תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

יוסי זוסמן, מטפל רב תחומי (רייקי ג'ין שן) ומחבר הספר ריפוי

לשחרר, ללכת עם האמת שלך, לחיות בשמחה

אילו הייתי צריך לזקק את האמנות והמדע של אריכות ימים בבריאות טובה במספר תובנות פשטות הייתי אומר כי אושר פנימי הוא המפתח לבריאות אופטימלית. אדם שמח יכול להסתובב באוטובוס מלא חיידקים ווירוסים אבל החולי לא יתפוס אותו. לעומתו אדם שמדוכדך באופן כרוני, אדם שלא טוב לו בנפש יכול לצאת מחנות יוקרה עם המון שקיות קניות בידיים שמכילות את כל מה שהוא חשק בו - אבל ייתפס לו הגב או תשיג אותו מחלה אחרת.

איך מיישמים?

מתחילים מתוך זה שאתה חי על פי האמת הפנימית העמוקה שלך, לא מתוך ציפיות, חינוך, אינדוקרינציה חברתית, או "מה יגידו". כשאדם חי על פי האמת הפרטית שלו - הוא מגיע לשמחה ולאושר שמהם נגזרת הבריאות הטובה. כך למשל חוטב עצים שמרוצה מחייו, משפחתו, ומפת הלחם שלו על השולחן - יהיה בריא הגם שעבודתו קשה ובתנאים סביבתיים קשים. לבטח הוא יהיה יותר בריא ממי שאוכל מזון אורגני ומקריב את רווחתו הנפשית למען עבודה יוקרתית שהוא מתעב.

כדי להגיע למקום הזה אדם נדרש ללמוד לשחרר: לשחרר זוגיות לא טובה, קריירה שנואה, חברים/מכרים עם אנרגיה שלילית, מקומות שלא טוב לו בהם וכו. היכולת לשחרר לעולם עוצמתית יותר מן היכולת להחזיק ולהיצמד

אני מאמין על בריאות ומחלות

בעיני לא קיימים חולי כאב או מחלה. אלו הם רק סממנים חיצוניים , קצה הקרחון, הקצה של הקצה של מה שקורה בתוך הנפש פנימה. אם הנפש מסוכסכת - אדם יחווה חוליים או הפרעות בריאות כאלו ואחרות. כל אלו הם רק ביטוי חיצוני שבא בעצם ללמוד אותו לעשות תיקונים פנימה.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • השקעה בידע- תמיד נותנת את הריבית הטובה ביותר שניתן להשיג , בנג'מין פרנקלין