תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

גוגול, גוגוליפיד

קיבלת בדיקות דם עם ערכי כולסטרול של מעל 200 והרופא שולח אתכם לבלוע סטטינים? לפני שאתם עושים משהו שתתחרטו עליו בואו ללמוד על תרופה הודית עתיקה להורדת כולסטרול: גוגול

מה זה גוגול להורדת כולסטרול?

גוגול הינו שרף מעץ המור שנקרא מוקול ונמצא ברפואת האיורוודה כבר אלפי שנים לטיפול במגוון מחלות לרבות כולסטרול גבוה. הגוגול מכיל פיטוסטרולים ועובד בצורה שונה לחלוטין מתרופות הסטטינים כמו ליפיטור. בשעה שסטטינים חוסמים את הייצור המוגבר של כולסטרול בגוף (וגורמים בדרך לנזקים אחרים כמו צניחה ברמות ויטמין די) , הגוגול (או בשמו המסחרי גוגוליפיד) לא מפריע לגוף לייצר כולסטרול אלא מזרז את הפרשת הכולסטרול העודף מן הגוף.

האם גוגול באמת משפיע בפועל על רמות הכולסטרול בדם?

שאלה טובה. בפועל שני מחקרים הראו כי שימוש בגוגול הורידו את רמות בכולסטרול בשיעורים של בין 11 ל 24 אחוז. מחקר אחר משנת 2003 הראה כי לא חל שינוי אבל הוא השפיע לטובה על בעיות בריאות אחרות כמו למשל רמות הגלוקוז והאינסולין בדם. גם אם הוא לא מוריד את רמ הכולסטרול בדם – הרי שעדיין הוא מונע את חימצון הכולסטרול והידבקותו לדפנות. יש לדעת כי כולסטרול גבוה כשלעצמו לא מייצר נזק - אלא רק התחמצנותו והידבקותו לדופן העורקים.

לאלו בעיות בריאות גוגול/גוגוליפיד מסייע מלבד הורדת כולסטרול גבוה?

למגוון מחלות הקשורות עם התסמונת המטבולית. גוגול הוכח כמשפר את קצב חילוף החומרים ומשפיע לטובה על אנשים שסובלים מתת פעילות של בלוטת התריס והשמנה. בנוסף הוא מוריד את רמת הגלוקוז ואת רמת האינסולין בדם, מדכא את התיאבון (מבלי להיות סטימולט כמו אמפטמינים), ומוריד את רמות הטריגליצרידים בדם.

גוגול יעיל לדלקות מפרקים

ההודים משתמש בשרף הזה כתכשיר קלאסי לדלקות מפרקים, לדלקות גידים לאוסטיאוארתריטיס ולבעיות שלד אחרות. במעבדה אכן הוכח כי גוגול הוא תכשיר אנטי דלקתי יעיל מאד.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם