תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

הרדוף הנחלים (אוליאנדר)

אחד הטיפולים האלטרנטיביים לסרטן עושה שימוש במיצוי חומר פעיל מן השיח הרדוף הנחלים (אוליאנדר נריום). על פי החסידים של השיטה הזו יש בכוחו של המיצוי להאט גדילת תאי סרטן של שלפוחית השתן ולעודד התאבדות עצמית (אפופטוזיס) של תאי סרטן הערמונית. האם אוליאנדר   מומלץ לטיפול בסרטן?

הרדוף הנחלים (אוליאנדר) לטיפול בסרטן

התכשירים המופקים מהרדוף הנחלים נקראים opc : oleander pure concentrate וכן אנוירזל anvirzel והרציונל של המצדדים בשיטה האלטרנטיבית הזו אומר כי אם כי הרדוף הוא צמח רעיל ואף קטלני לאדם- הרי שבמינונים קטנים כשהוא מדולל - הצמח הורג תאים סרטניים מבלי להזיק לאדם. יש הטוענים כי אוליאנדר נריום הוכיח את עצמו כחומר רב עוצמה נגד וירוס האיידס כי הוא גורם להכחדת הוירוס בגוף.

דרכי הפעולה של הרדוף הנחלים על תאים סרטניים

הרדוף הנחלים מסוגל להאיץ את מערכת החיסון ואת דרכי פעולתה נגד פתוגנים כמו תאי סרטן. כמו כן הוא מעודד אפופטוזה (התאבדות) של תאים סרטניים, מונע היווצרות של כלי דם סביב גידולים סרטניים (אנגיוגנסיס) ואף ממית תאים של סרטן הלבלב. יש לציין כי הניסויים נערכו בתנאי מעבדה ולכן יש המתנגדים לשיטה הזו וקובעיים כי היא לא מספיק מהימנה

מה מציע השוק?

כיום מפיקים מהרדוף הנחלים (אוליאנדר נריום) קפסולות במינונים של 100 מ"ג יחד עם מינרלים שונים וכן תכשיר להזרקה תוך ורידית.

הרדוף הנחלים / אוליאנדר- לטיפול בסרטן: מהן תופעות הלוואי?

כככל אצבע זה צמח רעיל הידוע ברעילותו ובסיכונים שלו. החומר יכול לגרום לאלרגיות, פריחה בעור, כאב במקום הגידול הסרטני, הקאות, בחילות, ושינויים בקצב הלב. הוא אסור על אנשים הסובלים מעודף סידן בדם (היפרקלצמיה) ובשום פנים ואופן אסור על אנשים הסובלים מבעיות לב או הפרעות בקצב הלב. אסור לקחת את התכשיר המופק מהרדוף גם במקרים של נטילת תרופות לדילול דם כמו קומדין או אספירין. בכל מקרה כמו בכל תרופה טבעית או צמח מרפא יש להתייעץ לפני נטילתו עם רופא מוסמך.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם