תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

דקל ננסי ( סו פלמטו)

מהו דקל ננסי ומהם יתרונותיו הרפואיים?

דקל ננסי (סו פלמטו)

ברפואה האינדיאניתהמסורתית, פירותיו של הדקל הננסי (SAW PALMETTO) אשרדומים לזיתים שחורים, נמצאים בשמושלמגוון מדווים ומחלות כבר מאות שנים.מספרים על הצ'יפים האינדינים שהם נהגו לקחת איתם לכל מקום ם סליםמלאים בפירות הדקל הננסיוהיו זוללים אותם בחמדנות כדי לשמור על בריאותם. אומרים שטעם הפירות מזכיר גבינה רקובה ואולם היום הפירות נאספים, מיובשים ונכתשים לתוך קפסולות, כאשר מדובר בתעשיהשל מיליונים בפלורידה לבדה. הצמח גדל בעיקר בפלורידה ולאורך החלק הדרומי של מזרח ארצות הברית שכן הוא אוהב שמש ולחות.
מהם השימושים של סו פלמטו?

גידול בפרוסטטה

אנשים עם גידול שפיר בבלוטת הערמונית (BPH) מספרים כי נטילת סו פלמטו כפרי או כתכשיר רפואי מסיעת להתכוצות הבלוטה באופן טבעי ספונטני, ללא צורך בניתוחים וטיפולים פולשניים אחרים.

נשירת שיער, התקרחות גברית

סו פלמטו נחשב מועיל לסובלים מהתקרחות גברית (androgenic alopia) הכונה היא להתקרחות שמתחילה מקודקודהראש ואשר נגרמת ע"יעודףיחסי של טסטוסטרון. למעשה, מי שגורם להתקרחות הוא די-הידרוטסטוסטרון חומר שמופק באמצעות אנזים מחומר המוצא טסטוסטרון, הוכח כי פירות הסו פלמטו חוסמים את פעולות האנזיםהנ"ל, וכך עוצרים את נשירת השיער.

אימפוטנציה

ברפואה האינדינית סו פלמטו ניתן גםל נשים הסובלות מבעיות פריון, וכדי לעודד יצור חלב אם לנשים מניקות. היום כבר ידוע כי הוא מסיע מאד גם לגברים ומחזקאת כח הגברא, על כן ניתן במקרי אימפוטנציה.

מחלות ריאה

פירות דקל ננסי נחשבים גם למכייחים מצוינים ועל כן מומלצים לסובליםממחלותריאה כמו ברונכיט או אסטמה.

התוויות נגד לדקל ננסי (סו פלמטו)

אסור לאכול את זרעיו בשום פנים ואופן. בנוסף לכך הואעלול לייצר כאב בטן ובחילות.אין לתת סו פלמטו לאנשים שנוטים לדימומים (המפיליים או אנשים שנוטליםמדללידם) ובנוסף בגלל תכונותיו ההורמונליות - לא מומלץ לתת סו פלמטו לילדים מתחת לגיל 18.
אולי יעניין אותך גם