תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

אקונומיקה לטיפול בפטרת ציפורניים

פטריות בציפורניים, במיוחד פטריות בציפורני כף הרגל  הן מכה שקשה להיפטר ממנה. גם כשלוקחים כדורים אנטי פטרייתיים וגם כשמורחים משחות אנטי פטריתיות – הן נוטות לסגת מעט  ולחזור (עם ריבית!). האם תכשיר עממי ביתי כמו אקונומיקה, או חומר מלבין יפתור  את בעית הפטרת בציפורניים?

אקונומיקה לטיפול בפטרת ציפורניים

החדשות הטובות הן שישנם תכשירים ריפוי עממיים כמו שמנים אתריים (שמן אמו, שמן אורגנו, שמן מנוקה וכמובן גם שמן עץ התה) שבנוכחותם פטריות בציפורניים מתקשות לחיות ולשגשג. יחד עם זאת ישנם אנשים שסובלים מפטרת הציפורן שפתרונות השמנים האתריים לא סייעו להם לחסל את הפטריה לחלוטין. מה שסייע להם היה אקונומיקה (או חומר מלבין אחר כמו מי חמצן) שכן באמצעות אקונומיקה מדוללת במים הם הצליחו לחסל את הפטריה בציפורניים תוך יממה אחת בלבד. את העיקרון הזה מכיר כל צבעי שמנסה להיפטר מעובש בקירות: לפני שהוא מתחיל את פעולת הסיוד הוא מורח את הקיר במעט אקונומיקה כדי להיפטר מן הנבגים שנשארו על הקיר ולמנוע את הישנות העובש מתחת לצבע.

מהו המינון המומלץ של אקונומיקה לטיפול בפטרת הציפורן?

אקונומיקה כשלעצמה אינה חומר בריא לאדם. לא מומלץ לנשום את אדי הכלור וכן לא לבוא איתה במגע על גבי העור. יחד עם זאת במקרה של פטריה בציפורן היא מתגלה כתכשיר פוטנטי ביותר. כמה בדיוק לקחת ממנה ובאלו ריכוזים? – תלוי מאד באגרסיביות של הפטריה בציפורן ועד כמה היא עיבתה את הציפורן. במקרים קלים כאשר הציפורן רק מתחילה להצהיב ועדיין לא התעבתה והתפוררה לכו על דילול ביחס של 1:100 (1 לאקונומיקה ו100 למים). טבלו את הציפורן התמיסה כזו כל לילה לפני השינה למשך 15 דקות ותגלו שכבר אחרי טיפול אחד מצב הציפורן משתפר, החלק הקרוב לכרית הציפורן מתחיל להיעשות ורוד ובריא ולעיתים די בטיפול אחד כדי לחלץ את המוגלה שיושבת בין עור הבהונות לציפורן הקרטינית. כאשר הפטריה ממש גדולה ואגרסיבית והציפורן מעובה מאד לכו על מינונים גבוהים יותר. יש כאלו שנוהגים לטבול כדור צמר גפן בתוך תמיסת האקונומיה במים ולהניח על שולי הציפורן למשך כחצי שעה ואז לשטוף.

אקונומיקה לפטרת ציפורניים: איך למקסם את הטיפול?

המטרה שלכם היא לחשוף את הזיהום הפטרייתי אל תמיסת החומר המלבין. לשם כך קצצו את הציפורן עד לשולי הבוהן כדי להגדיל את שטח המגע של החומר המלבין עם הפטריה או נבגיה. הכי חשוב- יש להמשיך עם הטיפול הזה לאורך זמן (כ9 שבועות) עד לגדילת הציפורן הבריאה- גם אם אתם רואים הטבה מיידית, וגם אם הכאבים נעלמים. הסיבה לכך היא שנבגים של הפטריה תמיד נשארים מתחת לציפורן ואתם רוצים למנוע את התפתחותם העתידית. הרעיון הוא לחסל את האורגניזם באופן מוחלט.

חומר מלבין נטול כלור

כיון שאקונומיקה אינה חומר בריא במיוחד לאדם בגלל תכולת הכלור, נסו להשתמש בחומר מלבין נטול כלור או עדיף מכך במי חמצן 3% המיועדים לטיפול רפואי (שאלו על כך בכל בית מרקחת). למי חמצן יש תיעוד רחב כחומר שלוחם בזיהומים פטרייתיים ומסייע לגוף להיפטר מהם. במאמר מוסגר נציין כי היום ישנה סברה מבוססת כי סרטן הוא בעצם פטריה (ראו על כך מאמר באתר). גם סוגי סרטן מסוימים מגיבים היטב לטיפול במי חמצן וסודה לשתיה ולכן שווה לנסות בזהירות ובמתינות את החלופה הזו של מי חמצן לטיפול רפואי בפטרת הציפורניים – על פני אקונומיקה או חומר מלבין אחר.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • 2000 לפנה'ס: אכול את השורש מהאדמה

  1000 לפנה'ס: השורש הזה הוא עבודת אלילים, מוטב שתתפלל

  1800 לספירה: התפילה היא אמונה תפלה, מוטב שתשתו את השיקוי

  1940 לספירה: השיקוי הוא שמן נחשים, מוטב שתבלע את הגלולה

  1980 לספירה : הגלולה אינה אפקטיבית - קח אנטיביוטיקה

  2012 לספירה : האנטיביוטיקה מלאכותית,  אכול את השורשים