תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איך להיפטר מהליקובקטר פילורי באופן טבעי?

דיספסיה וקשיי עיכול, כאבי בטן, בחילות, דם בצואה, אובדן תיאבון, ירידה במשקל – הם רק חלק מן הסימנים לנוכחות הליקובקטר פילורי במערכת העיכול- אבל הם לא היחידים. כאשר המצב מתדרדר החיידק יכול להוביל לכיב קיבה (אולקוס) ובהמשך גם  לסרטן הקיבה. איך נפטרים מהליקובקטר פילורי ומתסמיניו באופן טבעי?

תסמינים מורכבים ונסתרים יותר של הליקובקטר פילורי כוללים דאגנות, הפרעות שינה, בעיות עור, כאבי מחזור, תסמונת קדם וסתית קשה (ירידה בייצור הפרוגסטרון במחצית השניה של המחזור) , עצבנות, חרדה, דיכאון, עייפות כרונית ורמות גבוהות של קורטיזול בדם המתבטאות במתח נפשי שלא מרפה.

קשה להיפטר מהליקובקטר פילורי עם אנטיביוטיקה

החדשות הרעות הן שקשה להיפטר מהליקובקטר פילורי באמצעים קונבנציונלים כמו אנטיביוטיקה כיון שישנם הרבה מאד זנים לחיידק הזה שפיתחו עמידות לאנטיביוטיקה. גם אם התסמינים שוככים לאחר נטילת אנטיביוטיקה- החיידק חוזר ובגדול. יתר על כן נטילת אנטיביוטיקה לפעמים מחריפה את התסמינים כיון שבעקבותיה רמת הקנדידה (פטריה) במעיים עולה וזו בתורה מייצרת בעיות עיכול דומות של נפיחות, עייפות וערפל מחשבתי.

טיפול טבעי: אמצעים טבעיים להכחדת הליקובקטר פילורי

החדשות הטובות הן שישנם היום תכשירים טבעיים, חלק ביתיים - להכחדת החיידק הליקובקטר פילורי שגם לא גורמים לתופעות לוואי. נדגיש שלא כולם עובדים על כל אחד: לכל אדם יש את הגנטיקה שלו וכל אדם מגיב קצת אחרת לתכשירים הטבעיים הבאים אבל סטטיסטית הם התגלו אצל הרבה מאד אנשים כיעילים בהסרת החיידק ממערכת העיכול.

תזונה להליקובקטר פילורי:

yes דבש מנוקה / דבש המאנוקה

זהו דבש מיוחד שמקורו בניוזילנד וידוע כתכשיר אנטי בקטריאלי (אנטי חיידקי) חזק מאד שיעיל בעיקר נגד חיידקי הליקובקטר פילורי. שווה לנסות דבש מנוקה אם כי קחו בחשבון שבשל מתיקותו הוא עלול להגביר את הפטרת במעיים (קנדידיאזיס)- מצב לא רצוי למי שסובל ממילא מתסמיני ה. פילורי. עם זאת, עדיין שווה לשקול טיפול טבעי בדבש מנוקה בגלל שלדבש הזה יש עוצמה מוכחת בהריגת הליקובקטר פילורי ובסילוקו מהגוף. אם אתם סובלים מה. פילורי - יש ליטול כף מדבש המנוקה לפני כל ארוחה (3 פעמים ביום) וכן כפית אחת לפני השינה.

yes אלת המסטיק להכחדת הליקובקטר פילורי

מיצוי או אבקה מאלת המסטיק מגיע כתוסף תזונה בצורות שונות גם בטבליות והוא ידוע בכוחו להשמיד חיידקים. על פי מחקרים לאלת המסטיק יש יכולת להרוג חיידקי הליקובקטר פילורי אם נוטלים את המיצוי הזה בקביעות במשך חודשיים עד שלושה חודשים ברציפות.

yes תה מטולה להכחדת הליקובקטר פילורי

תה matula היא פורמולה צמחית ייחודית מדרום אפריקה שמורכבת מאוסף צמחי מרפא המכחידים את החיידק הליקובקטר פילורי תוך חודש ימים. יש אנשים שמדווחים כי מדובר בתכשיר מאד יעיל וכבר אחרי 6 ימים כל הסימפטומים כמו נפיחות ובחילות נעלמו לחלוטין. התכשיר יקר יחסית 160 דולר אבל יצרניו מבטיחים להחזיר ללקוח את כספו אם בדיקת מעבדה תראה עדיין נוכחות של ה. פילורי בצואה. שימו לב שתה מטולה עלול גם לעורר אלרגיות אצל אנשים מסוימים. טלו אותו בתחילת הטיפול בזהירות מירבית.

yes ברוקולי ונבטי ברוקולי להכחדת הליקובקטר פילורי

מחקר שנערך בארהב הוכיח כי לנבטי ברוקולי יש יכולת מוכחת להרוג זנים של הליקובקטר פילורי, בעיקר זנים שהיו עמידים לאנטיביוטיקה. זה כנראה הודות לרכיב הסולפור הפן האנטי חיידקי והאנטי סרטני שמצוי באופן מרוכז בנבטים של ירקות ממשפחת המצליבים. אכלו מדי יום כוס של נבטי ברוקולי או נבטי כרובית.

yes תה אפזוטה להכחדת הליקובקטר פילורי

זהו צמח שהאינדיאנים בדרום אמריקה משתמשים בו כבר מאות שנים מדי יום כיון שבכוחו להרוג פרזיטים בדרכי העיכול. אנשים שסובלים מחיידק ההליקובקטר פילורי ושתו את התה מדווחים על הקלה מיידית וחזרה לשגרת חיים נורמלית.

yes שיטות טבעיות נוספות נגד הליקובקטר פילורי

שום, שמן אורגנו, שמן מזרעי צנוברים, די-מנוז כולם חומרים טבעיים שברפואה העממית נמצאו יעילים באופן חלקי לפחות - לטיפול טבעי בחיידק ההליקובקטר פילורי. זכרו: את החיידק הזה מאד קשה להשמיד- אבל גם שליטה על התרבותו בקיבה – היא הישג ראוי ששווה לשאוף אליו!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אנשים אוכלים בשר וחושבים שכתוצאה מכך יהיו "בריאים כמו שור".

    בדרך הם שוכחים שהשור אוכל... עשב! 

    פינו קרוזו שחקן איטלקי צמחוני