תרופות סבתא

האם פיברומיאלגיה היא בעצם הרעלת פלואוריד?

למחלת אלף הפנים, פיברומיאלגיה – יש גם אלף ואחת תיאוריות ממה היא נוצרת. אחת התיאוריות מדברת על כך שחולי פיברומיאלגיה ועייפות כרונית פשוט מורעלים בפלואוריד ממי השתייה או ממקורות אחרים

מה גורם לפיברומיאלגיה?

כשמנסים להתחקות אחר הגורמים לפיברומיאלגיה מונים בין השאר את הסיבות הבאות: טראומה נפשית, מחסור בויטמין B, חוסר איזון במולכים העצביים במוח, מחסור בATP, דיאטה עשירה בגלוטן, מיקרו טראומה חוזרת ונשנית לשרירים, בעיות במערכת החיסון, והרעלת כספית/אלומיניום. היום מדברים על פלואוריד כגורם מספר אחד להתפתחות פיברומיאלגיה ועייפות כרונית.

מה הקשר בין פלואוריד לעייפות כרונית ופיברומיאלגיה?

מסתבר שהסימנים של הרעלת פלואוריד ותסמיני פיברומיאלגיה מאוד דומים וכוללים בין השאר: חולשת שרירים , כאבים בעצמות, בחילות, כאבים בגפיים ובמפרקים, סחרחורות, קשיי ריכוז, בעיות בחדות השכלית, הפרעות במערכת העיכול ועוד. התברר גם כי אנשים שעברו תאונת דרכים נאלצו בעל כוחם להיחשף לכמות גדולה של פלואוריד ובבת אחת דרך חומרי האלחוש בבית החולים ואחרי זמן מה אובחנו כחולי פיברומיאלגיה ולכן יש מי שסבור כי פיברומיאלגיה או עייפות כרונית הן תולדות של הצטברות פלואוריד במערכות הגוף, תופעה שמחמירה עוד יותר כאשר לגוף חסרים מינרלים כמו בורון, יוד ויטמין D ומגנזיום.

איך לנקות הרעלת פלואוריד מהגוף ולהחלים מפיברומיאלגיה?

הטקטיקה הראשונה היא כמובן "סור מרע": קרי לצמצם את הצריכה שלו מכל מקור אפשרי ולהימנע מחשיפה לפלואוריד בכל דרך אפשרית: מהמים, ממשחות שיניים וממוצרי היגיינה אישית שמכילים פלואוריד. יש גם להימנע מבישול בסירי טפלון שמכילים פלואוריד וכן להימנע מכל תרופה או תוסף תזונה שמכילים אותו (יש גם אנטיביוטיקה שמכילה פלואוריד).

לסלק את הפלואוריד הרעיל שהצטבר בגוף

אבל ההימנעות לעתיד לא מספיקה. עליכם לנקות גם את הפלואוריד שכבר נספג בגוף ולשם כך יש מספר טקטיקות יעילות:

  • סאונה יבשה מוציאה את הפלואוריד מרקמות השומן. יש להקפיד לשתות הרבה מים במהלכן,
  • חומצה בורית /בורון : במינון של 3 מיליגרם הוכח כמוצלח בניקוי הגוף מפלואוריד
  • חליטות תמרהינדי: ברפואה האיורוודית משתמשים בגזע ובעלי עץ התמר ההודי לסילוק פלואוריד
  • לציטין: הוא חומר שמסייע בניקוי פלואוריד מהגוף
  • ניקוי כבד: במשך מספר ימים שתו חליטות תה מלימון וזנגביל מומתקים במייפל בלבד.

כמה זמן לוקח עד שרואים שיפור בסימני הפיברומיאלגיה?

כאשר עוברים תהליך של דטוקסיפיקציה של הגוף מפלואוריד, חולי פיברומיאלגיה או עייפות כרונית מבחינים בשיפור בתסמינים תוך שלושה חודשים. מהירות השיפור תלויה ברמת הרעילות שהצטברה בגוף.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בלתי אפשרי הוא סתם ביטוי גדול של אנשים קטנים שקל להם לחיות בעולם שהם מכירים במקום לחפש את הכוח שיש להם לשנות אותו. בלתי אפשרי הוא לא עובדה, הוא דעה. הוא לא הכרזה, הוא קריאת תיגר. הבלתי אפשרי הוא בסך הכל פוטנציאל, הוא משהו זמני. הבלתי אפשרי הוא שום דבר!

    מוחמד עלי