תרופות סבתא

תטא הילינג מספקת נגישות לתת מודע כדי לרפא בעיות בריאות ונפש

שיטת הריפוי בתטא הילינג מושתתת על אינפורמציה גבוהה שאנו מקבלים "מן המעמקים", קרי מן התת מודע. על פי הפילוסופיה של השיטה, שהמידע שמגיע מן המח השרוי בגלי  לצד התכוונות להבריא ממצוקה גופנית כלשהי מייצר ריפוי שלם ומשחרר את החולה ממחלתו.

למעשה השיטה מציפה הרגלים ודפוסים סמויים שמנהלים אותנו ומאפשרת את התמרתם בדפוסים אחרים שמובילים לריפוי החלמה או השגת מטרה אחרת. אילה פת אל מטפלת בתטא הילינג שופכת אור על השיטה מופלאה הזו לריפוי שמתחיל בעצם מבפנים.

פת-אל: בשיטת תטא הילינג אנחנו מתחברים לגלי תטא הנמצאים במוח, זהו תדר של התת מודע שקיים גם בשינה. אנו מתחברים לתדר המוחי הזה תוך התכווננות ותפילה ומשם מבקשים בקשות לגבי חיינו, או יוצרים ריפוי בגוף.

כיצד נראה טיפול בתטא הילינג?

בטיפול תטא הילינג המטופל והמטפל יושבים אחד מול השני ומנהלים שיחה. המטופל מספר על הבעיה שמטרידה אותו, המטפל שואל שאלות ותוך כדי שמיעת המטופל הוא גם עורך סריקה אינטואיטיבית על מצבו של האדם שניצב לפניו ומתחבר מן התת מודע שלו אל התת מודע של המטופל. כך הוא יכול לזהות דברים שעליהם צריך לעבוד ולבצע ריפוי .

מה מקורה של שיטת התטא הילינג?

השיטה נוסדה על ידי אישה מדהימה בארה"ב ושמה ויאנה סטייבל. סטייבל פיתחה את השיטה לאחר שחלתה בסרטן. הרופאים הודיעו לה שמצבה סופני וכי אין למחלתה באותו שלב פתרון. "הוראות ההפעלה" להגיע למצב של גלי תטא במח- ריפאו אותה באופן שלם.

האם תטא הילינג יעיל לילדים אוטיסטים?

מתוך הקשת הרחבה של מצבי אוטיזם ישנם מקרים ששיטת תטא הילינג עובדת נפלא וישנם מקרים שהשיטה לא יעילה. במקרים של אוטיזם שבהם האוטיסט חוזר על עצמו ( משפטים שהוא כל הזמן חוזר ואומר על עצמו למשל ) נוכל מתוך תודעת תטא לשלוף אמונות אלו, להתמיר אותן ולראות תוצאות. טובות. אצל אוטיסטים ניתן לעבוד גם כשמדובר בפחדים נקודתיים מזוהים אבל העבודה תהייה מאוד מאוד נקודתית וכל מקרה לגופו.

תטא הילינג לפריצת דיסק

השיטה של תטא הילינג טובה מאוד לבעיות שלד-שרירים וכטיפול טבעי בכאבי גב. מנסיון שלי השיטה עובדת בצורה מדוייקת ונפלאה ואספר את הדברים מכלי ראשון: היתה לי פריצת דיסק באיזור הצוואר וסבלתי מאי נוחות וכאב כמעט בכל יום. כשעשיתי תטא הילינג לאותה פריצת דיסק בצוואר הכל שם השתחרר באורח נסי כמעט: הכאב ואי הנוחות נעלמו וכבר עברו מאז חמש שנים שבהן אני חופשיה מאותו כאב מציק.

איך השיטה משפיעה הפרעות קשב וריכוז?

בהפרעות קשב וריכוז אנחנו פותרים לאט לאט אמונות סבוכות שאינן משרתות אותנו יותר ומעכבות אותנו כמו למשל פחדים וחרדות לא רציונליים. להפרעות קשב וריכוז מתלווה כמעט תמיד חרדה גדולה ולכן אחרי עבודה עם גלי תטא המטופל ירגיש רגוע יותר ונינוח. כלל, השיטה מאוד מתאימה לילדים משום שהיא מאוד קלילה ומהירה ובעיקר עוקפת שכל. ילדים מאוד פתוחים, נטולי מסיכות ולכן אפשר מאוד מהר לאבחן ולהגיע לאמונות שמייצרות את שורש בעיות הבריאות שלהם. הם פחות נוקשים ממבוגרים, כנים, ישרים וחסרי פילטרים של תרבות והתנהגויות נרכשות. במילים אחרות הם אומרים ישיר מה מפריע להם כך שקל להגיע אליהם עם תטא הילינג בקלות ולחולל שינוי.

תטא הילינג מתאימה מאד לטיפול בחרדה

שיטת הריפוי הזו היא שיטת ריפוי אנרגטית ולכן מתאימה לכלל הבעיות והמחלות החל מבעיות פיזיות ועד לבעיות נפשיות. היה לי מטופל שלא יצא מהבית בגלל חרדות מאוד גדולות. הוא סבל מבעיה נפשית כבדה שנמשכה מספר שנים והחרדה הזו סגרה עליו והובילה אותו להסתגר. לאחר כמה טיפולים בודדים של גלי תטא הוא חזר לצאת מהבית, לטייל ואף מצא עצמו נוסע לטיולים בחו"ל.

תטא הילינג: ריפוי שיש בו נס וקסם

מה שאני הכי אוהבת בתטא הילינג זה שהיא שיטת ריפוי מדוייקת, עניינית ופותרת מצוקות גוף ונפש בצורה מהירה. זה לא אומר שהמטופל פטור מ"עבודה עצמית" אבל היא מסייעת לו להיות חיובי ולהיות מודע למחשבות ולאמונות שלו. עצם העיסוק של הצלילה פנימה לגלי תטא , ההתכוונות להחלים, התפילה להבריא גורמת לנו להיות מחוברים יותר ומודעים יותר לעצמנו.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אהב הרבה דברים. מה שנעשה באהבה - נעשה היטב

    וינסנט ואן גוך