תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

ונדיום (ונדייל סולפט)

האם ונדייל סולפט /  ונדיום (ונאדיום) אכן מרפא סכרת ?

ונאדיום הוא מינרל שהגוף זקוק לו בכמויות זעירות והוא התפרסם במספר מחקרים כמרפא סוכרת. כמויות זעירות בלבד מן המתכת הזו בגוף משתתפות     בין השאר בתהליכי בניית עצם, בהורדת רמות הגלוקוז בדם, בהורדת רמות LDL (הכולסטרול הרע בדם), העלאת רמות הכולסטרול הטוב בדם, בטיפול במחלות כמו סיפיליס (עגבת), וכן למגוון מחלות לב. בנוסף לכך, הוא מעורב ישירות בהחדרת חומצות אמינו לשרירים ובבניית רקמת השריר  ועל כן תמצאו אותו בשייקים של מתעמלים  ששואפים 'לבנות' את גופם (באדי בילדינג).

האם ונדיום באמת כל כך יעיל לסוכרתיים?

להלן 5 דברים שכדאי לדעת על ונדיום לפני שמחליטים ליטול את התוסף:

כמה עובדות על ונדייל סולפאט

ישנם מחקרים קליניים שמראים כי ונדיום מחקה את פעילות האינסולין בגוף האדם ועל כן הוא מסייע לאנשים שסובלים מהיעדר אינסולין או מירידה ברגישות התאים לאינסולין. לצד המחקרים התפרסמו סיפורי "נס רפואי" על אנשים שחלו בסכרת (גם חולי סכרת מבוגרים וגם חולי סכרת נעורים), נטלו את המינרל ונדיום בשלבים הראשונים של המחלה- והחלימו!. כתוסף תזונה הוא מגיע בפורמט של ונדייל סולפט, תכשיר שמורכב מן המתכת ונאדיום, חמצן וגופרית.

תופעות לוואי של ונאדיום

נטילת המינרל הזה בטבליות לא חפה מתופעות לוואי כמו בחילה , כאב בטן, שלשול, הקאות, גזים ולעיתים תיתכן גם אנמיה. חוקר הודי הצליח להראות גם את הצד השלילי של ונאדיום: במקביל לסגולותיו הטובות במטבוליזם של הגלוקוז, המינרל חוסם הרבה אנזימים בפעולות מטבולית אחרות של הגוף ועל כן עלול להיות רעיל.

קונטרה אינדיקציות לנטילת ונאדיום

החלטתם לנסות את תוסף התזונה הזה כדי להיאבק בסכרת? – כדאי שתדעו כי קיימות גם התוויות נגד. אסור לתת ונדיום לילדים. בנוסף ונדיום לא מומלץ לאנשים שכבר לוקחים תרופות לדילול הדם (כמו אספרין ,הפרין או וורפרין). לסוכרתיים בשלב מתקדם שכבר נוטלים תרופה נגד סכרת או מזריקים אינסולין – הונדיום עלול להתגלות כמסוכן כיון שביחד עם התכשירים הרפואיים הוא עלול לייצר היפוגליקמיה.

ונדיום במזון: אלו מזונות מכילים ונאדיום באופן טבעי?

בגלל רעילותו הפוטנציאלית של התוסף, תמיד מומלץ לצרוך את המינרל ונדיום בצורתו בטבעית במזון. ונדיום נמצא במזונות הבאים: ביצים, פלפל שחור, זרעי שמיר, זיתים, שמן זית, תירס, צנוניות, שמן חמניות, תפוחים וכוסמת.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הדבר הכי גרוע היום בתרופות הוא שנטילת אחת מהן , הופכת את נטילת שניה להכרחית

    אלברט הקארד