תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מהן נקודות האקופרסורה הטובות ביותר לזירוז פעולת מעיים?

"אחרי המצות של פסח" מספרת מיכל בת 55 מבאר שבע, " לקיתי בעצירות קשה שנמשכה שלושה ימים, ושום דבר לא עזר לי". האם אקופונקטורה (רפואה סינית) או אקופרסורה יכולה לסייע להקל על עצירות?

עיסוי נקודות על גבי ערוצי האנרגיה של הגוף- כך מאמינים ברפואה הסינית יכולים להיות פתרון אפקטיבי ביותר להקלה על הבעיה של מעיים תקועות. אם אתם לוקים בעצירות כרונית או בעצירות מזדמנת שווה לכם ללחוץ על הנקודות הבאות:

פתרון טבעי לעצירות: שתי נקודות ליד הטבור

משני צידי הטבור, במרחק 2 אצבעות (כשלושה סנטימטר ממרכז הטבור) שוכנות שתי נקודות קריטיות שמשחררות את המעיים, מנקות אותם ופוטרות אתכם מבעית עצירות קשה. עברו לעמידה, הניחו אצבע בכל צד, לחצו על הנקודה ועסו אותה כאשר בצד ימין העיסוי המעגלי יהיה עם כיוון השעון ובצד השמאלי נגד כיוון השעון. פעולה זו על פי הסינים מזיזה צ'י תקוע ((אנרגיה תקועה), ומניסיון של רבים, לאחר שתלחצו על הנקודות הללו ותעסו אותן מעט - תמצאו את עצמכם רצים תוך חצי שעה לשירותים.

נקודת אקופרסורה לעצירות: בין האגודל לאצבע המורה

בחלק הגרמי על גב כף היד, בין האצבע המורה לאגודל ישנה נקודה סינית חשובה שעושה פלאים עבור אנשים שסובלים מעצירות קשה . נקודה זו מצויינת גם למצבים של מתח נפשי, כאבי ראש או נדודי שינה. עם זאת אין להפעיל את הנקודה הזו בעת הריון כיוון שהיא עלולה לגרום לכיווצים לא רצויים של הרחם.

נקודת אקופרסורה לטיפול בעצירות: על הזרת

במפרק העליון של הזרת, על הקו שמפריד את המפרק העליון משני המפרקים שמתחתיו, ישנה נקודה טובה נוספת לטיפול בעצירות. שפשפו בעדינות את האיזור, לחצו אותו או עסו אותו- ותראו כיצד תוך מספר דקות- תחושו שאת מוכרחים לרוץ לשירותים לרוקן את המעיים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "בריאות היא מצב של חופש ממגבלות גופניות ומהסחות דעת מנטליות. כשזה קורה השערים אל הנשמה נפתחים"

    ב.ק.ס איינגר