תרופות סבתא

שיטת לוקסנבורג למשקל עודף, בעיות פוריות, והפרעות קשב וריכוז

מהי שיטת לוקסנבורג? על מה היא מבוססת ומדוע היא מהווה פתרון אפשרי לסובלים מעודף משקל, בעיות פוריות או הפרעות קשב וריכוז?

שיטת לוקסנבורג מבוססת על מודל אינטגרטיבי לשינוי אנרגטי. מאחורי השיטה עומדת התפיסה של הקשר בין גוף ונפש והבטחת פעילות תקינה ובריאה של אברי הגוף והנפש כאשר זרימת האנרגיה בגוף תקינה וחופשית. ד"ר רפי לוקסנבורג מייסד השיטה שאף התמחה בשיטת נאדר בוטו מספר על טיפולים עם שעורי הצלחה גבוהים, ללא כאב, ועם תוצאות יחסית מהירות כאשר במקביל המטופל מקבל כלים שימושיים שילוו אותו לאורך שנים.

לוקסנבורג: השיטה משלבת טכניקות אלטרנטיביות שהוכיחו יעילותן המבוססות על הרפואה המזרחית הסינית בת ה 5000 שנה ועל טכניקות מערביות מהעשורים האחרונים כמו למשל קינסיולוגיה, NLP, ו – EFT.

עקרונות שיטת לוקסנבורג:

- הכול אנרגיה

- יש בכל אחד ואחת חלק בו ובהווייתו (השדה המגנטי המקיף אותו) שיודע איך לתקן את הטעון תיקון וצריך לדעת איך לפנות אליו. כך נערך ומתבצע התיקון.

- כל נושא שלילי (פיזי, רגשי, מנטאלי) נובע מאי זרימה תקינה של אנרגיה בגוף. כאשר מזהים את החסימות האנרגטיות מתבצע שינוי – תהליך הבראה.

- לכל אדם קוד אנרגטי אישי

- אנחנו פועלים מתוך רגש

- בכל נקודת זמן, אנחנו פועלים בתדר מסוים

השיטה משלבת טכניקות מזרח ומערב כמו לדוגמא טיפול חלופי לדיקור הסיני, עבודה על מרכזי אנרגיה (הצ'קרות), עבודה עם המרידיאנים (ערוצי האנרגיה שמופו ע"י הסינים לפני 5000 שנה), טכניקות NLP וטכניקות מתקדמות לשחרור רגשי, ושחרור מתח נפשי.

איך מתבצע טיפול בשיטת לוקסנבורג?

הטיפולים מתבצעים אחד על אחד או בסדנאות. במהלך הטיפול מתבצע אבחון של שורש ומקור הבעיה, משחררים אותה, והמטופל מקבל כלים שילווו אותו גם בהמשך – כלים לשחרור מתח נפשי שניתן לבצע באופן עצמאי.

שיטת לוקסנבורג להשמנת יתר ועודף משקל

השיטה מתאימה ביותר לירידה במשקל ולשימור על ההישג של הורדת משקל עודף. ההתייחסות היא בין השאר לאכילה הרגשית כאשר אנו מבטלים את התשוקה הבלתי נשלטת למתוקים ופחמימות ומקנים למטופל יכולת התמדה. כך ניתן בדרך מבוקרת לסייע בפתרון בעיות של עודף משקל, הפרעות אכילה, סוכרת וכולסטרול.

שיטת לוקסנבורג לבעיות פוריות

בבעיית פריון הנובעת מלחץ נפשי, מקונפליקטים , מטראומת עבר או מאמונת יסוד מגבילה ("אני לא אהיה אם טובה") שיטת לוקסנבורג עשויה לסייע. לאחר איתור שורש הבעיה הרגשית ושחרורה, משתנה התדר האישי ונפתחת ההזדמנות להיכנס להריון. יש לקחת בחשבון שעקה נפשית משפיעה גם על כל הנושא ההורמונאלי וניתן להסתייע בשיטה לצורך איזון.

בעיות מיקוד והפרעות קשב וריכוז מגיבות לשיטת לוקסנבורג

השיטה פותרת חלקית הפרעות קשב וריכוז. זה קורה כאשר היא משחררת את העומס הרגשי שקשור לבעיה ואת הלחץ העודף שחווים ילדים או מבוגרים לנוכח מטלות שנראות להן "גדולות". כאשר משחררים ממטופל הסובל מחוסר קשב או מבעיות ריכוז את הלחץ העודף, ביצועיו משתפרים בצורה ניכרת.

כלים לשחרור מתח נפשי

השיטה מציידת את המטופל במספר כלים עוצמתיים לשחרור מתח נפשי. אלו ניתנים ללמידה בקלות והם ניתנים ליישום ללא צורך בעזרה חיצונית. באמצעות הכלים המטופל משחרר את ה STRESS וכך לרוב הוא משחרר את מקור הבעיה. התוצאה היא שהפתרון המושג הוא בר קיימא ופועל לאורך זמן.

שיטת לוקסנבורג מתאימה לכל מחלה שנובעת מגורם רגשי

השיטה מתאימה לכל בעיה רפואית הנובעת מגורם רגשי. היא לא מבטלת בהכרח את הצורך בליווי טיפול רפואי קונבנציונלי ו/או טיפול תרופתי כזה או אחר אבל הטיפול במקביל משפר את איכות החיים של המטופל. למשל הגיעה לקליניקה אישה בשנות ה-50 לחייה כשהיא סובלת מדלקת פרקים חמורה עם גרירת הרגל שלה מפאת כאבים. למעשה היא נשענה על מקל הליכה ובקושי הלכה. לאחר איתור הפן הרגשי שגרם להתפרצות המחלה וטיפול בשחרור הכאב – היא הצליחה לעמוד וללכת באופן הרבה יותר חופשי. בהמשך לאחר 4 טיפולים נוספים הנפיחות והדלקת עברו והיא הצליחה ללכת ללא כאבים.

מתי לא מטפלים בשיטת לוקסנבורג?

לא מטפלים בשיטה במקרים פסיכיאטרים קשים או במקרים של גידולים סרטניים. מידע נוסף ד"ר רפי לוקסנבורג 1700701919 או 0544533636
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "שאיפה עזה לריפוי, היא מחצית הדרך לבריאות טובה"

    סנקה