תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

ליזין פרולין לטיפול בסרטן

מחסור בחומצת האמינו ליזין עלול לגרום לאנמיה, עייפות, בחילות ואובדן תיאבון. היום יודעים כי חומצת האמינו הזו יעילה גם לחולי סרטן כטיפול משלים אפקטיבי.

ד"ר מתיאס ראט' אחד מחוקרי הסרטן הראה כי תוספת של חומצת האמינו ליזין חיונית לעצירת התפשטות סרטן ולדיכוי המחלה. היופי של הטיפול הזה הוא שהוא נטול סימני תופעות לוואי, לא רעיל, לא אקזוטי, לא מצריך מכם לשתות ג'ריקנים של מיצי ירקות, ולא דורש מכם לנסוע לקבל טיפולים איזוטרים במקסיקו, ברמודה, בגרמניה או במזרח הרחוק. חומצת האמינו ליזין שזמינה לכל אחד עוצרת התפשטות גידולים ממאירים שכן היא נקשרת באנזים הפרוטאז ומונעת ממנו "לאכל" את הקולגן ברקמות החיבור כדי להתפשט באין מפריע לרקמות אחרות

ליזין, פרולין, ויטמין C ותה ירוק למלחמה בסרטן השד

הדרך היחידה שבאמצעותה סרטן יכול להרוג אתכם היא על ידי יצירת גרורות והתפשטות לרקמות אחרות בגוף. ההתפשטות של הסרטן נערכת דרך אנזים שמחיש את התהליך בשם פרוטאז. ד"ר מתיאס ראט גילה כבר בשנת 1991 כי חומצת האמינו ליזין יחד עם ויטמין C מעכבת את הפרוטאז ואת התפשטות הסרטן בגוף. מאוחר יותר הוא ניסה את התערובת הזו עם תוספת של מיצוי מתה ירוק וחומצת האמינו אל פרולין L-proline וגילה כי זהו שילוב מנצח שמגביר בסינרגיה את עיכוב היצירה של גרורות סרטניות.

טיפול בסרטן השד באמצעות ליזין: מקרה בוחן

ברשת מתואר סיפור של אישה צעירה מתאילנד בת 26 שפיתחה גידול בקוטר של 6 סנטימטר בחלק התחתון של השד יחד עם כאבים בבתי השחי, נפיחות לימפטית בבתי השחי וכאבים שהקרינו עד עמוד השדרה. חולה זו בחרה להימנע מכימותרפיה והקרנות (שהורסות את בלוטת התריס ואת בלוטת התימוס המצויה באזור) והחליטה ללכת על טיפול אלטרנטיבי בחומצת האמינו אל ליזין. היא קיבלה בהזרקה 6 מנות ליזין בנות 1000 מיליגרם אחת לשעה החל משעות הערב למשך שבוע שלם. במהלך היום הראשון והשני חשה ברע שכן תאי הדם הלבנים תקפו את הגידול וגרמו לנפיחות ואולם כבר ביום השלישי והרביעי היא התחילה לחוש שהגידול מתכווץ. במילים אחרות תכשיר טבעי פשוט כמו חומצת אמינו ליזין ניקתה אותה מן הסרטן באופן אלגנטי וחכם ללא רעילות וללא תופעות לוואי קשות.

לאילו סוגי סרטן שיטת הטיפול בליזין מתאימה?

דוקטור מתיאס ראט' גילה כי שיטת הטיפול הזו הכי מתאימה לסרטן השד, סרטן המעי הגס ומלנומה (סרטן העור). בסוגי הסרטן הללו שיטת הטיפול באל ליזין קצרה שיעורי הצלחה גבוהים של מעל 60 אחוז. על פי דוקטור ראט כאשר משתמשים בחומצת האמינו ליזין לטיפול בסרטן- יש להימנע מתרפיות אלטרנטיביות לסרטן כמו פרוטוקול צזיום, שימוש בזאוליט, פורמולת שרידן או סאונת אינפרא אדום.

באילו מזונות ניתן למצוא באופן טבעי את חומצת האמינו ליזין?

ליזין היא חומצת אמינו חיונית ובמילים אחרות הגוף לא מייצר אותה אלא זקוק לתוספת מבחוץ. ליזין נמצאת בשכיחות גבוהה בביצים, בשר ומוצרי עוף אבל צמחונים ימצאו אותה בכמויות גדולות בקינואה, עדשים, כרוב קייל, שיבולת שועל, שזיפים, תרד, תפוחי אדמה, מלונים כתומים, נבטי אלפלפא ,פיסטוקים, מנגו ופפאיה. בנוסף ליזין נמצאת בשפע גם במוצרים מן הים כמו דגי סלומון ואצות ספירולינה.

מה היא מנת הליזין היומית המינימלית לטיפול בסרטן?

חומצת האמינו ליזין משפרת את יצור הקולגן ואת איכות העור ולשם כך נדרשת לאדם בוגר מנה יומית של 850 מיליגרם ליזין. אצל אנשים שסובלים מסרטן או ממחלת לב נדרשות מנות ריפוי גבוהות שעומדות על למעלה מ3000 ביום ואף יותר.

תועלות רפואיות אחרות של חומצת האמינו ליזין

  • טיפול בהרפס באיברי המין או בפה
  • טיפול במחלות לב כמו אנגינה פקטוריס
  • יעילה לעור מזדקן
  • מונעת אבנים בכליות
  • מניעת סרטן

לקיחת ויטמין C יחד עם ליזין הכרחית כיוון ששני התכשירים הללו עובדים באופן סינרגיסטי בריפוי סרטן ובריפוי הרפס. בנוסף, טיפול בליזין לא מתאים לנשים מניקות, לנשים בהריון או לאנשים עם היסטוריה של מחלות כבד או כליות.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בכל יום אתה עושה אחת משני דברים: בונה בריאות בגופך או לחילופין- יוצר בו מחלות

    אדל דייויס