תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

סרטן השד ויוד

תוספת של יוד, מינרל קורט חיוני לבריאות, הוכח כמכווץ תאים סרטניים בעיקר תאים של סרטן השד, סרטן השחלות, סרטן בלוטת התריס  וסרטן הערמונית.

יוד לטיפול בסרטן השד

היום כבר ידוע כי קיים קשר הדוק בין מחסור ביוד ובין נשים החולות בסרטן השד. המחקרים החדשים מוכיחים כי תוספת של יוד, בין אם בנטילת סיסטמית ובין אם דרך מריחה טופיקלית על הנגע הסרטני לבדו - לא רק מטפלת בסרטן השד אלא גם מונעת אותו. למעשה יש היום מספר מחקרים שקובעים באופן מובהק כי סרטן שד פירושו בעצם: מחסור ביוד

יוד לסרטן השד: מהם המינונים המומלצים?

יוד הוא גם אחד המינרלים שנמצא בפרוטוקול של הוקסי וכן בתרפיית גרסון לטיפול בסרטן. הכמות היומית המומלצת של יוד לאנשים בריאים היא 150 מיקרוגרם ואולם עבור חולות סרטן, נשים עם היסטוריה של סרטן השד או נשים בקבוצת סיכון גבוהה לפתח לסרטן שד – כמות זו כנראה לא מספיקה.

טיפול ביוד לחולות סרטן השד

מספר רופאים בעולם כבר מטפלים בחולות סרטן השד על ידי תוספת של יוד כשאשר מתחילים במינונים של 12 מיליגרם ומתקדמים בהדרגה עד לתוספת של 50 מיליגרם ביום. הפרוטוקול המלא של יוד לסרטן השד משלב גם ויטמין C שלושה גרם ביום, וכן 300-600 מיליגרם של מגנזיום אוקסיד, 200 מיליגרם של סלניום, חצי גרם של ניאצין (ויטמין B3) פעמיים ביום וכן ויטמין B2 בכמות של 100 מיליגרם ובתדירות של שלוש פעמים ביום. יש מי שמשתמש בטינקטורת יוד בריכוז של 7%. מתחילים ב10 טיפות בתוך כוס מים שלוש פעמים ביום ביום הראשון ומעלים את הטיפול בהדרגה בטיפה אחת כל יום עד לרמה של 30 טיפות לכוס מים.

סרטן השד ויוד: מהם המקורות הטובים ביותר ליוד במזון?

יוד נמצא לעיתים קרובות במלח שולחן מועשר או במלח ירקות מועשר באצות. בעיקרון המינרל מצוי בשפע בצדפות, בדגים, ובאצות ים בעיקר באצות קלפ. גם פירות וירקות מסוימים כמו תרד, בצל, פלפל ירוק, אננס, דלעת, ותותים מהווים מקור טוב למינרל יוד ובלבד שהם גדלו באדמה שעשירה בו.

  • כיצד סרטן השד מושפע לטובה מתוספת יוד?

  • יוד מפריע לקליטת האסטרוגן על הרצפטורים בתאי השד.
  • יוד מפחית את יצור האסטרוגן בשחלות אשר פעילות יתר על המידה
  • יוד מקטין היווצרות ציסטות בשדיים- תופעה שקודמת לסרטן השד
  • יוד גורם להתאבדות של תאי סרטן (אפופטוזה)
  • יוד מאט את קצב החלוקה של תאי סרטן
  • יוד הוא תכשיר אנטי אנגיוגנסיס: מקטין את כלי הדם שמזינים את הגידול הסרטני


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "למי הבריאות- לו התקווה, ולמי התקווה לו הכל!"

    תומאס קרלייל