תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

סרטן, סודה לשתיה, סירופ מייפל: שיטת ג'ים קלמון

פרוטוקל ג'ים קלמון לריפוי סרטן היא "שיטה לעניים" שלא יכולים להרשות לעצמם טיפולים אלטרנטיביים יקרים: לנסוע למרפאות טיפול אלטרנטיביות יקרות או לשתות ליטרים רבים של צמיצי ירקות אורגניים. מהי שיטת קלמון לריפוי סרטן, למה היא אפקטיבית  וכיצד היא עובדת?

ג'ים קלמון הינו מטפל אלטרנטיבי מומחה לתרופות ביתיות שכבר משנות החמישים של המאה הקודמת טיפל במספר סוגי סרטן באמצעות סודה לשתיה [נטולת אלומיניום] וסירופ מייפל אורגני טהור.

למה מייפל?

סירופ המייפל נועד לאתר תאים סרטניים בגוף ולהגיע אליהם (תאים סרטניים צורכים פי 15-20 יותר גלוקוז מתאים בריאים) כשהוא נושא על גביו את הסודה לשתיה- תכשיר עממי ביתי קטלני לתאי סרטן בשל היותו בסיסי (רמת פי אץ' גבוהה).

איך מיישמים את פרוטוקול קלמון במחלת הסרטן?

ראשית יש להקפיד שהסודה לשתיה תהיה נטולת אלומיניום ושסירופ המייפל יהיה אורגני רצוי מסוג גרייד B (או סירופ מייפל גרייד A מן הסוג הכהה). ג'ים קלמון ממליץ לקחת סירופ מייפל וסודה לשתיה ביחס של שלוש לאחד: כלומר כפית שטוחה של סודה לשתיה יחד עם שלוש כפיות מייפל, לערבב בצלוחית של זכוכית ללא מים ולחמם את התערובת תוך כדי ערבובה על אש קטנה במשך 5 דקות. אין להגיע למצב של שריפת התערובת אלא לדרגת חום קלה בלבד.

מינונים מומלצים של פרוטקול קלמון (סודה לשתיה + מייפל) לריפוי סרטן

ג'ים קלמון ממליץ ליטול לכל היותר שלוש כפות ביום מן התערובת הזו בהפרש של לפחות שעתיים. יש לבנות את המינונים בהדרגה כלומר להתחיל ביום הראשון עם כפית שטוחה אחת ולהעלות את המינון במתינות לאורך זמן במשך שלושה חודשים.

האם יש הוכחות מדעיות לפרוטוקול קלמון כיעיל לטיפול בסרטן ?

לפי שעה לא, ואולם ישנן עבודות אחרות עם סודה לשתיה שהוכחו כאפקטיביות במיוחד. דוקטור טוליו סימונציני אונקולוג איטלקי הראה כבר בשנת 2007 כי הוא משתמש בהזרקה של סודה לשתייה לרקמות סרטניות באיברים מסויימים ומצליח לגרום להכחדת הגידול הסרטני באופן נסי ממש. יחד עם זאת סימונציני טוען כי שיטת הטיפול שלו לא מתאימה לסרטן הדם (לוקמיה) אלא לסרטנים הממוקמים באיברים ספציפיים נקודתיים הקרובים לעור. לדר סימונציני יש שיעורי הצלחה גבוהים עם סודה לשתיה בריפוי סרטן הערמונית

סודה לשתיה, מערכת החיסון וסרטן

גם דוקטור מרקוס סירקוס טוען כי שימוש בסודה לשתיה לטיפול בגידולים ממאירים היא שיטה יעילה כיוון שהסודה לשתיה היא תמיסה מאוד בסיסית המאפשרת לתאי דם לבנים (במערכת החיסון) להתרבות להתחזק ולהלחם באפקטיביות בגידול הסרטני. לדברי סירקוס סודה לשתיה צריכה להיות חלק אינטגרלי של כל טיפול בסרטן.

מייפל וסודה לשתיה כתכשיר אנטי סרטני: אזהרות חשובות

בהכנת התכשיר בבית יש לערבב את התערובת באופן נמרץ על אש קטנה למשך 5 דקות. הסודה לשתיה חייבת להיות נטולת אלומיניום ועל כן יש לקנות אותה ממקום ייעודי לנושא קרי לא סתם בסופרמרקט רגיל אלא בחנות טבע מיוחדת או באינטרנט. אלומיניום לא רק מעודד סרטן, אלא אף עלול לגרום לדמנציה ולאלצהיימר לפיכך אין לשתות סודה לשתיה רגילה שאתם קונים במרכולים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם