תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

עמוס קוסמן, אוסתיאופט

להתרחק מרופאים

אחד המפתחות הקריטיים לשמירה על בריאות טובה ואריכות ימים הוא להתרחק מרופאים, מתרופות ומכל התעשייה הזו. לגוף חולה יש מנגנוני ריפוי ספונטניים אבל הרפואה האלופטית (זו שמצדדת במתן תרופות נוגדות סימפטומים והשתקתם) מפריעה לעיתים את תהליך הריפוי ומדכאת אותו.

כיבוי הכאב, נורת האזהרה שנדלקת- איננה מרפא

ברפואת המיינסטרים האלופטית, אדם שמגיע לרופא עם כאב גב יקבל ברוב המקרים תרופה לשיכוך כאבים כדי שהמח יפסיק לשדר את הכאב, אבל הגב הכואב, מאותת לנו בעצם על בעיה פנימית שדורשת התייחסות ותשומת לב. כאשר מדכאים את הסימפטום על ידי הרדמת המטופל והכאבים – לא פותרים את הבעיה האמיתית. נהפוך הוא! רק מסלימים את המצב: אדם שלא יקח תרופות יתמודד עם כאבי גב עד שאלו יחלפו באופן טבעי. אדם שיקח את משככי הכאבים עלול למצוא את עצמו מתמודד גם עם כאבי גב וגם עם התקפי לב- דרגה חמורה יותר של הפרעה בבריאות.

רוצה לדעת עד כמה האדם שלפניך בריא? – הצץ על ארון התרופות שלו

אצלי בבית אין ארון תרופות. אין בכלל תרופה אחת (אפילו לא אקמול) כי אנחנו לא משתמשים בהן בכלל. אמנם יוצא שלפעמים אנו מתמודדים עם מצבים בריאותיים אבל יש דרכים חלופיות לטפל במחלות שלא מערבים רפואה ותרופות קונבנציוליות. כלל אצבע: תרופות המרשם מחלישות את הגוף, ואז האדם מוצא את עצמו במעגל קסמים אכזרי שבו הוא צריך לאזן את נזקי תרופה אגרסיבית אחת עם תרופה אגרסיבית אחרת.

בעיני זה נורא שאדם צריך תרופה אחת בשביל לישון, שניה בשביל פעולת מעיים ושלישית בשביל דיכאון או חרדה וזהו מתכון בדוק לקיצור החיים, למחלות ולסבל.

תוחלת החיים לא התארכה בגלל הרפואה הקונבנציונלית

זהו בדיוק אחד המיתוסים השגויים שרווחים בציבור. תוחלת החיים עלתה בגלל רמת תברואה יותר גבוהה, היגיינה, ובשל כך שאנשים עברו לעבודות פחות מפרכות (כבר לא עובדים במכרות פחם). לרפואה הקונבנציונלית יש הצלחות במצבי חירום והיא אכן יכולה לאושש אנשים אבל בכל הנודע למחלות כרוניות מוטב להישען שיטות חלופיות שהן אפקטיביות, למשל על הומאופתיה (שיודעת למשל לרפא גם דלקות זיהומיות עם חום גבוה).
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "שאיפה עזה לריפוי, היא מחצית הדרך לבריאות טובה"

    סנקה