תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

ספירולינה

אצת הספירולינה גדלה במים צלולים ונחשבת לאחד ממזונות העל (סופרפוד) שהטבע מציע לנו.

ספירולינה עשירה מאוד בחלבון צמחי ובמגוון מינרלים חשובים ויצא לה שם של מרפאת-כל החל מהשמנה, דרך מחלת קרוהן וכלה בסרטן.

כיצד ספירולינה יעילה לטיפול בסרטן?

ישנם תיעודים שבהם תאים ממאירים של סרטן השד וסרטן הכבד נעלמו בעקבות אכילת ספירולינה במיוחד כאשר זו נלקחה יחד עם סלניום. אצת הספירולינה כמו אצת כלורלה יודעת לקשור אליה מתכות כבדות ולסלק רעלים שעלולים לגרום לסרטן. היא נחשבת גם לאחד ממזונות העל הטובים ביותר. למה? כיון שהיא גם עשירה מאוד בחלבון וגם לא הופכת את הדם לחומצי - כפי שעושים חלבונים ממקורות מזון אחרים. ספירולינה למעשה עושה פעולה הפוכה: הופכת את הדם לבסיסי וכידוע בתנאים אלקליים סרטן / תאי סרטן לא יכולים לחיות להתרבות, לגדול ולשגשג.

אילו רכיבים תזונתיים מכילה אצת ספירולינה?

כאמור ספירולינה עשירה מאוד בחלבון (70 אחוז) אבל בנוסף לכך היא מכילה אשלגן, ויטמינים מקבוצת B, ברזל, אבץ, מגנזיום ,סידן, סלניום, ובטא קרוטן.

לא רק סרטן: תועלות רפואיות נוספות של ספירולינה?

ספירולינה משפרת פעילות מוחית, מסלקת רעלים ומתכות כבדות מהמח, מאזנת את מערכת החיסון ופותרת בעיות של אלרגיה. היא גם משפרת את חדות השמיעה, מחדדת את הזיכרון ומקלה באופן מידי על צרבת קשה. ספירולינה גם ידועה כתרופה למחלת כבד (כירוזיס) כיון שאצה זו מעכבת את הצטלקות רקמת הכבד ומחדשת שם את התאים

ספירולינה: אצת פלא להרזייה?

כיוון שמדובר באצה ש70 אחוז ממנה הם חלבונים הרי שהיא שומרת על תחושת שובע בין הארוחות ומונעת זלילה ואכילת יתר בסיס רגשי (ממתח נפשי למשל). מסיבה זו ספירולינה מומלצת מאוד למי שרוצה להרזות ללא מאמץ. היא לא מכילה הרבה קלוריות ומבחינה תזונתית היא אידאלית שכן היא מהווה "מעט המכיל את המרובה": במינימום קלוריות מקבלים שפע רכיבים תזונתיים.

אצת ספירולנה : מהם המינונים המומלצים?

כשאוכלים ספירולינה בצורתה הטבעית – אין אינדיקציה למינון מדויק אבל כאשר נוטלים ספירולינה כתוסף תזונה בטבליות נהוג לקחת בין 1-10 גרם ליום. ההמלצה היא תמיד לקחת את האצה הזו או את תוסף התזונה שמופק ממנה יחד עם שורש שן הארי (דנדליון) כדי שזה יסייע בסילוק הרעלים והפרשתם מן הגוף.

ספירולינה: תופעות לוואי- מהן תופעות הלוואי של אכילת ספירולינה?

ברוב המקרים אין לספירולינה תופעות לוואי ואולם במינונים גבוהים יש מי שיחווה כאבי ראש, גלי חום, ותחושת כובד במוח. בכמויות ממש גדולות ספירולינה יכולה לגרום לאבנים בכליות וכן לגאוט (פודגרה/ שיגדון).

איך לבחור ספירולינה וממה להיזהר ?

כאשר רוכשים ספירולינה כאצה ממש או בטבליות יש להקפיד לבחון היטב היטב את המקור שממנו היא מגיעה ולוודא שהיא לא מגיעה ממים מזוהמים (בכספית למשל או במזהמים אחרים). הטיפ הצרכני הזה חשוב במיוחד היום לאחר האסון של פוקושימה: הרבה מאוד מן האצות שגדלות באוקינוס באיזורים היפנים לרבות אצות ספירולינה נגועות בקרינה רדיואקטיבית- הדבר האחרון שחולי סרטן צריכים.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מה שאני יודעת לבטח הוא שהסוד הגדול לחיים טובים ובריאים הוא שאין סוד גדול. אתה מסוגל להשיג כל מטרה בריאותית שאתה מציב לעצמך כל עוד אתה מוכן להיות ישר עם עצמך באשר לתכנון, להשקעה ולמאמץ שכרוכים בהשגתה. אין דלתות אחוריות ואין קיצורי דרך! זה רק אתה, הרגע הנוכחי, והבחירה שאתה עושה ברגע הנוכחי
     
    אופרה ווינפרי