תרופות סבתא

סידן אלמוגים לטיפול בסרטן

הפרוטוקול של רוברט בארפוט מחבר הספר "פקטור הסידן" מציע לחולי סרטן טיפול  שמבוסס על סידן אלמוגים, ויטמין D3 וכן  חשיפה לאור שמש. האם סידן אלמוגים אכן יעיל לריפוי סרטן בכלים טבעיים?

על פי ברפוט גוף האדם מורכב ממינרלים שהעיקרי בניהם הוא סידן. לטענתו כל המחלות המודרניות של העולם המתועש ומחלת הסרטן שהפכה למגיפה ממש, נגרמים כתוצאה ממחסור במינרלים ואור שמש. יש לציין כי בוב בארפוט הוא כימאי, לא רופא- ובעבר אף נתבע על ידי רשויות הבריאות בארה"ב על הפצת השיטה שלו. לדעתו היה מדובר במסע רדיפה כחלק מן הפוליטיקה של תעשיית הסרטן וחברות התרופות.

מדוע סידן אלמוגים עשוי לרפא סרטן?

לדברי ברפוט סידן אלמוגים עדיף על סידן קרבונט או סידן ציטראט בשל זמינותו הביולוגית, קרי שיעור הספיגה הגבוהה שלו (76%) מן המעי אל הדם. סידן כידוע הוא מינרל שהופך את הדם בסיסי ובתנאים כאלו של דם בסיסי אין לתאי הסרטן יכולת לצמוח ולהתפתח. בתזונה שלנו אנו צורכים סידן משומשום, טחינה , פירות יבשים או מוצרי חלב- הבעיה היא שהוא לא בהכרח נספג כהלכה מן המעיים לזרם הדם.

כיצד להשתמש בסידן אלמוגים לטיפול בסרטן?

על פי ברפוט יש ליטול סידן שמופק כולו באופן טהור מאלמוגים הגדלים באוקיאנוסים ונסחפים אל קרקעית החוף כיון שצורת הסידן הזו נספגת באופן יעיל ומגיעה בסופו של יום אל זרם הדם. את כדורי סידן האלמוגים יש ליטול בין הארוחות כדי לטייב את הספיגה- אומר ברפוט, ובנוסף יש לשתות לאורך כל היום מיץ תפוזים ולשהות בשמש בצהריים למשך 20 דקות לפחות כיון שללא ויטמין C וללא ויטמין די - הסידן לא נספג מן המעיים לדם.

מינוני סידן אלמוגים לחולי סרטן

בפרוטוקול שלו, ברפוט ממליץ על נטילת כדור אחד של סידן אלמוגים שלוש פעמים ביום למשך השבוע הראשון. אחר כך במשך שישה שבועות הוא ממליץ ליטול שני כדורים של סידן אלמוגים שלוש פעמים ביום ולאחר השלב הזה יש לעבור לתקופת שימור ותחזוקה שמבוססת על כדור אחד של סידן אלמוגים ביום.

מה חווה חולה סרטן שנוטל סידן אלמוגים?

על פי ברפוט סידן האלמוגים מקשה על חייהם של תאי הסרטן לשרוד ובנוסף לכך גורם לתהליך של דטוקסיפיקציה והפרשת רעלים מן הרקמות אל זרם הדם ומשם- החוצה. כאשר הרעלים מגיעים לדם ומציפים אותו החולה מתחיל להרגיש רע וחווה תסמיני שפעת כבדים כמו כאבי ראש, שלשולים וכאבי בטן. לדברי ברפוט - תהליך זה הינו 'משבר ריפוי' חיובי שבעצם אומר שהטיפול עובד והסרטן - בדרך החוצה.

תועלות נוספות של סידן אלמוגים

סידן אלמוגים מורכב לא רק מסידן אלא גם מן המינרל מגנזיום כאשר שני המינרלים מצויים בו ביחסים אידאליים לשיפור צפיפות עצם אצל חולי אוסטאופניה או אוסטאופורוזיס. סידן אלמוגים ניתן גם כתכשיר מניעה לסרטן (כאמור מייצר סביבה בסיסית), לטיפול בעייפות כרונית, לצרבת, לאיזון רמות גלוקוז בחולי סכרת, ולמחלות אוטואימוניות כמו לופוס וטרשת נפוצה.

סידן אלמוגים ומי חמצן לטיפול במזותליומה

ישנו ברשת תיעוד על לאדם שחלה במזותליומה (סרטן הריאות עקב חשיפה לאסבסט) עבר טיפולים כימותרפיים והקרנות שלא עזרו לו להיפטר מהסרטן עד שהוא ניסה תרפיה המבוססת על חמצן: הלה הוא הוסיף מספר טיפות של מי חמצן רפואיים למים יחד עם סידן אלמוגים ואחרי מספר חודשים בלבד, גופו התנקה מהסרטן. יש גם חולים המקבלים את הטיפול במי החמצן לא דרך מהילתם בכוס מים ושתיה, אלא דרך שאיפתם עם מכשיר אדים במהלך השינה.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • שנאתי, ממש תיעבתי כל רגע של אימון אבל אמרתי לעצמי "אל תעזוב. סבול עכשיו וחיה את שארית ימיך כאלוף..."

    מוחמד עלי