תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לצלקות אקנה

צלקות אקנה: צלקות בעור הגוף או בפנים יכולות להיוותר לאחר פציעה או לאחר החלמה מפצעי בגרות. הפצע מחלים אמנם אבל הצלקת שנותרת מכרסמת במרקם העור וגם...בבטחון העצמי. אלו תרופות סבתא עומדות לרשותכם בהעלמת צלקות ובמיוחד בהעלמת צלקות אקנה?

תרופות סבתא לצלקות אקנה

צלקות אקנה מופיעות במגוון של מרקמים וצורות: בליטות, שקעים, כתמים בהירים או עתמים כהים יותר מצבע העור המקורי. שיטות ריפוי טבעיות לרקמה צלקתית יעבדו על ריכוך את רקמת הצלקת (שנוטה להיות פיברואידית וחסרת גמישות), או לחילופין לעודד אליה הזרמת דם ולהאיץ תהליכי ריפוי בעור. בהקשר זה הטבע העמיד לרשותנו כמה תרופות סבתא יעילות לצלקות במיוחד לטשטוש ולהעלמת צלקות אקנה:

ג'ל אלוורה כתרופת סבתא לצלקת וצלקות אקנה

מיץ אלוורה ידוע בתכונות הריפוי שלו לכוויות יקיצות פציעות או צלקות בעור. השתמשו בג'ל שאתם מקלפים מעלה אלוורה טרי ומרחו על איזורי הצלקות בפנים. יחד עם תכונות הריפוי שלה, אלוורה נוטה לייבש את העור ולכן מומלץ לשלב אותה עם תכשיר טבעי שומני כמו למשל שמן זית, שמן קוקוס או שמן קיק. למעשה אלוורה הוא התכשיר הראשוני שאיתו משתמשים ברפואה ההודית כדי להעלים צלקות בעור ובשל תכונותיו האנטי חיידקיות הוא אופטימלי לשימוש בהקשר של צלקות אקנה.

תרופות סבתא לצלקת: מיץ לימון עם מעט דבש לטיפול בצלקות אקנה

מיץ לימון הוא אחת מתרופות הסבתא המומלצות יותר לטיפול בצלקות אקנה כהות. גם בשל יכולתו של הלימון לחסל את חיידקי האקנה וגם בשל תכונת ההלבנה שלו לעור מומלץ להניח אותו על עור הפנים דווקא במקרה של צלקות כהות. לאחר מריחת המיץ על הצלקת לכו לישון ושטפו את הפנים רק בבוקר. מיץ לימון לצלקת אקנה הוא טיפול יעיל אבל נדרשת איתו סבלנות! ככל שהצלקת ותיקה יותר כך יקח יותר זמן לראות תוצאות. כדי להחיש את הטיפול לכו על גירסא קצת אחרת שלקוחה מרפואת האיורוודה: מערבבים את מיץ הלימון עם דבש ומעט שמן קוקוס ומורחים את התערובת הזו על הצלקות הפנים.

תרופות סבתא לצלקת אקנה: סודה לשתייה

שפשפו על הצלקת בעדינות סודה לשתייה מעורבבת במים. תמיסה זו מעודדת תהליכי ריפוי טבעיים בעור הנגוע והיא מבצעת קילוף עדין (סוג של פילינג) של עור הצלקת כשהיא בעצם חושפת את המקום לצמיחה מחודשת של עור טרי. טיפול זה יעיל במיוחד בצלקות אקנה טריות.

תרופות סבתא לצלקת: ויטמין E במריחה על צלקות אקנה

ויטמין E ישפר את יעילות הריפוי של מיץ האלווורה כיוון שויטמין E בגירסתו השומנית יודע ממילא לטפל היטב ברקמה צלקתית. שילוב של שני מרכיבים אלו סינרגיסטי: הוא חודר עמוק לתוך העור ומרפא את רקמת הצלקת מבפנים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • תעשיית התרופות ובתי החולים גדלים או מתכווצים ביחס הפוך לגודל הצואה שלנו. ככל שהיציאות שלנו גדולות יותר - כך יש פחות מקום בעולם לבתי חולים ולחברות התרופות

    בן פוקס, מומחה לרוקחות טבעית