תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לדלקת בנרתיק

מרבית הדלקות בנרתיק נגרמות מזיהום פטרייתי (קנדידה אלביקנס) שקשה להיפטר ממנו ב'זבנג וגמרנו'. דלקת נרתיקית על רקע של פטריה היא מטרד בריאותי מאד שכיח שמתרחש אצל  75% מהנשים בתקופה מסוימת של חייהן. האם יש   תרופות סבתא לדלקת בנרתיק ?

התלונה השכיחה של נשים:" הפטריה בנרתיק נעלמת אבל חוזרת אחרי מספר שבועות"

זיהומי קנדידה מטופלים עם תרופות, משחות, טבליות דרך הפה, שטיפות בנרתיק, או פתילות.התרופות השכיחות שהרופאים ממהרים לרשום למצב הזה של דלקת בנרתיק מפטריה הן מיקונזול, טיקונזול, קלוטימזול, או פלוקונזול (דיפלוקן). לכל התכשירים הללו יש תופעות לוואי לא רצויות לרבות פגיעה בכליות ולכן שווה לשקול טיפולים אלטרנטיביים ומשלימים כפי שיתואר להלן

תזונה נגד קנדידה בנרתיק

טיפול טבעי זה הוא 'האבא והאמא' של הטיפולים הטבעיים וכאן מחכה לכן עבודה קשה: התנזרות מוחלטת מסוכר, מוצרי חלב, בוטנים אלכוהול ומזונות עשירים בשמרים (למשל לחמים או מאפים עם שמרים). במקביל עליכן לטפח תזונה המבוססת על חומרים מזינים טבעיים כמו פרוביוטיקה (יוגורט פרוביוטי עשיר בלקטובצילוס אצידופולוס וביפידוס) אשר מחזקת את המערכת החיסונית ומשפרת את ביצועיה.לא הוכח כי פרוביוטיקה של יוגורט יכולה להרוג את הקנדידה באופן ישיר אבל היא כן משפרת את תסמיני הקנדידה דרך חיזוק מערכת החיסון.

ויטמין C, ויטמין E והמינרל סלניום לטיפול בפטריה עקשנית בנרתיק

ויטמינים נוגדי חימצון והמינרל סלניום עוזרים גם הם בהפחתת הדלקת בנרתיק. גם ויטמינים מקבוצת בי (B-קומפלקס) לרבות חומצה פולית וכן המינרלים מגנזיום וסידן יכולים לעזור לך לשפר את המערכת החיסונית כדי שזו תילחם ביתר יעילות בקנדידה.

חומצה קפרילית ותבלינים : טיפול טבעי בדלקת בנרתיק מפטריה עקשנית

חומצה קפרילית (סוג של חומצת שומן) , פרופוליס (מוצר דבורים), שום, דגנים מלאים, קינמון, מרווה, אורגנו, וציפורן כולם חומרים טבעיים שעשויים לסייע לך עם זיהומי קנדידה ודלקת בנרתיק.

צמחי מרפא לפטריה עקשנית בנרתיק

גם צמחי מרפא יכולים לעזור לחזק את המערכת החיסונית וכך לתגבר את המאבק בקנדידה.צמחי המרפא היעילים ביותר למטרה זו הם הם קליפת פו ד'ארקו, שמן עץ התה, צמח האכינצאה (בעיקר שורשיו אבל גם עלי הכותרת), תמצית רימונים, ותרופת הסבתא האנטי פטרייתית המובהקת: שום.

האם יש תרופות הומאופתיות לדלקת בנרתיק?

הומאופתיה היא טיפול הוליסטי שמטפל באדם כמכלול (בגופו ובנפשו) ולא במחלה באופן מבודד ממנו. יחד עם זאת בהקשר הסימפטומטי התרופות ההומאופתיות היעילות לטיפול בפטריה עקשנית בנרתיק הן קמומיל, חומצה בורית, גרפיט, ארסניקום אלבום והתכשיר ההומאופטי המופק מצמח האטרופה בלה-דונה שניתן לטיפול במצבי חום גבוה ודלקת.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • כל תרגיל הוא טוב אם עושים אותו היטב. ממש כשם שכל מלה היא טובה אם משתמשים בה במקומה. העיקר אם כן הוא ללמוד את ה"איך" ולא את ה"מה" לעשות

    משה פלדנקרייז, מייסד שיטת פלדנקרייז