תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

בוסווליה (לבונה)

אחד מצמחי המרפא הנחקרים יותר בעולם המערבי הוא בוסווליה סרטה, עץ ארומטי מוכר מאד ברפואת האיורוודה – כיון שמן השרף שלו מכינים תרופה טבעית למחלות כרוניות קשות כמו סוכרת, קרוהן, סרטן המוח, דלקת פרקים (אוסטאוארטריטיס וגם דלקת פרקים ראומטית), אסטמה ועוד. מדוע זכה שרף הבוסווליה לתהילה ואיך הוא יכול לשרת אתכם?

כתבים ההודים העתיקים נכתב כי הפילים אוהבים ללקק ולאכול את גזע העץ בוסווליה ולכן גופם חסון והם מאריכים ימים. עוד נכתב שם על השפעתו המהירה בגוף של שרף העץ בוסווליה (שנקרא בעגה המקומית סאלאי גוגול) ולתובנה העתיקה הזו יש היום סימוכין גם במחקרים מדעיים כפי שיפורט בהמשך.

היתרון היחסי של בוסווליה על אספירין ותרופות אנטי-דלקתיות אחרות

מיצוי מעץ הבוסווליה סרטה יודע לחסום אנזים מפתח בתהליך הדלקתי בגוף ולכן עוצר התפתחות של מחלות על בסיס דלקתי כמו קרוהן, קוליטיס, סרטן, סוכרת ועוד. היופי של בוסווליה מונח בכך שהוא תכשיר טבעי מדהים נטול תופעות לוואי, לא מתנגש עם תרופות מרשם אחרות ויודע לעשות את מה שאספירין ותרופות מרשם אנטי-דלקרתיות אחרות מאותה משפחה (אנטי דלקתיים לא סטרואידיים) לא יודעים לעשות.

בוסווליה לדלקת פרקים ולכאבי ברכיים

מחקר קליני על 650 נבדקים שסבלו מדלקת פרקים ניוונית הראה כי נטילת מיצוי של אפלפין (חומר שמופק ממופק מבוסווליה) שיפרה את מצב הדלקת תוך חמישה ימים בלבד. נבדקים שסבלו מכאבי ברכיים כרוניות במשך שנים גילו כי תוך פרק זמן קצר זה חל שיפור משמעותי בטווח התנועה, כמו גם ירידה בכאב ועליה ביכולתו של הפציינט ללכת מרחקים ארוכים יותר. עוד התגלה בבוסווליה רכיב תרפויטי אחר שחוסם את שבירת רקמת החיבור ומגן על הסחוס מפני שחיקה הקשורה עם הבלאי ותהליך ההזדקנות, בעיקר שחיקת סחוס בברכיים.

בוסווליה יעיל לסרטן המח

מחקר קליני אחר הראה כי 60 אחוז מנבדקים חולי סרטן המח שקיבלו 4.2 גרם של מיצוי בוסווליה יחד עם קרינה הראו ירידה משמעותית של 75% בנפיחות באיזור הגידול יחסית לקבוצת ביקורת שקיבלה רק קרינה וכדור פלצבו. היום אגב חוקרים בקהילה המדעית יודעים כי תהליך דלקתי ממושך בגוף הוא התהליך המקדים להתפתחות סרטן ולכן יש הגיון בממצא על בוסווליה כתכשיר נוגד סרטן שכן בוסווליה הוא מנוגדי הדלקת הכי חזקים שיש בטבע.

בוסווליה לטיפול בסוכרת נעורים

גם סוכרת מתחילה בעצם כמעין תהליך דלקתי (דלקתי ללא זיהום) בעיקר כאשר מדברים על סוסרת טייפ 1 (סוכרת תלוית אינסולין) שם מערכת החיסון (האחראית על תאי הדלקת) תוקפת את תאי הלבלב. מחקר שנעשה על עכברים סוכרתיים הראה כי אצל אלו שקיבלו 150 גרם מיצוי מצמח הבוסווליה למשך 10 ימים בלבד – נעצר תהליך ההרס של תאי הלבלב אשר מייצרים אינסולין!!! למה הממצא הזה כל כך דרמטי? כיון שחולי סוכרת נעורים נזקקים לאינסולין לכל החיים ואם אכן ניתן לעצור את תהליך הרס תאי הלבלב הרי שבוסווליה עשוי להיות תכשיר טבעי קריטי ביותר למניעת המחלה או מיתונה.

מינונים מומלצים של בוסווליה למחלות השונות

את מיצוי הבוסווליה יש לקחת במינונים שונים על פי המחלה. במקרים של דלקת מפרקים ראומטית המימון המומלץ הוא 600 מג 3 פעמים ביום. בדלקת פרקים ניוונית לוקחים 100 מג – פעמיים ביום, ובאסטמה המינון המקובל עומד על 300 מג 3 פעמים ביום. במקרים של דלקות פרקים מומלץ לשלב את מיצוי הבוסווליה יחד עם צמחי מרפא נוגדי דלקת אחרים כמו קליפת ערבה לבנה, זנגביל וכורכום. השילוה הסינרגיסטי הזה יעיל מאד גם במקרים של טיפול טבעי בסרטן.

תופעות לוואי של בוסווליה

זהו היופי של צמח המרפא הזה: כמעט ולא נרשמו תופעות לוואי עם נטילת בוסווליה למעט הפרעות עיכול קלות מאד כאשר עוברים את המינון המומלץ.

עוד משהו על בוסווליה

מספרים כי כשנולד יורש העצר למלך הודי הגיעו 3 ישישים חכמים לארמון והביאו איתם 3 מתנות יקרות ערך: הראשון הביא מטיל זהב, השני הביא איתו את צמח המור, והשלישי הביא את המתנה היפם המכולן: שרף של בוסווליה סרטה. מתנה זו נחשבה ע"י המלך לנעלה מכולן בשל תכונות הריפוי המדהימות של הצמח וסגולתו המוכחת לאיכות ואריכות ימים.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מדי יום מפסיקים לעשן אלפי אנשים בעולם על ידי כך שהם.... מתים

    אנונימי