תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

דמיה סנגווינריה

דמיה (סנגווינריה קנדנסיס או  blood root) הוא צמח אינדיאני רב שנתי ששורשיו האדומים משמשים להפקת תכשיר אנטי סרטני מאוד יעיל. בשמו העממי התכשיר המופק מדמיה נקרא "המשחה השחורה: (מופק משורש הסנגווינריה יחד עם אבץ) והוא נמצא במספר פרוטוקולים לריפוי סרטן כמו פרוטוקול חולדה קלארק וטיפול הוקסי לסרטן.

כיצד דמיה סנגווינריה העלימה גידול ממאיר בשד ובעור?

ישנו מקרה מתועד על אישה שגילתה גוש סרטני בשד, מרחה את המשחה השחורה על הגידול ואחרי שישה חודשים בלבד הסרטן נכחד לחלוטין. במקרה אחר עם בעלי חיים מריחת משחה מצמח הדמיה על סרטן בעור (מלנומה) על רגל של כלב בכף רגלו הקטינה מיום ליום את קוטר הגידול עד שלבסוף הוא נשר ונעלם.

כיצד צמח הסנגווינריה (דמיה) פועל על סרטן?

ככלל, לסנגווינריה יש תכונה של איכול רקמות (ראו אזהרה למטה) ולכן הצמח מהווה טיפול מעולה לנגעים וגידולים בעור, פוליפים, יבלות או פטריות. במחקרי מעבדה הוכח כי צמח הדמיה מסוגל למנוע היווצרות של כלי דם סביב גידולים ממאירים כמו למשל סרטן הערמונית, וכיוון שתאים סרטניים זקוקים להמון כלי דם כדי לגדול ולהתרבות – הצמח הזה (דמיה) מצליח לדכא את התפשטות הגידול והתרבותו ואף מוביל בסופו של יום למותו.

לא רק סרטן: לאילו בעיות רפואיות נוספות משמש צמח הסנגווינריה?

צמח הסנגווינריה יעיל לאלרגיות, יבלות ,פוליפים במעי, וירוס הפפילומה, בעיות שיעול ודרכי נשימה, הפטטיטיס, פסוריאזיס, שומות בעור ועוד. שימוש מיוחד נמצא ברפואת הפה: הצמח ידוע כמונע הצטברות של פלאק על השיניים ומונע דלקת חניכיים או מטפל בה

דמיה סנגווינריה : מהם המינונים המומלצים לשימוש?

השימוש בדמיה לטיפול בסרטן והמינונים הנחוצים של השורש הזה לא מוגדרים "על פי הספר" שכן מדובר בתרופה עממית ואולם מקובל לטפטף על הגידול הסרטני באופן חיצוני מספר טיפות מתוך טינקטורה (מיצוי של שורשי צמח דמיה סנגווינרגיה באלכוהול). יש להזהר מאוד ולהקפיד לצמצם את מריחת הטיפות רק על הנגע ולא מסביבו כיוון שהוא עלול לגרום לאכילת הבשר מסביב וליצירת כוויות. במינונים מוגזמים צמח הדמיה עלול אף לעורר בעיות ראיה וברקית (גלאוקומה).

מהן תופעות הלוואי של צמח הסנגווינריה?

ראשית , דמיה סנגווינריה אסורה על אנשים שנוטלים מדללי דם כמו קומדין, הפרין או אספירין. בנוסף גם אצל אנשים רגילים הוא עלול לגרום לבעיות ראיה, הקאות, בחילות וסחרחורות. לטיפול בסרטן מומלץ לקחת אותו יחד עם ויטמין B וסודה לשתייה כיון שכל התכשירים גם יחד פועלים בסינרגיה. כך ניתן למקסם את התוצאה הרצויה.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בריאות טובה היא אותו דבר שגורם לך להרגיש שהרגע הזה הוא הזמן הכי טוב בשנה

    אדמס פרנקלין