תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

אודות האתר

ברכות על הצעד של לקיחת אחריות לבריאותכם

 

בשפה הלטינית פירוש המלה 'דוקטור' הוא מורה, אדם שמעביר ידע וחכמה. וכך צריכים גם רופאים בימינו לראות את תפקידם מול הפציינטים שלהם - לספק להם את הידע המדויק שיעזור לגוף להחלים באופן ספונטני. אלא שבמערכות הבריאות המערביות זה לא תמיד קורה.  אתר זה נולד כדי למלא את החלל החסר

אנו כאן כדי: לספק לכם ידע ככלי חזרה לבריאות שלמה, בריאות אופטימלית

למה נקרא האתר פרו-אייג'ינג?

פרו-אייג'ינג: כי הזדקנות היא לא מלה גסה ולא תהליך שלילי שיש לחשוו ממנו ולהימלט ממנו. להיפך: 

"אנטי-אייג'ינג" הוא אחד המושגים הנלעגים יותר שהמציא המערב, המלווים ותומכים בתעשייה הנלווית של תרופות ממכרות ורוויות תופעות לוואי: מוצרי טיפוח מקרמים להעלמת קמטים, איפור, ניתוחים פלסטיים, צבעים לשיער והורמונים שמבטיחים השכם וערב את מעיין הנעורים. מאין נובע הדחף להישאר צעיר לנצח? ללא ספק מתפיסת עולם מקובעת ולא בהכרח נכונה ש:

זקנה = מחלות

למי מיועד האתר?
למי שרוצה ומאמין שאכן אפשר

להזדקן בבריאות טובה ללא מחלות !

אם מכירים בין השאר את סודות הבריאות הנכונים, סודות של ריפוי טבעי באמצעות צמחים, תוספים, תרופות ביתיות, שיטות טיפול טבעיות, כח המחשבה והדמיון, תזונה נכונה וסגנון חיים שמקדם בריאות טובה לאורך כל מחזור החיים.

 למה כדאי לאמץ קו מחשבה של פרו-אייג'ינג?

אחרי הכל, הרווחנו כל קמט וכל שערה לבנה ביושר :-) מדוע להתנגד למה שקיבלנו באופן טבעי? למה לא לכבד את הטבע, לזרום איתו ולמצוא פתרונות יחד איתו ומתוכו?

אם אתם מתחברים לתפיסת עולם זו ומחפשים כלים טבעיים, קווי תזונה נכונים, ותרופות טבעיות אפקטיביות שעובדות כתחליף לתרופות מרשם רופא, אנו שמחים לבשר שאתם במקום הנכון.

תמצאו כאן בעיקר תכנים על התמודדות טבעית עם מצוקות בריאות והתייחסות לשאלה איך ניתן להגדיל את הסיכויים למנוע מחלות, איך להחיל כלי טיפול טבעיים על בעיות בריאות, ואיך להזדקן בריאים ובשיבה טובה עם שיטות ריפוי פשוטות וחכמות כאחד. 

התפקיד שלנו

השכלה במקום מחלה: ידע הוא כוח

הקלישאה החבוטה ש"ידע הוא כח", נכונה יותר מתמיד כשדברים מגיעים לכדי דילמות הנוגעות לגוף - הן ברמה של ריפוי תחלואים והן כמניעה. מרבית האנשים מובילים עדיין את גופם אל הרופא כפי שהם מובילים את רכבם המקולקל למוסך - הווה אומר: מתוך גישה פסיבית חסרת אונים כמעט ("הנה הגוף שלי מופקד על השולחן שלך, בוא ותתקן אותו").
גישה כזו על פי תפיסתנו עלולה להיות בסיס לקינון מחלות, שכן אוטומטית היא משדרת התנערות מאחריות אישית. ההתנערות הזו מאחריות לא נובעת בהכרח מרפיון ידיים, עצלות או אדישות - אלא בעיקר מבערות ומבורות בכל הנוגע לחלופות אפשריות חוץ מתעשיית התרופות, קופות חולים, בתי חולים, ניתוחים ותרופות מרשם. כאשר החלופה היחידה מבחינתכם היא "כל מה שהרופא שלי אומר לי מקודש, נקודה" - אוטומטית אתם בעמדת נחיתות.

אין שום סיבה שבעידן המודרני- אנשים לא יגיעו לטפל בגופם ובנפשם עם כח החלופות, הווה אומר עם ראש פתוח על מגוון אפשרויות אחרות שאינם בהכרח תרופות מרשם. החלופות הללו יכולות לכלול צמחי מרפא, תזונה בריאה, תרופות ביתיות (תרופות הפלא של אתמול), מינרלים, תוספים, שיטות טיפול עתיקות פיזיותרפיה, ותרגילי התעמלות.

אנו כאן בכמיהה לצייד אתכם בידע, במידע ובמודעות - כפי שציינו למעלה: להעניק לציבור הרחב השכלה כתרופה מפני מחלה ובשמירה על המצב הטבעי שלנו: בריאות שלמה.

להשקיע בנכס הכי יקר שלכם: הבריאות. לפני שיהיה מאוחר מדי

"כל החיים שלנו אנחנו עוסקים בקריירה, בתכנון הפנסיה, במאבקים, בהתמודדות עם חרדה, במרדף אחר כסף-תהילה-כבוד-מעמד. חבל שלא השקעתי עשירית מן האנרגיה במחשבות איך להתכונן בתבונה לגיל השלישי. " שרה, 80, דיור מוגן ברחובות

הצטרפו אלינו למסע של ידע ובריאות.

האתר מוגש  לציבור הרחב

באהבה

מתוך חזון של יצירת חיים בריאים ומאושרים יותר וחזרה לשלמות הראשונית שלנו. 

 

עוד משהו

אתרנו מרכז פתרונות חלופיים טבעיים לבעיות רפואיות ופועל להפצת הידע בחינם.איננו משווקים מוצרים או מקדמים מטפלים / אנשי רפואה וזאת כדי לשמר אוביקטיביות ומהימנות.   כדי שנוכל להמשיך במפעל הזה נודה לכם אם תרימו  תרומה צנועה של 5 שקלים בלבד. אין צורך שיהיה לכם חשבון פייפל,  והעסקה מאובטחת. 

לשם כך לחצו על הקישור הבא:

כן, אני רוצה לסייע לאתר "תרופות טבעיות שעובדות"
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • תן לאדם בריאות טובה ומטרה לרוץ אחריה - והוא לעולם לא יעצור להרהר בשאלה האם הוא מאושר או לא.

    ג'ורש ברנרד שו, מחזאי בריטי