תרופות סבתא

תרופות סבתא לניקוי רעלים מהגוף

רעלים ומתכות כבדות נמצאים בכל אדם שחי בעולם המערבי המודרני. מקורם מגיע בין השאר ממזון מתועש, מזיהום אויר בסביבה עירונית,  מחומרי הדברה, או מרעלנים שמפרישים בגופנו יצורים כמו קנדידה, וירוסים וחיידקים. למה חובה לנקות את הרעלנים הללו מן הגוף ואלו תרופות סבתא עושות את ניקוי הרעלים ביעילות?

תרופות סבתא לניקוי רעלים מהגוף

רעלים בגוף נוטים להצטבר ברקמת השומן ולשקוע שם והנה קיבלנו סיבה טובה נוספת לשרוף שומנים ולרדת במשקל. יחד עם זאת ניקוי רעלים מהגוף במהירות מהווה גם הוא מצב מסוכן כיון שרעלים אלו נכנסים בבת אחת לזרם הדם ומסכנים את הבריאות. לפיכך כדאי לבצע את ניקוי הרעלים מהגוף בהדרגה, במתינות וממספר איברים במקביל : מהכליות, מהכבד מהעור ומהמעיים. שקיעה מצטברת של רעלים חושפת את האדם לעייפות גדולה, חוסר אנרגיה, למערכת חיסון מאותגרת שבעקבותיה באים סיכונים כמו קנדידה כרונית או סרטן. מסיבות אלו ניקוי רעלים הוא אחד מאמצעי התחזוקה החשובים ביותר לבריאות טובה ואריכות חיים ללא מחלות. להלן מספר תרופות סבתא לניקוי רעלים מהגוף:

הברשה יבשה של העור לסילוק רעלים מהגוף

סאונות מהוות את אחד האמצעים היעילים לסילוק רעלים מהדם דרך העור. ההזעה המסיבית גורמת לרעלנים כמו פלואוריד להסתלק מן הגוף דרך הזיעה אבל הסאונה לבדה לא מספיקה ורצוי לשלב איתה הברשה של העור עם מברשת ישנה. הטכניקה הזו עוזרת לסלק תאים מתים מפני השטח החיצוני של העור ולהקל על זרימת הרעלים החוצה מבלי שייתקעו במשטח החיצוני של תאי העור המתים. עשו לכם הרגל והברישו את העור עם מברשת יבשה אחת ליום לפני המקלחת כדי לסייע לגוף להפריד את הרעלים מהמערכות שלו.

הידרותרפיה, מקלחות קרות וחמות לסילוק רעלים / ניקוי רעלים מתרופות

מקלחות קרות וחמות לסירוגין מהווים טיפול יוצא מן הכלל לניקוי רעלים מהגוף. השינויים המושכלים הללו בטמפרטורה שאליה נחשף הגוף, מחזקים מאד את המערכת החיסונית- מצב שאנו שואפים אליו כדי למנוע הצטברות רעלים ומחלות. רשמו לפניכם: ככל שמערכת החיסון חזקה יותר כך סילוק הרגלים מהגוף יהיה מהיר ויעיל יותר

קרצוף העור עם מלח ים

קרצוף העור עם מלח ים מתאים לאנשים שרוצים למנוע התפתחות סרטן או לאנשים עם סרטן בשלב מתקדם. קרצוף העור במלח מסלק את הרעלים מן העור וגם מסייע להכניס מינרלים שחסרים לגוף באופן תת-עורי. השיטה הזו מתאימה לאנשים שעוברים תוכנית סילוק רעלים או דיאטה לסילוק רעלים וחשים בעקבותיה עייפות גדולה (תהליך טבעי שקורה לאחר ימים ספורים). בשלב הזה ממש מומלץ לבצע את הטכניקה הזו כיון שקרצוף העור במלח מכניס לגוף חיוניות ואנרגיה בנוסף לפעילות המנקה שלו כאמור.

ניקוי המעי לסילוק רעלים מהגוף

המעיים מהווים את אחד מאברי ההפרשה החשובים יותר בגוף והמקום שדרכו רעלים ששקעו יוצאים החוצה בצואה. בתוכנית ניקוי רעלים מהגוף עליכם לוודא שהמעיים שלכם תהיינה נקיות, פתוחות, מאווררות ועם מינימום של הידבקויות מזון לדפנות. זה הזמן לצרוך מיצים ירקות ופירות, לשתות מיצי ירוקים מנבט חיטה, לאכול שפע של ירקות, פירות, לימונים ושמן זית ולצרוך קליפות פסיליום לניקוי המעי. שימו לב שפסיליום נוטה להידבק לדפנות המעי ולכן יש לשתות יחד איתו שפע של מים נקיים. כרוב הוא נשק נוסף שעומד לרשותכם לניקוי יסודי של המעי הגס שכן כרוב (ומיץ כרוב) מכיל חומר פעיל ש'מבריש' ומקרצף את המעיים ומסיר מהן פסולת ישנה שנדבקה ונתקעה שם.

טיפול בכליות לניקוי רעלים מהגוף

איבר הפרשה חשובה נוסף הם הכליות ובהקשר של ניקוי רעלים דרכן הרבו לאכול אבטיחים, מלונים, פירות ערער, פטרוזיליה וכוסברה. בתוכנית ניקוי רעלים מהגוף עליכם להימנע משתית משקטות קפאיניים וקקאו שמכבידים על הכליות. במקום אלו שתו הרבה מים טהורים נקיים עם מיץ לימון ומעט מייפל

ניקוי רעלים מהעור עם תה תלתן אדום

תלתן אדום, עשב בר שצומח במעזבות הוא צמח מרפא חיוני לבריאות העור ולטיהורו. קרצוף העור כפי שתיארנו לעיל אכן יגרום לכם להיראות זוהרים ובוהקים יותר אבל שתיית תה תלתן אדום מטהרת את העור מבפנים וצריכה להיות כלולה בכל תוכנית של ניקוי רעלים מהגוף.

ניקוי רעלים מהכבד

הסינים מייחסים את מרבית המחלות לכבד עמוס ברעלנים ולא בכדי חלק ניכר מן המרקחות הסיניות הרפואיות מנסות לטהר רעלנים מן הכבד ולשקם אותו. בתוכנית לטיהור רעלים מהגוף תנו דגשים על ניקוי הכבד באמצעות מיצי פירות וכן צריכת צמחי מרפא מרים כמו גדילן מצוי, ארטישוק, צנטאורי, גנציאן, שורשי שינן, פיקרוריזה קורואה, שוש קרח, שמן זית, מלח אפסום, ולימונדות מלימון טבעי סחוט. כל אלו מזרזים את סילוק הרעלים מהכבד החוצה, מסלקים עייפות כרונית ומכניסים בכם פרץ של אנרגיה וחיוניות.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם