תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מיץ כרוב לעצירות

עצירות כרונית היא מחלה  של מערכת העיכול המאופיינת בצואה קשה, עם תדירות הפרשות נמוכה [פחות מ 3 או 4 יציאות בשבוע] ומקושרת עם חסר בסיבים תזונתיים. תזונה יומית הכוללת מעל 20 גרם של סיבים  תסייע לגוף להפריש צורה רכה ומחליקה  באופן תדיר יותר. כיצד תוספת של כרוב ומיץ כרוב משפיעים לטובה על המעיים?

עצירות כרונית היא מחלה של מערכת העיכול המאופיינת בצואה קשה, עם תדירות הפרשות נמוכה [פחות מ 3 או 4 יציאות בשבוע] ומקושרת עם חסר בסיבים תזונתיים. תזונה יומית הכוללת מעל 20 גרם של סיבים תסייע לגוף להפריש צורה רכה ומחליקה באופן תדיר יותר. כיצד תוספת של כרוב ומיץ כרוב משפיעים לטובה על המעיים?

מזונות שגורמים עצירות

המהלך הראשון שלכם צריך להיות "סור מרע" קרי הגבלת מזונות רעים למעי הגס כגון גבינות מוצרי חלב ובשר. לאלו יש נטייה להאט את הפריסטלטיקה של המיעיים ולגרום למזון להיתקע שם לאורך זמן. התחליף שלכם צריך להיות מבוסס עלמיץ כרוב,נבטים, שעועית ודגנים מלאים

כיצד כרוב מסייע לסובלים מעצירות?

פירות וירקות טריים הם מקור נהדר של סיבים אבל הכרוב עולה על כולם: יש לו מוניטין כמנקה מעיים כבר מימי הרומאים הקדמונים כיון שהוא מכיל שפע של סיבים תזונתיים שממריצים את המעיים לפעילות מוגברת. כרוב טרי נחשב דל קלוריות , עתיר ויטמין C וברזל, ולכן יעיל מאד גם לאנשים אנמיים וכן לנשים בהריון. כרוב עשיר גם באשלגן, בטא קרוטן, ואנטי אוקסידנטים ייחודיים המפחיתים את הסיכון לפתח סרטן ריאות.

כרוב כמטהר טבעי למעיים

לא היית מעדיף לצמצם את התסמינים של עצירות באופן טבעי בלי להסתמך על משלשלים וכימיקלים חזקים? טיהור טבעי ע"י כרוב היתה בשימוש כבר אצל המצרים הקדמונים והם לא טעו. כרוב מכיל חומצת אמינו חשובה בשם גלוטמין שהינה חיונית לבריאות המעי ולטיהורו. שתו לפחות פעמיים ביום מיץ סחוט מכרוב טרי – כאשר ההמלצה לשתות אותו על הבוקר לפני שאתם מכניסים כל מזון אחר למערכת העיכול!

מיץ כרוב לא רק נגד עצירות: יתרונות נוספים למיץ כרוב

 • מיץ כרוב חי מכיל ויטמין U, חומר יעיל ביותר נגד אולקוס
 • מכיל חומרים אנטי חיידקיים ואנטי נגיפיים
 • מכיל ויטמין K חיוני לקרישת הדם ולחיזוק עצמות
 • כרוב מכיל אשלגן ומסייע לווסת את לחץ הדם
 • כרוב מכיל קוורצטין, היסטמין טבעי שמועיל לסובלים מאלרגיה
 • מיץ כרוב מטפל יעיל בכוויות קלות
 • מיץ כרוב יפה לסובלים מנקעים או מגידים מודלקים
 • מיץ כרוב יפה לאנשים הסובלים מבלוטת ערמונית מוגדלת
 • מיץ כרוב או עלי כרוב ניתנים ברפואה העממית למניקות עם גודש


החסרונות של מיץ כרוב

כמויות עודפות של כרוב בתזונה עלולה לגרום לנזק בלוטת התריס, ובנוסף לגרום לנפיחות וגזים במעיים – אולם הנפחיות הזו היא דווקא הסימן של טיהורם. החורים הפעילים במיץ כרוב "שולפים החוצה" מדפנות המעי פסולת מרקיבה והיא זו שמייצרת את הגזים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • היכולת לדמיין היא הדבר שמבדיל בין בני האדם ובין בעלי החיים - גם ביצירת מחלות וגם בתהליך ההחלמה ממחלות. ב90 אחוז מן המקים, מחצית מן ההחלמה היא ברובד המנטלי !

  ד"ר מרטין רוסמן, רופא מומחה לחרדות, דאגון ודמיון מודרך