תרופות סבתא

איך להיפטר מכאבי ראש או מיגרנות?

מי שסובל מכאבי ראש כרוניים ורוצה להימנע ממשככי כאבים ומתרופות מרשם יפיק תועלת ממאמר זה על תרופות סבתא לכאבי ראש. האם בכלל  יש תרופות סבתא לכאבי ראש  שעובדות באופן אפקטיבי ולא משאירות תופעות לוואי? יש בהחלט ואלו נמצאות על מנעד רחב החל מצמחי מרפא, תרופות טבעיות ביתיות וכלה בלחיצות על נקודות אקופרסורה.

כאבי ראש יכולים לנבוע ממספר סיבות – הקלות שבינהן הם סינוסיטיס, התייבשות חלקית, מתח נפשי, נפילה בלחץ דם, עצירות זמנית, או ברמת הסוכר, כן כתוצאה משינויים ברמות ההורמונים הנשיים אסטרוגן ופרוגרסטרון בסמוך למחזור, במהלכו או אחריו.

5 תרופות סבתא לכאבי ראש שעובדות מהר

במקרים מורכבים יותר הסיבה לכאב הראש היא לחץ דם גבוה, גידול במוח, או דלקת בקרום המח אבל המשרים הללו הרבה יותר נדירים והחדשות הטובות הן שבמקרה של כאבי הראש הרגילים ישנם מספר פטנטים יעילים מאד לסילוק כאב הראש תוך דקות ספורות בלבד, וחשוב מכך: בלי תרופות. מה עושים? איך לסלק את כאב הראש בלי תרופות ובקלות?

תרופות סבתא לכאבי ראש: כוס מים וכורכום

לתוך כוס מים חמימים הכניסו כפית כורכום, ערבבו ושתו כתרופה. תוך דקות ספורות כאב הראש יעלם במיוחד אם הוא נובע מכאבי הקשורים למחזור החודשי (שינויים הורמונליים). בנוסף לכך תרופה פשוטה זו תחיש מאד פעולת מעיים ותסלק כאב ראש שנובע מעצירות

תרופת סבתא לכאבי ראש: חומץ תפוחים (יעיל נגד כאב ראש)

כפית קטנה או שתיים של חומץ תפוחים בתוך כוס מים- היא תרופה עממית ידועה להיפטר מכאבי ראש. אצל מרבית האנשים היא עובדת אם כי הריח והטעם בלתי נסבלים אלא אם כן אתם מוסיפים לתערובת מולסה או דבש. אם עדיין בלי אפשרי לכם לשתות את החומץ לכו על תרופה עממית משיקה: שפכו חצי כוס חומץ לתוך סיר מים רותחים ונשמו את האדים של החומץ (זהירות לא להיכוות!). באדים הללו יש משהו שמפוגג כאבי ראש ומיגרנות קשות תוך זמן קצר וביעילות

תרופות סבתא לכאבי ראש: לימון מלח ופלפל שחור

פרסו לימון לארבע רבעים, צקו עליו מעט מלח ים ופלפל שחור והכניסו לתוך טוסטר חם למשך כדקה בחום גבוה. אחר כך אכלו את פנים הלימון ללא הקליפה וצפו לתוצאות מהירות: כאב הראש יעלם באופן מפתיע

שתי לחיצות אפקטיביות על הנקודות הבאות בגוף מסייעות להיפטר מכאבי ראש

במסגרת החיפוש אחר תרופות סבתא לכאבי ראש - הרבה מן הסובלים ממצוקה זו מופתעים לגלות את האפקטיביות של לחיצות על נקודות במרידיאנים כטיפול טבעי לסילוק כאבי ראש. להלן טקטיקת ליצה מנצחות:

קחו את האצבע האמצעית של יד אחת והניחו אותה על המקום שבו נפגשות הגבות מעל האף. את האצבע האמצעית של היד האחרת הניחו על בסיס הגולגולת מאחור באיזור הרך הסחוסי של הגולגות (במפגש עם הצוואר. לחצו עמוק למשך 10 שניות והרפו. אחר כך חזרו על הלחיצה ושוב הרפו. לא יודע איך זה עובד אבל הטריק המדהים הזה עושה את העבודה- כאב הראש פשוט נעלם תוך דקה. כמה מופלא הוא הגוף שלנו!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אחד הסימנים הוודאיים שאתה מתקרב להתמוטטות עצבים היא כאשר אתה מאמין שהעבודה שלך "מאד מאד חשובה"

    ברטרנד ראסל, פילוסוף בריטי