תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לריח רע מהגוף

אוסמודורזיס או בשמם העממי שלו 'ריח רע מהגוף' הוא מצב שכיח גם אצל אנשים נקיים שמתקלחים באופן קבוע ומחליפים בגדים מדי יום. מקור הריח החמצמץ או דמוי האמוניה מזיעת הגוף מצוי בחיידקים שנמצאים בזיעה- כאשר אלו באים לידי ביטוי בעיקר בריח שנודף מבתי השחי, מהמפשעה מן השיער או מחלל הפה.

דיאודורנטים על בסיס מלחי אלומיניום גורמים לסרטן השד

ריח הגוף החמצמץ והבלתי נעים הזה שכיח אצל ספורטאים שמרבים להזיע אבל הוא עשוי להתגבר גם במצבי מתח נפשי, בתקופות מסוימות של המחזור החודשי אצל נשים או על פי מזונות שהאדם צורך.

גם כאשר האדם מתנקה היטב פעמיים ביום עם סבון, ריח הגוף הרע עשוי עדיין להישאר – שכן לעיתים ריח של אדם הוא כמו טביעת האצבע שלו (סוג של גנטיקה). השימוש בדיאודורנטים על בסיס מלחי אלומיניום הוא כבר מזמן 'פאסה' אצל אנשים מודעים ושוחרי בריאות. ישנם היום חשדות כי דאודורנטים בבתי השחי עלול לגרום לנזקי בריאות קשים ובינהם סרטן השד ועל כן תמיד עדיף להתרחק מדיאודורונטים כימיים ותעשייתיים ולנטרל את ריחות הגוף הרעים באמצעות מספר תרופות סבתא יעילות. החדשות הטובות ישנם כמה אמצעים פשוטים שעושים את העבודה כבמטה קסם. להלן פירוט של כמה מהן:

סודה לשתיה לנטרול ריח רע מהגוף

כיון שחיידקים הם המקור לריח המבאיש, הרי שחיסול החיידקים באיזורי הגוף שמועדים להסריח –יעשה את העבודה ובהקשר הזה אין טוב יותר מכפית מחוקה של סודה לשתיה. אחרי האמבטיה יבשו את בתי השחי. טלו מעט אבקת סודה לשתיה, הרטיבו עם מים והניחו קלות בבתי השחי כשאתם מייבשים את האיזור. יש כאלו המטפטפים לאיזור במקביל גם כמה טיפות וודקה (קוטל חיידקים טבעי נוסף). אבל למעשה סודה לשתיה לבד מספיקה כדי לעשות את המוות לחיידקים ולהשאיר אתכם חופשיים מריחות זיעה חמצמצים למשך יומיים לפחות. בדקות הראשונות אגב, הריח של בית השחי יגדל מעט- אל תיבהלו. אחרי דקות ספורות הוא יתפוגג כלא היה.

לימון וליים: תרופות סבתא לריח רע מהגוף

לימון וליים גם הם קטלניים לחיידקים השוכנים בזיעת בתי השחי. חצו לימון או ליימון לשניים ולאחר המקלחת העבירו את החצי החתוך של הפרי על בתי השחי (כאילו היו דאודורנט). החומרים הפעילים בלימון מנטרלים את הריח הרע בבתי השחי ומשחירים אתכם חופשיים ממנו למשך כל היום.

שמן קוקוס: תרופת סבתא לריח רע מהגוף

קחו כפית של שמן קוקוס שנוצר בכבישה קרה ומרחו אותו על בתי שחי במפשעה בכל איזור גוף אחר שמדיף ריח רע. בשמן קוקוס יש חומצת שומן מיוחדת קטלנית לחיידקים ועל כן הטיפ הביתי הפשוט הזה ינטרל ריח רע מהגוף.

דאודורנט טבעי לריח רע מהגוף: מיץ מצנוניות ומלפת

סחטו צנונית או לפת במסחטת מיצים ערבבו עם מים ומעט אלכוהול והכניסו לתוך בקבוק עם ספרי. התיזו את המיצוי הזה לאחר המקלחת ותישארו חופשיים מריע זיעה חמצמץ לאורך כל היום.

האם הריח הרע מהגוף נובע מקנדידה? השתמשו בשמן עץ התה ובתמצית זרעי אשכוליות

ריח רע מהגוף יכול להיות גם כתוצאה משגשוג של קנדידה, למשל אצל אנשים עם מערכת חיסון חלשה או אצל אנשים שמרבים לצרוך סוכרים ופחמימות. אם ריח הזיעה החמצמץ נשאר איתכם לאורך כל היום טפטפו שתיים-3 טיפות של שמן עץ התה וכן שמן אשכוליות בתוך שמן שקדים או שמן נשא אחר ומרחו על איזורי הגוף המסריחים. במקביל הגבילו את צריכת הפחמימות היומית שלכם עד 40 גרם בלבד.

מה לעשות כשהריח הרע מהגוף נובע ממחלות כמו סוכרת או מחלת כבד?

אם ריח הגוף מזכיר ריח של אמוניה יש בכך כדי להעיד על אפשרות של מחלת כבד. רוצו להיבדק (בדיקת דם של תפקודי כבד) ואם מקור הבעיה אכן שם הרבו לצרוך ארטישוק, תה משן הארי וגדילן מצוי שיודעים לנקות ולשקם כבד שניזוק. אם ריח הגוף וריח הנשימה מזכיר ריח של אצטון – יש לחשוד במחלות מטבוליות סמויות כמו סוכרת והריח הזה יכול לסייע לכם לזהות את הבעיה כשהיא עוד קטנה ולתקן אותה מבעוד מועד ע"י תזונה ושינוי אורח החיים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם