תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איזה תה צמחים יעיל לאוסטיאופורוזיס?

נשים שסובלות מאוסטאופניה או אוסטאופורוזיס מקבלות תרופות מרשם לחיזוק ציפיפות העצם אבל לתרופות כמו פוסאלן, אקטונל או מקסיבון יש תופעות לוואי לא נעימות שעלולות אפילו להסב נזקים לאיכות העצמות בטווח הארוך. האם יש צמחי מרפא לאוסטאופורוזיס? בהחלט - ואלו עשויים להיות קו ההגנה הראשון גם למניעת המחלה- להלן חליטות תה צמחים לטיפול טבעי בבריחת סידן

תה ירוק : טיפול טבעי באוסטאופורוזיס

חרף ההמלצה להימנע מקפאין כיון שזה מפריע לספיגת סידן – ישנו משקה קפאיני שהוכח בשני ניסויים כתרופה לאוסטאופורוזיס. מדובר בחליטת עלי הקמליה סינסיס שלא עברו התססה מוכרים בשם העממי תה ירוק.

EGCG, הביופלבונואיד בתה הירוק שמשפר צפיפות עצם

מחקר הראה כי אחד הקטצ'ינים של התה הירוק ה EGCG מצליח לעשות שני דברים: מצד אחד להאיץ את פעולת האוסטיאובלסטים (התאים שבונים את העצם) ומצד שני הוא מעכב את פעילותם של התאים הורסי העצם (אוסטיאוקלסטים)- בדרך הזו צפיפות העצם עלתה לאחר כחצי שנה בכ80%! הרופאים ממליצים לפיכך לאנשים עם נטיה לאוסטיאופניה / אוסטיאופורוזיס לצרוך כ3 כוסות של תה ירוק מדי יום.

ומה עם הקפאין שמפריע לספיגת סידן?

אמנם בתה ירוק יש פחות קפאין יחסית לתה שחור ולקפה אבל עדיין הוא מצוי שם ועלול לגרום לכל התופעות שקשורות בו כמו האצת דופק, עוררות, ואפילו חרדה. הטיפ הטוב ביותר יהיה לרכוש עלים איכותיים של תה ירוק – ולשטוף מהם את הקפאין לפני שמכינים את החליטה בפועל. קחו כף של עלים ירוקים כאלו, השרו אותם במים רותחים למשך דקה או שתיים, סננו – וצקו על העלים שכבר התנקו מהקפאין – את המים הרותחים לצורך שתיית התה. כך תיהנו מכל העולמות – גם התכונות המיטיבות של התה הירוק – אבל בלי נזקי הקפאין.

צמחי מרפא לאוסטאופורוזיס: שבשבט, סרפד, אלפלפה, ושיבולת שועל

חליטה מארבעת צמחי מרפא אלו : שבטבט, אלפלפה, עלי סרפד ושיבולת שועל יעילה מאד לטיפול טבעי בבריחת סידן בשל תכולת המינרלים בוני העצם שבצמחי מרפא אלו. קחו 10 גרם מכל אחד מהצמחי המרפא הללו בפורמט של אבקה מיובשת והכניסו לקנקן זכוכית. צקו עליהם מים רותחים- וכסו את הקנקן כדי למנוע את בריחת החומרים הפעילים. השאירו את המרתח הזה למשך 20 דקות לצורך מיצוי החומרים הפעילים מצמחי המרפא ושתו כוס אחת מתה הצמחים הזה מדי יום כתרופה מונעת או טיפולית לאוסטאופורוזיס

תרופה טבעית לבריחת סידן? שינוי בסגנון החיים כטיפול טבעי באוסטאופורוזיס

התחרקו לחלוטין משתיה קלה בעיקר משקאות קלים בצבע כהה שמכילים זרחן כיון שאלו מקדמים את בריחת הסידן מהעצמות. במשקאות כאלו יש גם קפאין שמעודד את בריחת הסידן מהעצמות ולכן זה הדבר האחרון שתרצו להכניס לגוף אם כבר יש לכם את תסמיני המחלה. שינוי נוסף בסגנון החיים לטיפול ולמניעת בריחת סידן הוא התעמלות מן הסוגים הבאים: הליכה (חובה), פלדנקרייז, יוגה, טאי צ'י- בצורת הספורט הללו יש באופן מובנה הרבה מאד תרגילים בוני עצם.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • היכולת לדמיין היא הדבר שמבדיל בין בני האדם ובין בעלי החיים - גם ביצירת מחלות וגם בתהליך ההחלמה ממחלות. ב90 אחוז מן המקים, מחצית מן ההחלמה היא ברובד המנטלי !

    ד"ר מרטין רוסמן, רופא מומחה לחרדות, דאגון ודמיון מודרך