תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

טיפול הוקסי לריפוי סרטן

טיפול הוקסי נקרא ע"ש הממציא הארי הוקסי (1974-1901) מרפא אוטודידקט שהצהיר כי טיפולו מנקה את הגוף מרעלים, מחזק את המערכת החיסונית ומאזן את הכימיה של הגוף באופן שמעודד את הגוף  להפריש גידולים סרטניים החוצה.

מהו טיפול הוקסי לחולי סרטן?

הכל התחיל במחצית המאה ה19. ג'ון הוקסי, סביו של הארי הוקסי גידל בגינתו סוסים. אחד מסוסיו חלה בסרטן. הוקסי הסב הבחין בכך שאותו סוס חולה מקפיד לאכול כל הזמן צמחים מאוד מסוימים, ולאחר כמה חודשים, כשראה שהגידול הסרטני מתיבש ונופל ושהסוס מתרפא הבין כי 'עלה' על נס רפואי שיכול לסייע לחולי סרטן. הוא מיהר ללקט את אותם הצמחים שהסוס אכל, רקח מרקחת והחל לטפל בעזרתה בסוסים חולים אחרים. בנו המשיך את דרכו וטיפל בעזרת התרכובת הזו גם באנשים חולים. בגיל 10 הצטרף גם הארי הנכד לעסק המשפחתי וטיפל באמצעות מרקחת הצמחים בחולים סופניים. בגיל 23 פתח הארי מרפאה ובמשך 30 שנה, טיפל וריפא אנשים רבים. בשנות ה50', מרפאתו של הוקסי הייתה המרפאה הפרטית הגדולה ביותר בתחום של ריפוי אלטרנטיבי למחלת הסרטן, עם סניפים ב17 מדינות!

טיפול הוקסי: מה מכיל התכשיר הצמחי?

רכיבים בסיסיים של הטיפול כוללים בין השאר את הצמחים הבאים : אשלגן יודי, Elixir lactate of , פפסין, שוש קרח, Stillingia sylvatic, תלתן אדום , Cascara sagrada, (קערורית) Arctium lappa, Phytolacca , ברביריס , Rhamnus catharticus ו - . Zanthoxylum americanum

הוקסי המליץ לשים את המשחה על האזור הנגוע ובתוך ימים עד שבועות, האיזור הנגוע בתאי הסרטן היה עובר מוות תאי מתוכנת, נפרד מהרקמה הסובבת אותו ונושר. הטיפול אסור ע"פ משרד הבריאות האמריקאי.

טיפול הוקסי : נוכלות או נס רפואי לחולי סרטן?

ראש איגוד הרופאים האמריקאי (AMA) ביקש לקנות את הנוסחה תמורת מתן אחוזי רווחים להוקסי. לאחר שנענה בסרוב, רדף ואיים על הוקסי בחיסול מרפאתו. הוא רדף אותו באמצעות העיתון של האיגןוד ובאמצעות מערכת המשפט במשך 30 שנה. ככל הנראה, זה מה שהוביל לעצירתו של הוקסי בגין עיסוק ברפואה ללא רישיון יותר מ200 פעמים. ב1953, דוח פיצג'רלד, שהוציאה ועדה של הסנאט, הסיק שמערכת הבריאות "ביצעה קנוניה לצורך דיכוי" הטיפול של הוקסי.

הפוליטיקה של תעשיית תרופות הסרטן

צוות עצמאי של עשרה רופאים מארה"ב ערך חקירה יסודית בת יומיים (שכללה תיקים וראיונות פציינטים) ובסופה יצאו עם ההצהרה ש"המרפאה מרפאת בהצלחה מקרים פאתולוגים של מחלת הסרטן,, ללא שימוש בניתוח, רדיום או קרני רנטגן." למרות שהוקסי ניצח אף בתביעתו על הוצאת דיבה, שמו כבר היה הרוס ורמוס וב1960 מרפאותיו נסגרו. האחות הראשית של הוקסי פתחה מרפאה לטיפול בסרטן באמצעות המרקחת של הוקסי במקסיקו, וזו המרפאה היחידה שפעילה עד היום.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אנשים שצוחקים חיים יותר מאלו שלא. מעט מאד מאיתנו מבינים כי בריאות טובה היא פונקציה של כמות הצחוק בחייך

    ג'יימס וולש, מוסיקאי