תרופות סבתא

דיאטת באדוויג לטיפול בסרטן

חולי סרטן מחפשים כל נס רפואי שיכווץ את הגידול  הסרטני ויעלים אותו, ואכן ישנן עדויות על  אנשים שהצליחו להחלים בכלים טבעיים למשל ע"י דיאטת ה  raw food של שלטון, שיטת קינגסטון, שימושי בחרצני משמש (ויטמין בי 17), שימוש בתכשיר המופק מעץ המגנוליה (מקובל בשימוש במזרח) ועוד. שיטת נוספת שהתפרסמה כמכווצת גידולים סרטניים היא דיאטת באדוויג.

מהי דיאטת באדוויג לחולי סרטן?

יוהנה באדוויג היתה ביוכימאית גרמניה שעלתה על גילוי: בדם של חולי סרטן, כך היא הבחינה- חסרים חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 , לעומת דמם של אנשים בריאים. בנוסף היא הבחינה שדמו של חולה סרטן נוטה להיות בעל גושים ירקרקים צהובים כשהמשמעות היא: מחסור בחמצןן. על רקע הגילוי הזה היא תיכנה מתכון ייעודי לחולי סרטן שמבוסס על זרעי פשתן טחונים, שמן פשתן אורגני (שני רכיבים אלו עתירים באומגה 3) וכן על גבינת קוטג'. יוהנה באדוויג טענה כי חולים שניזונו במשך 3 חודשים על המתכון שלה – כיווצו את גידוליהם באופן מהותי או העלימו אותם לחלוטין.

פרוטוקול באדוויג: כיצד להכין את דיאטת באדוויג?

היחס בין גבינת הקוטג' לשמן הפשתן בדיאטת באדוויג עומד על 2 ל 1 . במילים אחרות, על כל שתי כפיות קוטג' שימו כפית של שמן פשתן. ערבבו בבלנדר עד לקבלת מרקם קרמי אחיד (ללא גושים). אחר כך נוטלים שתי כפות של זרעי פשתן חומים (לא פשתן צהוב בהיר) וטוחנים אותו במטחנת קפה. את מה שמתקבל מוסיפים לקרם שהוכן קודם לכן ואוכלים. כדי לשפר את הטעם יש מי שמוסיף לעיסה שהתקבלה פירות עם רמות אנטיאוקסידנטים גבוהות כמו פטל אדום, פטל שחור או אוכמניות (כל סוגי ה berries למיניהם - הם מזונות על עשירים ביותר בנוגדי חימצון)

הכנת מתכון באדוויג לחולי סרטן : אזהרות

הדבר האחרון שגוף של חולי סרטן צריך הוא רעלנים, חומרי הדברה, או חומרי דישון שמקורם במזון. בכל המצרכים לעיל יש להשתמש בחומרים טהורים בלבד ממקור אורגני. השמן צריך להיות בכבישה קרה (לא שמן שהופק על ידי חימום) וזרעי הפשתה חייבים להיות מאוחסנים במקפיא לפני השימוש בהם (הכי גרוע יהיה להשתמש בזרעי פשתה מחומצנים). בנוסף, מייד עם טחינתם הוסיפו אותם למרקם הקרמי שהופק מן הקוטג' והשמן ואכלו אותו- כיון שיש להם נטיה להתחמצן במהירות ולהפוך בלתי ראויים לאכילה.

דיאטת באדוויג: כיצד היא פועלת ?

על פי הפרוטוקולים שפירסמה באדוויג בעקבות מחקריה, הקוטג' משמש בחלבון נשא אשר מצליח להחדיר דרך ממברנת התא את חומצות השומן החיוניות שמגיעות מן הפשתן. היא גילתה שזוהי השיטה הטובה ביותר להטמיע את החומצות הללו מסוג אומגה 3 בתאי האדם ועל כן הדיאטה הזו מומלצת גם לאנשים בקבוצות סיכון כדרך של שמירה על הבריאות ומניעת מוטציות סרטניות.

ממה להימנע בזמן הפעלת פרוטוקול באדוויג?

הרבה מדברים על המתכון של באדוויג, פחות מכך על המזונות האסורים בזמן הטיפול. המזון שאתם צריכים לסלק מן הדיאטה שלכם בעת הטיפול הוא גלוקוז אשר מופיע בסוכרים פשוטים, פסטה לבנה, לחם לבן ושאר מאפים. מדוע? כיון שתאי הסרטן ניזונים על גלוקוז, משגשגים ומתרבים בנוכחותו. בתקופה הזו של דיאטת באדוויג נרצה להרעיבם ולגרום להם לגווע בהיעדר הסוכרים.הסינים בתורת הלחימה שלהם מכנים את הטקטיקה הזו בשם : 'הסר את האש מתחת לקדירה' כלומר: שבור את מקורות אספקה של האויב במקום לתקוף אותו ישירות ולהיפגע מריקושטים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אני מאמין גדול בכך שעלינו להשליך את כל תרופות המרשם- לים. זה יהיה מהלך שייטיב משמעותית עם האנושות אם כי הוא ירע את מצבם של הדגים.

    אוליבר וונדל הולמס, רופא