תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

בועז סופר, מטפל מומחה לביואנרגיה ולשיטת ביואורגונומי

ללמד את עצמך להיות מאושר

מספרים על ג'ון לנון שבילדותו התבקש ע"י המורה שלו בבית הספר לכתוב חיבור על הנושא "מה ארצה להיות כשאגדל". כל הילדים בכתה רשמו חיבורים על כך שהם יהיו רופאים / עורכי דין / מהנדסים ומקצועות שבהם הם רוצים לעסוק בבגרותם. גון לנון כתב בחיבור שלו שכשהוא יהיה גדול הוא ירצה להיות מאושר.

המורה החזיר לו את העבודה וגער בו : "לא הבנת את מהות השאלה"

לנון השיב בתגובה: "לא הבנת את מהות החיים"

המפתח להזדקנות בבריאות אופטימלית: להיות מאושר

סופר : הסיפור הזה משקף בעיני את המפתח להזדקנות בבריאות אופטימלית: להיות מאושר. גם על פי הביו-אנרגיה כאשר אתה הולך נגד הרוח שלך, נגד הנשמה שלך – אתה מחטיא גם מן המסלול אל בריאות טובה.

למה בעצם?

כיון שרגשות עוכרים, רגשות שליליים כמו כעס, דכאון, יאוש קנאה או פחד מחבלים בשדה האנרגטי שלנו והחפירה שלנו בתוך המחשבות השליליות הללו מייצרת קרעים או חורים בשדה האנרגטי של הגוף. כתוצאה מכך אנו מתרוקנים מאנרגיה או לחילופין מאפשרים כניסה של יצורים מזיקים כמו חיידקים וירוסים פטריות ועוד ממש כמו "פרצה שקורא לגנב". הגוף בסופו של יום מוצא את עצמו עם איזורים של עודף או חוסר אנרגיה, חסימות, היתקעויות ושם ממש מקננת המחלה. שמירה ככל שניתן על המחשבות שלנו והרגשות שלנו וניתובם לכיוון החיובי שומר על השדה האנרגטי, שומר עלינו "שלמים" ומגן מפני התפרצות של מחלה.

המצב הטבעי שלנו הוא להיות מאושרים ובריאים

לעיתים אנחנו במו ידינו מביאים על עצמנו את מצוקות הגוף ומתקשים להיות מאושרים. למה אנחנו עושים את זה לעצמנו? הרבה פעמים זה קורה כי פשוט נדפקנו עם חינוך ואינדוקטרינציה שסוחבים אותנו למקומות שליליים כמו למשל תחרות אגרסיבית וקנאה.

על מה אתה מתבונן?

היופי הוא שאנחנו גם יכולים באמצעות מודעות גבוהה יותר לתקן ולא לאפשר לרגשות מרעילים לחיות בתוכנו. אם למשל אדם לא מרוצה ולא מאושר ממקום העבודה שלו, מן הקולגות, מן השחיקה, מהבוס וכו' - הוא יכול לשנות את ההשקפה שלו, לראות את המצב הנתון כבחירה הכי טובה שהוא עושה עבור אותו רגע ולאמן את עצמו לשים את הדגשים בהתבוננות על כך שהוא רגוע כלכלית. במילים אחרות אנחנו יכולים ללמד את עצמנו להיות מאושרים, ומכאן גם מתחילה הבריאות הטובה.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • התחלתי לשמר את משקלי הרצוי רק כאשר התחלתי לתייחס אל עצמי בכבוד ובנימוס כפי שאני מתיחסת אל אחרים

    אופרה וינפרי