תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

טיפול בעצירות ע"י כרוב

כרוב, ומיץ כרוב היו ידועים כבר למצרים הקדמונים ולרומאים כתכשיר רפואי  למגוון מחלות: גם להתגברות על האנגאובר מאלכוהול, וגם לעצירות כרונית. איך להיפטר מעצירות קשה עם מיץ כרוב ולמה זה כל כך יעיל?

כרוב בצורתו הטריה מכיל גלוטמין, חומצת אמינו שהכרחית לבריאות המעיים ולחיזוקם. בנוסף, עצירות יכולה להיגרם גם מאלרגיה למזון כלשהו – משהו שאנחנו לא תמיד מודעים אליו וגם כאן כרוב סחוט עושה עבודה מצוינת: כרוב מכיל קוורצטין, אנטיאוקסידנט חזק שמיטיב עם מי שסובל מאלרגיות למזון או מאלרגיות בכלל.

סובלים מעצירות? שתו מיץ סחוט מכרוב כל בוקר

בכרוב יש גם מינרלים חשובים כמו גפרית כלורין ויודין והשילוב של אלו במעיים משמש כ'מטאטא' רב עוצמה שמבריש החוצה נגד חומרי מזון שנצמדו לדפנות ומתחילים להרקיב ולהבאיש במעי. אנשים שמתחילים את הבוקר עם מיץ כרוב מדווחים כי בעיית העצירות שלהם נפתרה ויש לכרוב גם יתרון נוסף עבור מי שסובל מהשמנה: כרוב מכיל חומרים התורמים להפחתת משקל.

למי לא מומלץ לאכול כרוב כתרופה?

לאנשים שסובלים מתת פעילות של בלוטת התריס מומלץ להתנזר מכרוב ומירקות מצליבים אחרים כמו ברוקולי, כרוב ניצנים, כרובית, צנון או רוקט- כיון שאלו מעכבים את ספיגת היוד לבלוטה.

לא רק לעצירות: יתרונות אחרים שלך מיץ כרוב

  • מעולה לכיבי קיבה, אולקוס, וצרבת

  • מצוין למריחה על העור במקרה של דלקת או פסוריאזיס
  • מונע הצטברות נימי דם על עור הפנים ומשווה מראה צעיר יותר
  • מעולה לסובלים מתסמונת המעי הרגיז כאשר זו מלווה בעצירות
  • משפר ספיגת חומרים תזונתיים במעי (בגלל נוכחות גלוטמין)
  • בעל תכונות אנטי פטרייתיות ואנטי בקטריאליות- מסלק פתוגנים מהמעי
  • מעולה לאנשים שסובלים מצרבת
  • מלק ריחות מבאישים מהצואה
  • מקל על כאבי מפרקים וגידים

מהם המינונים המומלצים של מיץ כרוב לטיפול בעצירות?

אפשר לקחת מדי יום 800 מ"ל של מיץ כרוב כאשר יש לחלקם ל 4 מנות של 200 מ"ל ולשתות 4 פעמים ביום למשך 3 שבועות. אצל הרבה אנשים שסובלים מעצירות אחרי תקופה רציפה כזו נעלמת העצירות ואיתה נעלמים גם הריחות הרעים מן הצואה.

אבל מיץ כרוב גורם לנפיחות ולגזים. לא?

המיץ עצמו לא עושה גזים אלא רק פעולת הניקוי שלו על המעיים אשר משחררת מן הדפנות את כל החומרים הרעילים והמרקיבים למשך תקופת הניקוי. בשורה התחתונה? שווה לסבול את התקופה הזו של הגזים למען מעי נקי ופעולת מיעיים סדירה ללא עצירות!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם