תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

כיצד חומץ תפוחים מהווה טיפול טבעי בטינטון?

ברשתות החברתיות ובאינטרנט מופיעים סיפורי ניסים על אנשים שסבלו מטיניטוס במשך שנים ונרפאו על ידי תרופת סבתא מהמטבח: חומץ מים תפוחים מהול במים. האם באמת טינטון לא יכול לחיות בשלום עם חומץ תפוחים?

האם חומץ תפוחים מרפא טיניטוס?

עדויות על חומץ תפוחים כטיפול אפקטיבי לטינטון: בחורה בת 32 מקהיר שסבלה מטנטון במשך מספר שנים השתמשה בתכשיר אנטי-פטרייתי להסרת פטריות מהציפורניים ולהפתעתה לאחר מספר ימים הטנטון שרדף אותה ומירר את חייה נעלם. בדיעבד הסתבר כי בתכשיר האנטי-פטרייתי היה חומץ תפוחים. במקרה אחר בחורה מארה"ב שהטינטון שלה התבטא ב"רוחות נושבות" באוזן הימנית ניסתה כפית של חומץ מיץ תפוחים בכוס מים הלכה לישון והתעוררה ללא צלצולי הפנטום באוזניים. למען הגילוי הנאות יש גם כאלו שממתנים את ההתלהבות: אמנם שתיית חומץ התפוחים המהול במים הקל על הירידה בווליום של הצפצופים בלבד – אבל לא העלים אותם ויש יש גם כאלו שמספרים כי חומץ התפוחים לא סייע להם בכלל ואף גרם להם להקאות.

כיצד חומץ תפוחים מסייע לריפוי טינטון (טיניטוס)?

חומץ תופחים הוא למעשה תוסף תזונה שהינו תולדה של התססה חיידקית. הרבה הרבליסטים/ מומחים לצמחי מרפא טוענים כי תוספת של חיידקים טובים למערכות הגוף מסייעות לו למעשה לתפקד באופן אופטימלי כיוון שהיא מקשה על חייהם של החיידקים הרעים. כיון שטיניטוס (טינטון באוזניים) נגרם בין השאר גם על רקע חיידקי שמתלבש באיזור האוזן – ייתכן והחיידקים הטובים בחומץ התפוחים מפריעים לחיידק הרע באיזור האוזן לשגשג עד כדי היעלמותו.

הסיבה הסמויה של טנטון ואיך חומץ מיץ תפוחים נכנס לתמונה

סיבה נוספת להצלחת הטיפול בחומץ תפוחים על טינטון, היא שצילצולים באוזניים הם הסימפטום בלבד לסיבות סמויות יותר ועמוקות יותר בגוף, כמו למשל חומציות יתר או הפרעות בזרימת הדם. כיוון שחומץ מיץ תפוחים עונה על מגוון כל כך רחב של בעיות רפואיות - החל מסכרת, דרך כולסטרול גבוה עבור בכאבי פרקים וכלה בעייפות כרונית - שווה לבדוק את האפשרות הזו כטיפול תרופתי ביתי לפני שרצים לרופא. מי יודע - אולי תופתעו?

איך לצרוך חומץ מיץ תפוחים כטיפול טבעי בטיניטוס ?

התחילו עם כפית אחת של חומץ מיץ תפוחים בתוך כוס מים. ערבבו היטב ושתו פעם אחת ביום במקרה של טיניטוס קל ופעמיים עד שלוש פעמים ביום כאשר הטיניטוס מאופיין בצפצופים בווליום גבוה.

האם אננס טרי מרפא טינטון?

יש גם כאלו הממליצים על אננס טרי מדי יום כיוון שהפרי הזה מכיל ברומלין שהינו בעל תכונות אנטי דלקתיות מובהקות (והיום יודעים שטיניטוס הוא מצב דלקתי בתאי השערה של האוזן התיכונה). נסו לצרוך לצד שתיית חומץ מיץ התפוחים גם אננס טרי מדי יום ובלבד שהוא יהיה אננס מהטבע: טרי, ללא תוספים, ללא מלח, ללא סוכר וכמובן שלא מפחית שימורים!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הליכה נמרצת של 8 ק"מ ביום תעשה לאדם מדוכא וחרד את כל מה שטובי הפסיכיאטרים והתרופות- לא יעשו

    פול וויט, רופא וקרדיולוג אמריקני