תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איך להיפטר משעורה בעין באופן טבעי?

מבחינת האדם שסובל משעורה התחושה היא כאילו הוא מחזיק "הר ענק וקשיח" על העפעף. אבל אפשר להיפטר משעורה בעין באמצעות תכשירי ריפוי ביתיים טבעיים שפותרים את הבעיה לעיתים תוך דקות ספורות. מה עושים?

שעורה בעין היא בעצם דלקת בבלוטות הדמע הנמצאות בעפעף. כאשר צינורת הדמע הדקות נסתמות ואין מעבר תקין של נוזלים החוצה- האיזור נגדש במורסה ונוצרת שעורה אדמומית ונפוחה שאצל אנשים מסוימים חוזרת חדשות לבקרים ומכאיבה להם למשל בשעת מצמוץ העין. ככל הנראה מדובר בזיהום חיידקי מסוג סטפילוקוקוס (חיידק) או בגדילה מעוותת של הריס לכיוון פנים העפעף (במקום החוצה) אבל החדשות הטובות הן ששעורה בעין מגיבה מהר לטיפולים ביתיים טבעיים כפי שמפורטים להלן ולכן אפשר להשתמש בהם לפני שפונים לרופאים או לטיפול במשחה אנטיביוטית- במיוחד כאשר השעורה מצויה בשלבי ההתחלתיים.

שמפו תינוקות לטיפול בשעורה בעין

יש הממליצים על שטיפת האיזור הנגוע בעפעף עם מעט שמפו לתינוקות שאינו צורב את העיניים. הסבון העדין הזה מנקה את האיזור המודלק, מרכך אותו ולעיתים די בטיפול הזה כדי לכווץ את הנפיחות ולהעלים את השעורה לחלוטין.

פרוסת תפוח אדמה שואבת את המורסה מן השעורה בעין

אחרי שניקיתם את האיזור הניחו פרוסה דקה של תפוח אדמה על האיזור הנגוע. המיץ שמטפטף מתפוח האדמה "שואב" החוצה את המורסה ומפיג מייד את הכאב ואף לעיתים מעלים את הנפיחות כולה ומוביל לריפוי מלא של האיזור המודלק. טיפול זה אפקטיבי במיוחד בשעורות קטנות.

רטיות משקיות תה שחור או תה ירוק

בתה ירוק או תה שחור –( שניהם מופקים מעלי הקמליה סינסיס ) יש טנינים, חומרים פעילים אשר מכווצים את האיזור המודלק ומרפאים אותו. תרופת הסבתא של הנחת שקיות תה פושרות על עין נגועה – עובדת- היא מכווצת את הגוש ומפחיתה משמעותית את הכאב. אפשר להוסיף לטיפול הזה גם הנחת שקיות קמומיל חלוטות להרגעה של איזור העין המודלקת.

שמן קיק לטיפול טבעי בשעורה בעין

הרוסים, במיוחד הרוסיות משתמשות בשמן קיק כתכשיר קוסמטי כדי לעבות את הריסים ולהאריכם ואולם בשמן קיק יש תכונות אנטי דלקתיות מובהקות שחודרות את האיזור הנגוע ומחסלות את השעורה בעין (שעורה כאמור היא דקלת של הבלוטות בעפעף). הניחו בעדינות עם מקלון לניקוי אזניים טיפה של שמן קיק על השעורה בעין ותראו שיפור מרשים כבר אחרי מספר דקות.

זרעי כוסברה ועלי גויבא: טיפול טבעי בשעורה בעין

הרתיחו זרעי כוסברה (גד השדה) בתוך מים יחד עם מעט עלי גויבא בתוך שתי כוסות מים. סננו, טבלו גזה סטרילית בנוזל והניחו אותה כרטיה על העין למשך 10 דקות. יש לחזור על הטיפול הזה כ4 פעמים ביום. יש אנשים שמבחינים בהתכווצות של השעורה עד להיעלמותה אחרי טיפולים ספורים בלבד

שפשוף השעורה בטבעת זהב כדי לגרום להיעלמותה

לכאורה מה עניין שמיטה להר סיני? – אבל עם הצלחה לא מתווכחים ! ישנן הרבה מאד עדויות על אנשים ששפשפו בעדינות טבעת נישואים מזהב (רצוי ריכוז זהב מעל 14 קראט ולא ציפוי זהב) על השעורה בעין כדי לגלות שאחרי כחצי שעה השעורה נעלמת לחלוטין! יש משהו במתכת הזהב שמחסל את השעורה באופן אפקטיבי. נכון זה נשמע פתרון משוגע אבל הוא תמיד עובד במיוחד כשהשעורה נמצאת בשלביה הראשונים ובמימדים קטנים יחסית. כמובן שיש לחטא את תכשיט הזהב באלכוהול או במים רותחים לפני שפשופו על העין.

ואם שום דבר לא עוזר לשעורה בעין : נסו מי מלח

נשמע מפחיד אבל מי מלח כמעט תמיד עוזרים לשאוב מוגלה ולצמצם דלקת בין אם מדובר בדלקת חניכיים או דלקת עורית. כאשר הדברים מגיעים לעין, האינסטינקט הראשוני יהיה להימנע מלחשוף את העין לחומר מגרה כמו מלח (לזרות מלח על הפצעים) אבל חשבו על כך שגם מי המים מלוחים ולא קורה לכם שום דבר כאשר העין במקרה נחשפת לגל גבוה בים ונרטבת. התחילו עם ריכוז נמוך של מי מלח והניחו טיפה זעירה על השעורה – זה יכאב ויצרוב- אבל עשוי לפתור לכם את הבעיה לפחות בהיבט של ניקוז הנוזלים.

תרופות הומאופטיות לטיפול בשעורה בעין

באופן קלאסי התרופה ההומאופטית (רמדי) פולסטילה קשורה עם בעיות בעיניים אבל אפשר לנסות גם את תכשיר הסטפיסגריה או סיליקה, תרופה הומאופטית שקשורה עם הוצאת "חומר זר" שנתקע בגוף ודחיפתו מבפנים החוצה. לעיתים הטיפול הכי טוב בשעורה הוא להקפיד על "סור מרע": לא לפוצץ את המוגלה (כפי שעושים עם פצעי בגרות), לא לגרד את העין , ולהקפיד לשטוף ידיים במיוחד אם אתם נוהגים לחטט באף כיון שאיזור האף הוא כר מחיה נרחב לחיידקי הסטפילוקוקוס.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • לאכול?- זה הכרח וצורך של כל אדם. לאכול בצורה חכמה? - זה כבר אמנות של מתי מעט

    לה רושפקו