תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

קוריולוס ורסיקולור, קרסטין , פוליסכריד K

פטריית קוריולוס ורזיקולור המכונה גם פטריית "זנב הטורקי" ידועה  כמעדן קולינרי במטבח האסייתי כאשר ברפואת המזרח פטריית קוריולוס ורזיקולור משמשת  לטיפול אפקטיבי בסרטן-

הפטרייה מכילה חומר פעיל בשם פוליסכריד קיי (psk) או קרסטין שהינו בעל תכונות אנטי חיידקיות, אנטי ויראליות ואנטי סרטניות. התכשיר המופק מפטרית קוריולוס ורזיקולור מגיע כתה או כקפסולה, מחזק מאוד את מערכת החיסון ונמצא יעיל במיוחד לפפילומות ולסרטן צוואר הרחם.

לאילו סוגי סרטן מתאימה הפטרייה קוריולוס ורסיקולור?

ברפואה היפנית משתמשים בה לסוגים רחבים של סרטן כמו סרטן הוושט, סרטן השד, סרטן הכבד, סרטן הריאות, סרטן המעי הגס, וסרטן הגרון. במערב עושים מן הרכיב שלה PSK (קרסטין) שימוש כאשר החולים לוקחים שלושה גרם של קרסטין מדי יום. החומר הזה משפר את תגובת הגוף לכימותרפיה ומפחית באופן משמעותי את תופעות הלוואי ואת הכאבים.

איך להשתמש בפטריית קוריולוס ורסיקולור לטיפול בסרטן?

את החומר הפעיל (פוליסכריד קיי) המופק מן הפטריה אפשר להכין בבית באמצעות שתי דרכים: מיצוי אלכוהולי או בישול במים חמים. כדי להכין מיצוי אלכהולי מן הפטריה מלאו צנצנת זכוכית בפטריות קוריולוס צקו לתוכה וודקה או וויסקי, כסו את הצנצנת ושמרו אותה במקום קר וחשוך למשך שישה שבועות. הנוזל שנוצר מכיל את החומר הפעיל לטיפול בסרטן ולחיזוק מערכת החיסון.

צורת ההכנה השניה היא בישול של פטריות קוריולוס ורזיקולור בתוך מים רותחים למשך שלוש עד ארבע שעות. יש לבשל את הפטריות עד שמחצית מן המים בסיר מתאדה ויתרת המים הנותרים בסיר הופכת חומה ומרה. סננו ואחסנו את הנוזל במקרר.

לא רק לסרטן: תועלות רפואיות אחרות של פטריית קוריולוס ורסיקולור

  • מחזקת את מערכת החיסון ויעילה להרפס
  • לוחמת בעייפות כרונית
  • טובה למחלות כבד כמו הפטיטיס
  • מטפלת בזיהומים של דרכי השתן
  • מעלה את רמת התאבון הורגת תולעים במעיים
  • יעילה לבניית מסת שריר

תופעות לוואי של פטריית קוריולוס ורסיקולור

לפי הידוע מדובר בפטרייה בטוחה לשימוש ואין דיווח לגביה על תופעות לוואי מיוחדות אם כי מי שכבר מקבל טיפולים כימותרפיים או קרסטין עלול לחוות בחילה כמו גם ספירה נמוכה של תאי דם לבנים.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "למידה היא ההתחלה של בריאות טובה. חיפוש ולמידה הם המקום שבו מתרחשים ניסים רפואיים"

    ג'ים רון