תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

צמחי מרפא לפיברומיאלגיה

מהם צמחי  המרפא המומלצים ביותר לחולי פיברומיאלגיה?

סירפד לפיברומיאלגיה

מגנזיום, מינרל שנמצא בשפע בעלי סירפד נחוץ כדי לעורר הרפיית שרירים ולהפחית כאב. מגנזיום נמצא אמנם גם בירקות בעלי עלים ירוקים, קטניות, שיבולת שועל אבל כדאי להעדיף את צמח הסירפד שכן הוא מכיל גם ויטמינים מקבוצת B. סירפד מכיל גם אנטי היסטמינים טבעיים ונוגדי דלקת לרבות קוורצטין והוא מעולה גם לבעיות כמו גאוט [שיגדון]. סרפד מומלץ לחולי פיברומיאלגיה גם כיון שהוא מפחית את תחושת הדחיפות להטלת שתן בלילה ומקל בכך על בעית נדודי השינה של החולים בפיברומיאלגיה. ניתן לשתות אותו כתה או לקחת מיצוי של חומריו הפעילים בטינקטורה.

גינסנג סיבירי לפיברומיאלגיה

- צמח זה מחזק את מערכת החיסון ועוזר לגוף להתמודד עם מתח. הגינסנג הסיבירי הוא צמח המרפא האפקטיבי ביותר לאנשים עם פיברומיאלגיה יש לקחת אותו מספר חודשים כדי לראות תוצאות. לעיתים הרבליסטים מערבבים אותו גם עם גינסנג קוריאני או עם אסטרגלוס (קדר) כדי לחזק את האפקטיביות שלו על חולי פיברומיאלגיה. גינסנג סיבירי נמצא כבר אצל הסינים הקדמונים בשימוש כצמח יעיל לחיזוק אנרגיית החיים ולמניעת נדודי שינה.

תמצית זרעי ענבים לפיברומיאלגיה

-מהזרעים של גרעיני העינב מפיקים חומרים אנטי דלקתיים ואנטי-אוקסידנטים (פרוציאנידין) עבור חולי פיברומיאלגיה. החומרים הללו מסייעים לעכב את התגובה הדלקתית אותה תגובה שאחראית לכאב.

פרע (היפריקום) לפיברומיאלגיה

טינקטורה מן הצמח הזה מסוגלת גם לטפל בדיכאון קל אבל היא גם מרגיעה של השרירים ומרפה אותם. 30 טיפות מטינקטורה של היפריקום מפסיקות את כאבי השרירים ואף מונעות אותם.

ערבה לבנה לפיברומיאלגיה

טנקטורה מגזע של ערבה לבנה מומלצת במיוחד לנשים שמתמודדות עם פיברומיאלגיה והיא פועלת כמו אספירין (אספירין מופק מקליפת הערבה הלבנה). טינקטורה כזו ידועה ביכולתה לשכך חום, כאבים, דלקת, ארטריטיס ואף כאבי מחזור קשים.

קוהוש שחור, כורכום וחותם זהב לפיברומיאלגיה

אלו הם צמחים אנטי דלקתיים חזקים נוספים שכדאי לקחת אם לקיתם בפיברומיאלגיה. כדי לחזק את הפעילות האנטי דלקתית של הצמחים הללו כדאי לשתות אותם יחד עם מיץ סחוט מרימונים טריים.

צמחים אדפטוגנים לפיברומיאלגיה

אלו הם צמחים שמחזקים את מערכת החיסון ובינהם ניתן למנות תלתן אדום, אסטרגלוס, שום, ורודיולה. לא רק שהם מעלים את רמות האנרגיה בגוף הם מקלים עליכם להתעמל ולשחרר אנדורפינים, משהו שבתורו מצמצם את רמות הכאב.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם