תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לצלוליטיס

טיפול בצלוליטיס: 80 עד 90 אחוז מהנשים מגלות בירכיים או בישבנים שלהן  צלוליט (בשפה העממית שלנו זה נקרא צלוליטיס – אבל המינוח הנכון הוא צלוליט) ונבעתות מן המראה שנגלה לעינהן שכן צלוליט נקשר אצלנו בתודעה עם זקנה מואצת, רפיסות של העור, מראה מרושל וסוג של התנוונות הגוף. – אלו תרופות סבתא יעילות להעלמת צלוליט?

האם לצלוליט אצל נשים יש תפקיד פונקציונלי?

בשל הבדלים הורמונליים, שכבת השומן אצל גברים בירכיים ובישהנים מתפזרת באופן אחיד בשעה שאצל נשים (בכל גיל שהוא ולא רק אצל נשים מבוגרות ) היא נוטה להצטבר בצברים באיזורים מסוימים בירכיים האחוריות, בירכיים הפנימיות ובישבנים אבל ראשית נתחיל בגילוי נאות: צלוליט היא בעיה של נשים בעידן המודרני בלבד שמוחן נשטף להתבונן על דוגמניות חצי-אנורקסיות בקנאה. באופן טבעי, אם הטבע חנן 90% מן הנשים בצלוליט – כנראה שהיתה לו סיבה טובה לכך. ותחשבו על זה. מכל מקום אם עדיין החלטתן שאתן רוצות להיפטר מן המראה של הצלוליט בגופכן או לערוך טיפול בצלוליטיס– מבלי להזדקק לבוטוקס או לניתוחים פלסטיים – ישנן הרבה תרופות סבתא שיכולות לעשות עבורכן עבודה מצוינת.

קפה: תרופת סבתא להעלמת צלוליט מבית מדרשו של ד"ר אוז

קפאין משפר את חילוף החומרים של רקמת השומן ועל בסיס זה הגה הרופא האמריקני המפורסם ד"ר אוז את הנוסחא שלו להיפטר מצלוליט: טלי מעט שמן זית עם חצי כוס קפה, ורבע כוס סוכר חום ומרחי על העור שנגוע בצלוליט כשאת מעסה אותו בתנועה סיבובית. לקפה יש יכולת לספוג נוזלים ולהסיר שומנים מהעור ואז לפחות בטווח הקצר היקפי הצלוליטיס בירכיים יקטנו ואפילו יעלמו. ללא טיפול חוזר ונשנה של קרצוף העור בפולי הקפה – הבעיחה תחזור אחרי מספר שבועות. אפשר להוסיף לתערובת של ד"ר אוז גם מעט מלח ים ולעטוף את האיזור למשך כעשר דקות לפני השטיפה.

תרופת סבתא להסרת צלוליט: מברשת יבשה עם חומץ תפוחים

חומץ תפוחים טבעי מכיל רכיבי קסם שיודעים להוריד ראת רמות הגלוקוז בדם, לשרוף שומנים להקטין צלוליטיס ואפילו להעלימו. הטיפול בחומץ תפוחים צריך להיעשות גם באופן פנימי וגם באופן חיצוני. הקפידי לשתות 2 כפות מחוקות של חומץ תפוחים בתוך כוס מים לפני כל ארוחה גדולה ובמקביל טבלי מברשת יבשה בתוך חומץ תפוחים ושפשפי את הירכיים בתנועות ארוכות מן הברך לכיוון הישבן. נשים שניסו את הפטנט הטבעי הזה דיווחו כי לאחר חודש של טיפולים העור באיזור הירכיים התמצק והצלוליטיס נעלם כמעט לחלוטין.

טיפול בצלוליט: צמח המרפא גוטו קולה ופורסקולין להעלמת צלוליט

מומחים לצמחי מרפא ממליצים להעלים את הצלוליט בירכיים ע"י ניקוז הנוזלים מתאי שומן וכך בעצם לכווץ אותם ולהעלימם. ניתן לעשות זאת באמצעות חומר פעיל בשם פורסקולין המופק מצמח הגוטו קולה. כאשר משלבים פורסקולין עם אמינופילין (חומר שדומה במבנהו המולקולרי לקפאין) התוצאות אפילו מרשימות ומהירות יותר בהעלמת העור הרפוי שמעל הצלוליט

שמן קוקוס כתרופת סבתא לצלוליט

גם לשמן קוקוס (בכבישה קרה) המשולב במיץ אשכוליות יש יכולת להמיס שומן צלוליט. ערבבו שמן קוקוס עם מיץ אשכוליות וכן עם מספר טיפות שמן ארומטי מפירות הדר. עסו את עור הצלוליט עם תערובת זו, הניחו לה להתייבש על העור למשך כ20 דקות ושטפו. למעשה ניתן בטיפול הזה לוותר על שמני ההדרים ועל האשכוליות ולהסתפק רק בשמן קוקוס שאותו מברישים על העור באמצעות מברשת יבשה כדי להחליק את הצלוליטיס. הטיפול הזה כואב אבל אחרי חודש של הברשה יומיומית – תראו ירידה משמעותית בהיקפי הצלוליט בירכיים – ולמרות הכאב עדיין מדובר בשיטה שעדיפה על ניתוחים או החדרת חומרים מזיקים לגוף.

תרופת סבתא חזקה לצלוליטיס: שמן ערער משולב בשמן זית

זהו טיפול בצלוליטיס יעיל מאד (טיפול להעלמת צלוליט) למרות שהוא דורש מכן סבלנות של לפחות כחודש עד שתראו תוצאות. ערבבו כמה טיפות של שמן ערער בשמן זית ועסו את איזורי הצלוליט כל יום. אל תתיאשו אם אתן לא רואות תוצאות תוך שבוע או שבועיים. אתן תקבלו עור חלק ומוצק יותר בירכיים אבל פריצת הדרך בטיפול בצלולייט זה נראית לעין רק אחרי 4 שבועות!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • 2000 לפנה'ס: אכול את השורש מהאדמה

  1000 לפנה'ס: השורש הזה הוא עבודת אלילים, מוטב שתתפלל

  1800 לספירה: התפילה היא אמונה תפלה, מוטב שתשתו את השיקוי

  1940 לספירה: השיקוי הוא שמן נחשים, מוטב שתבלע את הגלולה

  1980 לספירה : הגלולה אינה אפקטיבית - קח אנטיביוטיקה

  2012 לספירה : האנטיביוטיקה מלאכותית,  אכול את השורשים