תרופות סבתא

איך לעודד גדילת שיער בדרכים טבעיות?

השיער שלכם גדל בקצב איטי מדי לטעמכם? רוצים להאיץ את תהליך צמיחתו? כדאי לדעת שישנן מספר דרכים  שגורמות  לשיער לגדול מהר.

סיליקה, ביוטין, וחומצה פולית נגד נשירת שיער

כל אחד מתוספי התזונה הללו יעיל בהצמחת שיער מהירה אבל כשלוקחים אותם ביחד יש להם אפקט סינרגיסטי וצמיחת השיער הופכת הרבה הרבה יותר מהירה. השילוב הייחודי הזה גורם לשיער לגדול בסנטימטר אחד מדי חודש. כתוצאה מלקיחת התערובת הזו תגלו שגם הצפורניים מתחזקות וגדלות בקצב מהיר יותר.

ברזל להצמחת שיער ומניעת שיער שיבה

תוסף תזונה מתאים של ברזל יחד עם ביוטין מחזקים את השיער משפרים את קצב צמיחתו ובעיקר מחזירים אותו לצבעו המקורי (השחור). ישנו תיעוד על אדם אנמי ששיערו הלבין כמעט לחלוטין. לאחר שנטל תוספי ברזל – שיערו חזר לצבע המקורי. יחד אם זאת אל תקחו סתם ברזל אם אתם לא אנמיים כיון שלנוכחות מוגזמת של ברזל בגוף יש השלכות הרסניות עד כדי יצירת רדיקלים חופשיים, מוטציות בגרעין התא ויצירת סרטן.

שמן קיק לטיפול בנשירת שיער

שמן קיק ידוע ברפואה העממית במיוחד במזרח אסיה ובהודו כשמן בעל יכולות להצמיח שיער ולהפוך אותו לעבה וסמיך. נשים במזרח אסיה משתמשות בשמן קיק כדי לחזק את הריסים של העין ולהאריכם באופן טבעי אבל שמן קיקי - כך מסתבר מעולה גם לשיער הראש. שמן קיק נוטה להיות סמיך מאד לכן אפשר לדלל אותו עם מעט שמן זית או שמן שקדים. יש לעסות עם התערובת הזו את הקרקפת, להשאיר למשך רבע שעה ולשטוף. ברוב המקרים אין לשמן קיק תופעות לוואי אם כי מומלץ שלא להגזים איתו שלא לצורך במיוחד אם אתן הרות או מניקות.

תרופת סבתא לנשירת שיער: שמרי בירה מצמיחים שיער במהירות

יש אנשים שיגידו לכם כי הפתרון האולטימטיבי לקבל את המנעד השלם של ויטמינים מקבוצת בי עובר דרך נטילת שמרי בירה באיכות גבוהה (לא אלו שמשמשים למאפה). שמרי בירה מכילים את הויטמינים הבאים , B1 B2, B3, B5, B6, B9 ו - B7-. אמנם שמרי בירה לא מכילים ויטמין בי 12 שנחוץ למערכת העצבים - אבל הם עשירים בכרום – מינרל קורט חיוני למטבוליזם של הגלוקוז וכן להצמחת שיער בריא בקצב מהיר. בתוך גביע יוגורט שלבו כפית אחת או שתיים של שמרי בירה כף דבש ונבט חיטה. אם תאכלו את המתכון הזה כל בוקר תגלו עד כמה הוא יעיל להצמחת שיער בריא, ובקצב מהיר.

טיפול טבעי בנשירת שיער על ידי שמן דמדניות שחורות וביוטין

קחו ביוטין במינון של 5000 מ"ג ושמן דמדמניות שחורות במינון של 500 מ"ג בכל יום.תוך חודשיים תבחינו כבר שהשיער והציפורניים מתחזקים וגדלים בקצב מהיר יותר מבעבר. אם בנוסף אתם סובלים מנשירת שיער תגלו כי זו נעצרה באורח פלא.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • תזונה היא נשק. אם אתה שולט על איכות המזון שאתה נותן לאנשים - אתה שולט בכל האוכלוסיה

    הנרי קיסינג'ר

    (התייחסות לפוליטיקה שכרוכה במזון המערבי המתועש שמוכתב לנו בהשראת הקשר בין יצרני המזון והשלטון)