תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איציק זילברשמידט, מומחה לרפואה סינית

לסגור מייד כל פרצת בריאות קטנה

אילו הייתי צריך לזקק המלצה אחת איך להגיע לזקנה ולאריכות ימים בבריאות טובה הייתי אומר: לטפל בכל בעית בריאות קטנה שנראית לכם זניחה, חסרת חשיבות ושולית. במילים אחרות: אל תניחו לשום בעייה בריאותית (קטנה ככל שתהיה) ואל תעזבו אותה - עד שהיא לא עוזבת אתכם.

מחלות כרוניות קשות מתחילות מפירצה שקוראת לגנב

ההמלצה הזו נכונה במיוחד עבור אנשים מעל גיל 40 וצפונה כיון שבתקופה הזו בעייות לא נעלמות מאליהן באותה מהירות כפי שהיה בעבר (בגילאים צעירים יותר) ואז האדם עלול לגרור אחריו בהדרגה עוד מחלות מכאובים ומדווים במצטבר. התוצאה היא שאני רואה במרפאה לעיתים מקרים של מחלות כרוניות קשות שכולן נבעו מהזנחה מצטברת של בעיות קטנות.

למה אנשים לא מטפלים בעצמם מייד כשמתחילה בעיה שולית לכאורה?

חלק מזה קשור בוודאי להכחשה של הגיל ולהכחשה של ההזדקנות הטבעית. אסביר את דברי: לפני גיל 40 בממוצע כאבים קטנים או מחלות קטנות שהיו מופיעים פתאום - היו מבריאים באופן ספונטני גם כשהיית מתעלם מהם. אחרי גיל 40 אנשים מתקשים לקבל את גילם ואת ההתבגרות ואז הם מנסים לחיות תחת האשליה שהבעיה הרפואית הקטנה לכאורה תיעלם מאליה "כי אנחנו עדיין צעירים. (סוג של נסיון נואש "לנצח את הזמן"). כך למשל כאב קטן או פצע קטן לכאורה שמופיע נתפס כ"לא חשוב", זוכה להתעלמות - אבל ממנו יכולה להיפתח הרעה. לפיכך אני ממליץ לכל מי שחצה את קו ה40 להדוף בעיות בריאות קטנות ולחסל אותן בעודן באיבן אבל: ע"י אמצעים טבעיים, תרופות טבעיות, או שיטות טיפול טבעיות שיודעות לרוב לתת מכה ניצחת לבעיות בריאות קטנות.\
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • רוצה לראות? פתח את עיניך. רוצה לראות רחוק? כווץ אותן.  שואף לראות רחוק עוד יותר, מעבר לזמן ולאופק? - עצום אותן ודמיין.