תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

יוהימבה, יוהימבין

קליפת עץ היוהימבה מעוררת מחלוקות רבות בעולם הרפואי. העץ שגדל במערב אפריקה שימש את המקומיים במשך מאות שנים להגדלת הכושר המיני ואולם לא כולם מסכימים שהיתרונות שלו לחיזוק כח גברא מצדיקים את השימוש בצמח

איך יוהימבה עובד על גוף האדם?

החלק הפעיל במיצוי מקליפת עץ היוהימבה הוא אלקלואיד בשם יוהימבין. החומר הפעיל הזה מזרים דם לאיברי מין וגורם לעוררות מינית מוגברת ולזקפה טובה שנמשת לכל אורך ההתעלסות. מזה 30 שנה התכשיר הזה נמכר כתוסף תזונה (בעוצמות של 4-20% חומר פעיל) ללא מרשם רופא לגברים שסובלים מאימפוטנציה או מאימפוטנציה חלקית, או לחילופין לגברים שרוצים להגביר את ביצועיהם במטה, להגיע לזקפה במהירות, ולשמור על זקפה חזקה לאורך תינוי האהבים.

האם יוהימבה עובד גם על המיניות של נשים?

בהחלט. יוהימבה לא פועלת רק על גברים שלוקים באימפוטנציה אלא גם על נשים שסובלות מליבידו נמוך עד פריגידיות. במחקר שנערך באוניברסיטת טקסט לקחו נשים בגיל המעבר שאיבדו את החשק המיני ונתנו להן 6 מ"ג של יוהימבין בשילוב עם ארגינין. אחרי 60 דקות בלבד נמדדה עלייה חזקה בליבידו (הדחף המיני) ובתגבור התחושות המיניות באיברי המין הנשיים.

מהם המינונים המומלצים בנטילת יוהימבה?

זהו אחד הצמחים שקשה לרשום להם מינון מומלץ כיון שכל אדם מגיב אחרת לאלקלואיד יוהימבין. עקרונית לגברים שסובלים מאימפוטנציה מותר לקחת יוהימבה עד 100 מ"ג ביום אבל המינונים המקובלים יותר הם 15-30 מ"ג. רצוי להתאים את נטילת היוהימבה כשעה עד 3 שעות לפני ההתעלסות ולא לקחת את התכשיר סתם כך על בסיס יומי ללא צורך כיון שהשפעת היוהימבה נמשכת למספר שעות טובות. בנוסף לכך קחו יוהימבה במינונים ממש קטנים כדי לבחון את השפעתו על הגוף והאם הוא משפר ביצועים אצל גברים הסובלים מאימפוטנציה כיון שבאמת בצמח הזה "כל מקרה לגופו"!

האם ליוהימבה יש תופעות לוואי?

בהחלט. זהו צמח שמעורר את המערכת העצבית ועלול לגרום לעליה בלחץ הדם, להאצת קצב הלב, להעלאת חום הגוף, לחרדה ואף להפרעות במערכת העיכול כמו בחילה והקאות (במינונים גבוהים). יש גם אנשים שדיווחו על הפרעות קלות בקצב הלב ועל זיעה מרובה עקב החום שהצמח מייצר בגוף. מסיבה זו לא מומלץ לקחת יוהימבה במינונים גבוהים אלא להקטין את המינון ולשלב עם נטילת הצמח עם תכשירים אחרים לחיזוק כח הגברא כמו טונגקט אלי , ארגינין או טריבולוס.

באלו מצבים מוטב להימנע מיוהימבה?

אל תצרכו יוהימבה אם אתם לוקחים תרופות אנטי דכאוניות ממשפחת הטריציקליים, או אם אתם לוקחים תכשירים מעוררים כמו אמפטמינים, קפאין או אלכוהול. גם לאנשים שסובלים כבר מבעיות לב או לחץ דם גבוה מוטב להימנע מיוהימבה או להפחית את המינונים של התכשיר באופן משמעותי. אל תקחו יוהימבה לפני השינה כיון שהוא עלול השאיר אתכם דרוכים מדי (בעוררות יתר) ולחבל גם ביכולת להירדם וגם באיכות השינה. עם אימפוטנציה- אפשר לחיות אבל בעיות לב ולחץ דם הן מחלות הרבה יותר מורכבות שכדאי בכל מחיר להימנע מהן!
אולי יעניין אותך גם