תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מי חמצן

מי חמצן: אחת התרופות הביתיות האפקטיביות ביותר נחשבת גם לתרופה מקובלת ברפואה ההודית (איורוודה). ברפואה המשלימה מי חמצן משמשים למנעד רחב של מחלות החל מכולרה, מלריה, אסטמה, דרך איידס וכלה בסרטן.

למה מי חמצן היא תרופה פוטנציאלית לסרטן ?

פטריות, וירוסים, חיידקים, רקמות חולות ומחלות בכלל לא יכולים לשגשג בסביבת גוף רוויה בחמצן. תאי הדם הלבנים בעצמם מייצרים מי חמצן כדי ללחום בפולשים מזיקים בגוף וגם חלב האם הראשוני (קולוסטרום) מכיל כמויות גדולות של מי חמצן שנועדו לתפעל את מערכת החיסון של התינוק.

מי חמצן טובים לבריאות

מכאן גם הנחת העבודה היא שמי חמצן יפים לשמירה על בריאות טובה, האטת זקנה, וסיכול מחלות זקנה. לא פלא שמנתח הלב הראשון דר' כריסטיאן ברנרד השתמש בעצמו מדי יום במי חמצן כדי לשמור על בריאותו ולעכב את תהליכי הזקנה בגופו.

כיצד מי חמצן מרפאים סרטן?

ישנן עדויות כי חולי סרטן סופניים חוו ניסים ממש עם נטילת מי חמצן. אחרי שאמרו להם כי נותרו להם מספר חודשים ספורים לחיות הם התחילו ליטול מי חמצן או לשאוף אדים עם מי חמצן בלילה בזמן שישנו והסרטן שלהם נכחד תוך מספר חודשים. חולי סרטן אחרים שחשפו את עצמם לשיטת טיפול במי חמצן מדווחים כי הם התחילו לאכול ולעלות במשקל. ניסים רפואיים כאלו התרחשו בריפוי מלנומיה, סרטן הערמונית, ומזותליומה (סרטן ריאות הנגרם משאיפת אסבסט).

לאילו בעיות רפואיות נוספות יעילים מי חמצן?

מעבר לבעיות קשות כמו סרטן ואיידס (וירוס האיידס לא יכול לחיות בתנאים של סרטן) מי חמצן יעילים גם לאסטמה, כאבי גב, פצעי בגרות, כאבי מפרקים, פטריות עקשניות, התקררות ושפעת, סינוסיטיס ועוד. גם אנשים סוכרתיים עם התחלה של נמק ברגליים לקחו מי חמצן כתוסף תזונה וחסכו מעצמם את הידרדרות המחלה.

מהם המינונים המומלצים של מי חמצן לטיפול בסרטן?

בשלב ראשון מייצרים תמיסת מים דלילה מהולה ב10 אחוז מי חמצן, ממנה נוטלים 5 טיפות ביום שלוש פעמים ביום ומעלים בהדרגה מינונים מדי יום עד שמגיעים ל25 טיפות. אסור לאכול שעתיים לפני ושעתיים אחרי שלוקחים מי חמצן כדי למנוע בחילות.

תופעות לוואי של מי חמצן

בריכוזים מאוד גבוהים הוא עלול לגרות את העור ולגרום להקאות (וטרינרים נותנים לחיות מחמד מי חמצן כדי לעודד אותם להקיא רעלים שהם בלעו בטעות).

טיפים צרכניים לרכישת מי חמצן למטרות ריפוי פנימי

מי חמצן לנטילה פנימית נקראים מי חמצן מסוג food grade. בבתי מרקחת ניתן למצוא מי חמצן בריכוז של 3 אחוז הבעיה איתם שהם מכילים מייצבים וחומרים משמרים אחרים ולכן אסור ליטול אותם באופן סיסטמי פנימי כפי שתואר לעיל. מי חמצן מסוג "פוד גרייד" מגיעים כתמיסה של 35 אחוז, ריכוז מאוד גבוה ועל כן יש לדלל אותם לפני השימוש תוך התייעצות עם מומחה לטיפול במי חמצן. תמיד יש לאחסן את התמיסה במקום קריר וחשוך.
אולי יעניין אותך גם