תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מהי התזונה המומלצת לחולי סרטן הערמונית?

יותר מ 50% מהגברים סובלים מערמונית מוגדלת  כשהתסמינים השכיחים כוללים דחף תכוף להשתין, זרם שתן חלש,  ולפעמים גם כאב בזמן מתן שתן. למרבה המזל, מחקרים הראו כי שינויים תזונתיים עשויים להפחית את הסיכון לפתח ערמונית מוגדלת או סרטן ערמונית. מהם המזונות האולטימטיביים ששומרים על ערמונית בריאה?

עגבניות וליקופן

עגבניות הן הירק הידידותי ביותר לערמונית. בנוסף להיותן מקור טוב של ויטמין סי הן גם גדושות בליקופן, רכיב תזונתי שמפחית משמעותית את הסיכון לחלות בסרטן הערמונית או בערמונית מוגדלת שפירה ( (BPH

מזונות עשירים בויטמין C

מחקר מ 2007 הראה כי גברים שנוהגים לשתות בקביעות מיץ תפוזים טרי מוגנים יותר מהסיכון ללקות בערמונית מוגדלת.הסיבה מונחת בויטמין סי שתאי סרטן הערמונית מתקשים לשגשג בנוכחותו. בחרו מזונות עתירי ויטמין סי כגון פירות הדר, תותים, עגבניות, קיווי וכרובית והקפידו לשלבם בתזונה היומית.

צדפות נגד סרטן הערמונית: בגלל המינרל אבץ

צדפות נחשבות למזון מעורר מיניות ואהבה אצל גברים ונשים אבל היתרון המרכזי שלהן מונח בהיותן מקור מדהים של אבץ. איך כל זה קשור לבלוטת הערמונית? מסתבר שהמינרל אבץ 'חותך' את הסיכון להתפתחות ערמונית מוגדלת בלמעלה מ30 אחוז ! במנת 6 צדפות יש כ70 מ"ג אבץ אב לחילופין תוכלו לקבל מנות נאות של אבץ גם מגרעיני דלעת אורגניים.

מוצרי סויה: טופו טמפה ואדממה יפים נגד סרטן הערמונית

שכיחות סרטן הערמונית ושיעורי התמותה ממנו במדינות אסיה הם נמוכים בהרבה מאשר במדינות המערביות. מחקרים מראים כי אחת הסיבות להבדל זה היא תכולת הסויה הגבוהה בתזונה האסיאתית . ההמלצה לגברים בקבוצת סיכון לפתח סרטן ערמונית היא להקפיד לקבל 35-40 גרם של חלבון סויה (לא מהונדס גנטית) מן התזונה מדי יום ביומו.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם