תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

פרוטוקול בק (בוב בק ) לריפוי סרטן

הפרוטוקול של ד"ר בוב בק (רוברט בק) לריפוי סרטן – היא אחת מ600 השיטות האלטרנטיביות הפוטנטיות יותר למיגור תרים סרטניים והחלמה- כך לפחות טוענים חסידי השיטה כשהם מסבירים  את הקשר בין עומס של חיידקים ובין התפתחות מחלת הסרטן

בוב בק: הגוף מכיל כרבע קילו חיידקים פטריות ונגיפים

דר בוב בק, פיזיקאי מאוניברסיטת דרום קליפורניה שנפטר ב2002 פיתח את שיטתו במקור בעיקר כדי לסייע לחולי איידס להיפטר מן העומס של הוירוסים המקנן בגופם. עם הזמן הוא שיכלל את השיטה גם לחולי סרטן במצב סופני וקבע כי יש קשר הדוק בין עומס מיותר של חיידקים ובין התפתחותם של תאי סרטן בגוף, התרבותם ושליחת גרורות לרקמות בריאות אחרות.

מה הקשר בין חיידקים ובין היווצרות תאי סרטן ?

דר בוב בק טען כי הקשר עובר דרך שני הסברים: ראשית כאשר הגוף עמוס בחיידקים מיותרים השוכנים בזרם הדם, ברקמות, בתעלות השורש ועוד – מערכת החיסון שלנו מותשת ואינה יכולה להתפנות מספיק לטיפול בתאים סרטניים. מערכת החיסון מייצרת כ2000 פפטידים (חלבונים) הלוחמים בגורמים המזיקים לגוף, מתוכם שני פפטידים אינטרפרון ואינטרלויקין הם החומרים החשובים ביותר למאבק בתאי הסרטן ואולם כאשר אלו "עסוקים" במלחמה מול חיידקים שתפסו נחלה בגופנו – כוחם של האינטרפרון והאינטרלויקטין מאותגר ותאי הסרטן יכולים להתפתח באין מפריע

חיידקים שנכנסים לתא מרוקנים אותו מחמצן וגורמים סרטן

תרשמו לפניכם נתון שצריך להיחרט במח: תא נורמלי ללא נוכחות מספקת של חמצן הופך לתא סרטני. כאשר חודר לתא בריא חיידק כלשהו, הוא משתמש בחמצן הזמין לתא ומכלה את המלאי. כך בהשראת הנוכחות של החיידק התא הופך לסרטני. זוהי למעשה ההשערה הראשונית של בוב בק: עומס חיידקי - מוביל להתפתחות סרטן.

שיטת בוב בק לטיפול טבעי בסרטן

ד"ר בק חיפש דרך מהירה קלה ואלגנטית לאפשר לחולי סרטן להיפטר באחת מכל העומס החיידקי שבגוף. הרפואה שלו מבוססת על 4 פרוטוקולים שעיקרם בין השאר חשמול החיידקים בזרם הדם ע"י פולסים חשמליים, הוצאתם מן הרקמות במצב לא פעיל, שתיים מי כסף קולאידייאלים ושתיית מי אוזון להריגת תאי סרטן.

תזונה נכונה לחולי סרטן המשתמשים בפרוטוקול בק

לפרוטוקול בק יש חוזקה אחת ברורה: ברגע שמסירים את העומס החיידקי המיותר מן הגוף מערכת החיסון עושה את העבודה שלה היטב: היא מתפנה למלחמה האמיתית שלה בתאים הסרטניים והאדם מתחיל להרגיש באחת פרץ של חיוניות ואנרגיה (זה כמו להסיר את העשבים השוטים כדי לאפשר לפרחים לפרוח טוב יותר)., החסרון של פרוטוקול בק מונח בכך שהוא לא התייחס באופן רציני לתזונה הנחוצה במקביל לחולי הסרטן – אבל משיטות טיפול טבעי אחרות לחולי סרטן מומלץ למשתמשים בפרוטוקול בק ללכת על תזונת רו - כלומר מזון חי שלא עובד או בושל קרי פירות וירקות טריים בלבד ללא מאכלים שהופכים את הדם חומצי כמו לחם, ביצים בשר קפאין, ואוכל מתועש.

כמה מים צריך לשתות כשמשתמשים בפרוטוקול בק לריפוי סרטן?

בוב בק כן התייחס לסוגיית השתיה בפרוטוקול שלו וקבע כי חולי סרטן חייבים לשתות כמות גדולה של מים טהורים כדי לסלק את שאריות החיידקים המתים מזרם הדם ולפנות אותם החוצה. הכמות המומלצת במיליליטרים היא היא "מחצית ממשקל הגוף כפול 30" - למשל אדם ששוקל 80 קילו – יזדקק ל1200- מיליליטר מים לפחות ביום אם כי לדבי בק זהו המינינום ומומלץ לחולךי סרטן לשתות אף יותר.

מה אסור לצרוך יחד עם פרוטוקול בק?

בק קבע כי במהלך השימוש בשיטה יש להימנע משום, בצל, קפאין, תבלינים, צמחי מרפא, ויטמינים אלכוהול ועוד. שיטת בק גם אסורה על מעשנים , אנשים המשתמשים במדללי דם, ונשים בהריון.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם