תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לורידים ברגליים

ורידים ברגליים נתפסים בטעות כבעיה אסטיטית גרידא – בשעה שהם בעצם גם מטרד רפואי פונקציונלי (נפיחות, גרד, רגליים עייפות, טחורים וכו). הטיפול המסורתי של ניתוחי ורידים (תלישת הדליות הבולטות) כבר כמעט עבר מן העולם והיום השוק מציע ניתוחים זעיר-פולשניים כמו העלמת ורידים בלייזר, הסרת ורידים בגלי רדיו, הזרקות קצף או טיפול בקיטור. לכולם אגב יש תופעות לוואי.

תרופות סבתא לורידים ברגליים

יתר על כן, כל הטיפולים הנ"ל הם טיפולים חיצוניים שלא מטפלים למעשה במקור הבעיה. לכן אם אתם סובלים מדליות ורידים מציקות שווה לכם לבדוק את החלופות הטבעיות יותר שמתייחסות גם לגורמי היווצרות הורידים. מה ניתן לעשות כדי להעלים ורידים בולטים ברגליים באופן טבעי מבלי להתהלך כל היום בגרביים אלסטיות?

צמחי מרפא לורידים בולטים

ישנם צמחי מרפא שעוזרים לטפל בדליות ואף למנוע אותם. צמחים אלו משפרים את עמידות דפנות וריד, מצמצמים את ההסתיידות של כלי דם והופכים אותם גמישים יותר, וכמובן יש גם צמחי מרפא שיודעים לשפר את זרימת הדם ולמנוע עימדון. סטגנציה של הדם הורידים במקום אחד). צמחי המרפא הטובים ביותר לטיפול בבעיות ורידים בולטים ברגליים הם

  • · גוטו קולה: צמח מרפא לדלקת פרקים אבל אפקטיבי גם לבעיות ורידים
  • · הממליס : חומר שמופק מעץ ערמון ויעיל מאד גם לטחורים (דליות ברקטום)
  • · עצבונית החורש (רוסקוס בשמו הלטיני): שיח ששורשיו מחזקים את כלי הדם
  • · פירות יער: (אוכמניות, חמוציות פטל ודובדבנים) וכן עלי אוכמניות

שמן ברוש ושמן קוקוס לטיפול טבעי בורידים בולטים

קחו שתי כפות של שמן קוקוס בכבישה קרה ולתוכו צקו 15 טיפות של שמן ברוש. עסו את השוקיים, הקרסוליים והירכיים עם המשחה שנוצרה (שמן הקוקוס מוצק יחסית לפחות בתחילת השימוש) פעמיים ביום ותגלו שמצב הורידים ברגליים משתפר וכי הרגליים נעשות קלות יותר. לשמן הברוש יש יכולת להפחית בצקות ועצירת נוזלים בעיקר סביב הקרסוליים.

רוטין לטיפול בורידים ברגליים

רוטין הוא חומר טבעי שנמצא בקליפות תפוחים, בכוסמת ובבצל והוכח כחומר יעיל ביותר לטיפול בורידים ובטחורים כמו גם לטיפול בדלקת פרקים. בתזונה הוא נמצא בכמויות בטוחות לשימוש ואולם בכתוסף תזונה הוא עלול מעבר למינונים מסוימים לגרום לתופעות לוואי כמו פריחה והפרעות עיכול. בנוסף לכך המחקרים שנעשו על רוטין לא מספיק מפותחים ויש הסבורים כי הוא אינו מומלץ לנשים בהריון בארבעת החודשים הראשונים.

תוספי תזונה מומלצים לורידים ברגליים

ויטמין e (200 יחידות פעמיים ביום) וויטמין סי (1 גרם ליום) משפרים את זרימת דם, מדללים את הדם, מונעים סטגנציה ומפחיתים את הכאב שכרוך בתופעת הורידים ברגליים. כדי לחזק את דפנות כלי הדם מומלץ לצרוך 300 מ"ג ביופלבונאידים מדי יום. חומצות שומן חיוניות מסייעות גם הן לצמצום הרגישות והכאבים שמחוליים ורידים ברגליים. טלו כ750 מיליגרם של תמציות מאוכמניות שחורות או משמן שמן נר הלילה בתוספת של ויטמין A וויטמין בי 6 (פירידוקסין)

שמן קיק ושמן בוצין כטיפול טבעי בורידים בולטים

מדי לילה לפני שאתם הולכים לישון עסו את איזורי הורידים התופחים ברגליים בשמן קיק שחומם (לא חימום ישיר אל בתוך קערת מים רותחים). לשמן קיק יש חדירות גבוהה לתוך העור והוא משפר באופן משמעותי את הזרימה בכלי הדם ומקל משמעותית על הורידים ברגליים. שמן אחר ששווה לשקול כטיפול בורידים ברגליים הוא שמן בוצין (שמן מולאין) המופק מפרחי השיח שנקרא מטה אהרון. שמן זה הוכיח את עצמו בעיקר כטיפול בטחורים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הדבר הכי גרוע היום בתרופות הוא שנטילת אחת מהן , הופכת את נטילת שניה להכרחית

    אלברט הקארד