תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

הילה אשחר מטפלת בשיטת האור הלבן ומלווה רוחנית

לדעת את המשמעות וההקשר הרחב של חייך

אחת הטעויות הנפוצות כאשר מדברים על בריאות טובה היא ההתמקדות ברובד הפיזי לבדו. זוהי ראיה מצומצמת שלא לוקחת בחשבון את הרעיון של בריאות טובה במישורים אחרים : הרוחני, המנטלי והרגשי. חקירה פנימית או עבודה פנימית נדרשים כדי לחשוף את המשמעות של חייך, את הרציונל, את ההקשר הרחב ומה באת לעשות כאן. כאשר הידיעה הזו קיימת - יש לך בריאות רוחנית ואז גם אם איבדת משהו מן הבריאות במישור הפיזי עדיין יש לך את עצמך. אתה יודע שההוייה שלך היא לא רק הגוף, ואתה גם יודע שהרוח שלך תמיד בריאה וחופשיה.

המילים "בריאה" ו"בריאות" נגזרות מאותו שורש

חלק מכל זה הוא זניחת הרעיון של נפרדות, והפנמה שאתה נמצא בתוך הקשר רחב של חלק מהבריאה ומנהל כל הזמן יחסי גומלין איתה. יש הבדל אם אדם מחליט להיות טבעוני מתוך ראיה צרה של "חור המנעול" כי הוא רוצה "לעשות לביתו" ולשמור על בריאותו הפיזית, או אם הוא טבעוני מתוך הכרה שהוא לא יכול לחמוס חלק מן הבריאה רק למען הנאתו האישית-פרטית. ברמת התזונה הפיזית גרידא? אין כל הבדל בינהם , אבל האדם השני נהנה גם מבריאות רוחנית – הדבר שהכי כדאי להשקיע בו.

למה בעצם?

כאחת שמלווה קשישים, אני יכולה להעיד כי אותם קשישים שחיים את חייהם עם ידיעת המשמעות וההקשר הרחב, - עוברים את קשיי הזקנה לרבות אובדנים -יותר בקלות כי יש להם את עצמם. רמת הwell being שלהם גבוהה באופן יחסי והם יודעים את עצמם מעבר ל"פיזי"
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אלהים מכניס אותנו לעיתים לתוך צרות, מחלות, ומים סוערים- לא כדי להטביע אותנו - אלא כדי לנקותנו

    אנונימי