תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תופעות לוואי של אקנה מיצין

אקנה מיצין  (אריתרומיצין)  משמשת כתרופה אנטיביוטית לטיפול באקנה כאשר מטרתה להפחית את מספר פצעי הבגרות. האם כדאי בכלל להשתמש בה? מהן תופעות הלוואי של אקנה מיצין ומה יכול להוות תחליף טבעי לטיפול באקנה?

אריתרומיצין היא אנטיביוקיה במשחה למריחה והיא ניתנת למצבי אקנה חריף כדי לבלום את גדילת החיידקים על העור. המוצר מכיל לעיתים אלכוהול מה שגורם לייבוש העור ודווקא להחמרת המצב. למה? כיון שייבוש מלאכותי של העור מאותת לגוף לייצר יותר שומנים העור וכך הפוך על הפוך בעיית פצעי הבגרות מחריפה.

אקנה מיצין: מהם הסיכונים?

אקנה מיצין מיועדת לשימוש על העור בלבד. אם אתם בוחרים בתרופה הזו הקפידו על שכבה דקה בלבד ושטפו את הידיים היטב לאחר השימוש. מאד חשוב: אין להשתמש בכמויות גדולות של אקנה מיצין ואין להשתמש בחומר הזה בתדירות גבוהה לתקופות זמן ממושכות. זה לא יעזור יותר לפצעי הבגרות רק יחשוף אתכם לתופעות לוואי ולסיכונים. זכרו מדובר בתרופה לא טבעית!

מהן תופעות הלוואי של אקנה מיצין?

אקנה מיצין עלולה לגרום לצריבה בעור, לאדמומיות, לגרד, ולשינויים בעור כמו התקלפות שמנוניות או יובש. עלול להיווצר גם גירוי בעיניים. ומה באשר לזיהום פטרייתי שנובע מאנטיביוטיקה? – זה יקרה עם אקנה מיצין לעיתים נדירות ואז תתרחש דלקת בעור- אם זה קורה הפסיקו מייד את השימוש

אלרגיה לאקנה מיצין

גם זוהי אפשרות במכלול תופעות הלוואי של אקנה מיצין. תסמינים של תגובה אלרגית לאקנה מיצין עשויים לכלול נפיחות בלשון בפנים או בגרון, פריחה, גרד , סחרחורת או קשיי נשימה. מובן שבמקרים כאלו אתם מייד מפסיקים את השימוש באקנה מיצין ופונים לרופא


תחליפים טבעיים לאקנה מיצין: תרופות טבעיות לפצעי בגרות

עולם הרפואה הטבעית מציע שורה שלמה של פתרונות לטיפול בחיידקים. שמן אורגנו, שמן עץ התה, ושום (שמן שום) למשל פועלים לא פחות טוב מאנטיביוטיקה ומקוטלי פטריות. אפשר למרוח כמה טיפות משמנים אלו בתוך שמן נשא כמו שמן קוקוס (גם הוא אנטי חיידקי ואנטי פטרייתי) ולמרוח על פצעי הבגרות.

להתחיל את הטיפול הטבעי באקנה מניקוי הגוף

אקנה הוא רק סימפטום לחוסר איזון או זיהום פנימי בגוף. בהרבה מאד מקרים אקנה הוא תוצאה של זיהום קנדידיאזיס קרי קנדידה במעיים שהתפשטה לכלל מערכות הגוף. במסגרת הנסיון של הגוף להתגונן מפני רעלי הקנדידה הוא מנקה אתל הרעלים ומפריש אותם גם דרך העור – והתוצאה? חצ'קונים בפנים, ראשים שחורים, פצעי בגרות בגב, בקרקפת ובישבן. מסיבה זו יש פצעי בגרות אצל מבוגרים שעברו את שלב ההתאזנות ההורמונלית (המקור הוא כאמור זיהום קנדידה). במקום לדכא את הסימפטום (פצעי הבגרות) התחילו את הטיפול בדיאטת קנדידה (חפשו מאמר על טיפול תזונתי בקנדידה באתר) וכן במשטר טיפולי שיצמצם את כמות הזיהום מן הקנדידה שקנתה אחיזה במעיים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אתה מתפלל לבריאות טובה ולגוף חזק בזקנתך- אבל המזון שאתה מכניס לפה קושרים את הידיים של אלהים מלהיעתר לך

    פרסיוס משורר רומי