תרופות סבתא

רזרבטול, גניסטאין, חומצה אלגית לטיפול בסרטן

האם יש דרך יעילה, פשוטה ואפילו טעימה- כדי לחסל  תאים סרטניים, למנוע גרורות ולכווץ גידול סרטני עד להכחדתו?- ד"ר וויליאם לי סבור שכן והשיטה עוברת דרך טקטיקה של "שיבוש דרכי האספקה" של האויב הסרטני. בעגה הרפואית השיטה נקראת אנטי-אנגיוג'נסיס

מה צריך לאכול כדי להרעיב תאי סרטן?

הטיפולים הקונבנציונליים של המתת תאים סרטניים באמצעות כימותרפיה או הקרנות נוחלים הצלחה חלקית בלבד ומתאימים לשיטת לחימה פרימיטיבית יותר ש'תוקפת ישירות את האויב'. באמנות הלחימה של המזרח נהוג להשתמש בשיטה מתוחכמת יותר שעיקרה: "הסר את האש מתחת לקדירה" ובמילים אחרות לעצור את מקורות האספקה של האויב כדי ש'יתייבש' מעצמו וימות

טיפולי אנטי-אנגיוג'נסיס: טיפולים לצמצום כלי הדם סביב גידול סרטני

בגוף האדם יש 90 מיליארד נימים שתפקידם להזין את רקמות הגוף, לעודד החלמה מפציעות, לחדש תאים ועוד. אבל, אותה מערכת ממש יכולה להיות קטלנית כאשר היא מזינה תאים סרטניים. טקטיקת הלחימה של ד"ר וויליאם לי גורסת כי ניתן לעצור כל סרטן מיקרוסקופי שנמצא בגוף (וכאלו קיימים תמיד ובכל אדם) אם לא מאפשרים לו אספקה של כלי דם לצרכים של גדילה התרבות ושליחת גרורות. תאים סרטניים מיקרוסקופיים אלו הם בעצם סרטן שנעצר ולא מתפתח למחלה ("סרטן בלי מחלה") כי אין לו את התנאים המתאימים לגדילה (כלי דם מרובים מסביבו).

איך עוצרים גדילה של כלי דם סביב סרטן באמצעות מזון?

ישנן תרופות גם תרופות אנטי סרטניות וגם תרופות רגילות כמו סטטינים או אספירין שעושים את המלאכה ומצמצמים את גדילת הנימים סביב גידולים סרטניים, ואולם למרבה ההפתעה ישנם מזונות מן הטבע שעושים את המלאכה הרבה יותר טוב.

רזרבטול: קליפת ענבים אדומים ואוכמניות עוצרת גדילת כלי דם

ענבים אדומים ושחורים מכילים רזרבטול (כל עוד העינב לא רוסס), חומר טבעי פונטי שמונע גדילת כלי דם סביב תאים סרטניים. רזרבטול מצוי גם בכל פירות היער, פטל, אוכמניות, תותים ודובדבנים ותהיה זו אסטרטגיה נבונה לצרוך כמויות גדולות של פירות אלו למניעה ולטיפול בסרטן.

מזונות נוספים שמעכבים גדילת כלי דם סביב סרטן

ד"ר וויליאם לי בדק בתנאי מעבדה ודירג מזונות שונים על פי יכולתם לעכב גדילת כלי דם (מדד האנטי אנגיו-ג'נסיס) . המזונות המובילים שנמצאו מעכבי אנגיו-ג'נסיס הם:

תה ירוק, פטריות מאיטקי, קקאו, סויה (בגלל הגניסטאין), תות שדה ופטל אדום(בגלל החומצה האלגית), שום, עגבניות, שמן זית, ליקוריץ, אגוז מוסקט, אננס, פטרוזיליה דלעת ומזון העל: כורכום. עגבניות מבושלות אגב הוכיחו את עצמן כמכווצות סרטן הערמונית בכ50 אחוז אצל גברים שצרכו 3 מנות שבועיות בשל יכולתן להקטין את כמות כלי הדם שנוצרים סביב הגידול הסרטני.

עשה למען עצמך את מה שהרופא שלך בחיים לא יצליח – אכול מזונות מעכבי גדילת כלי דם

המכנה המשותף להשמנה ולכל סוגי הסרטן הוא אחד: גדילת כלי דם בסמוך לרקמות הללו ועידותן ע"י הזנה. היום המחקר של ד"ר לי הולך צעד אחד קדימה ומחיל את השיטה שלו למניעת גדילה של תאי שומן בגוף שהרי גם השמנה היא סוג של 'גידול'. ד"ר לי הצליח להוכיח כי באמצעות מזונות מסוימים ניתן לעצור את התפחות כלי דם שמזינים את רקמת השומן וכך לעודד את התכווצותה ולתרום להצרת היקפים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בסופו של יום, על ערש דווי- לא משנה יהיה כמה נשימות נשמת במהלך החיים וכמה רגעים חיית. מה שמשנה יהיה כמה רגעים מופלאים עצרו את נשימתך

    אנונימי