תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תועלות בריאותיות של אסטקסנטין לאלצהיימר

מחקר שהתרפסם בכתב עת מדעי לתזונה בבריטניה מגלה כי נטילת אסטקסנטין, הפיגמנט ממשפחת הקרוטינואידים שמעניק לעופות הפלמינגו את צבעם הורוד עשוי לצמצם בגוף האדם הצטברות של פוספוליפידים מסוימים אשר גורמת לאלצהיימר.

אסטקסנטין: הפיגמנט הורוד לחולי אלצהיימר קרטנואיד ממקור ימי

על פי המחקר הנ"ל נטילת אסטקסנדין בשיעורים של 6-12 מ"ג ליום במשך 3 חודשים הקטינה את ריכוזי הפוספוליפודים בתאי הדם האדומים מה שעשוי לתרום למניעת דמנציה. עופות הפלמינגו נולדים אפורים. את צבעם הורוד הם מקבלים מן התזונה שלהם : אצות וסרטני ים אשר גדושים באסטקסנטין. אסטקסנטין הוכח כפיגמנט שבכוחו להגן מפני נזקי חימצון, והוא פועל כאנטי-אוקסידנט פוטנטי הרבה יותר מויטמינים כמו E ו C .

מקורות מהתזונה לאסטקסנטין

המקור הטוב ביותר להשגת אסטקסנטין הוא מן התזונה ולר מתכשיר חיצוני שקונים בבית טבע. אסטקסנטים נמצא בריכו\ים גבוהים במזונות הבאים: חסילונים, דגי סלומון (דגי אילתית), סרטנים, חלמון ביצה. ניתן להשיגו כתוסף תזונה אבל במקרה כזה אכלו אותו יחד עם ארוחה שומנית כדי למקסם את ספיגתו בגוף.

שימושים נוספים לאסטקסנטין

תכשיר זה מעולה לבעלי כולסטרול גבוה כיון שהוא מונע שקיעת LDL (הכולסטרול הרע) בדפנות הדם. במילים אחרות גם אם רמות הכולסטרל בדם גבוהות יש בכוחו של אסטקסנטין למנוע את נזקים של טרשת עורקים. בנוסף לכך אסטקסנטין נחשב לאנטי סרטני: בכוחו להגביר את פעילות מערכת על ידי יצירת תאי T (תאים לבנים). אסטקסנטין הוכח כמצוין להדיפת מחלות זקנה ניווניות אחרות כמו מחלת פרקינסון.

אסטקסנטין כתוסף תזונה

ניתן להשיג אסטקסנטין כתוסף תזונה בטבליות של 5 מ"ג וזהו גם המינון היומי המומלץ. אין לעבור אותו אם כי ידוע על תופעות לוואי. ואם אתם לא משיגים אסטקסנטין? בהקשר של דמנציה יש לו חלופות אחרות: הוכח גם כי ויטמין B12 וגם שמן דקלים יעלים בהדיפת סימני אלצהיימר.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הנשימה היא החיים. אם אתה נושם היטב תחיה חיים ארוכים עלי אדמות

    פתגם הודי עתיק