תרופות סבתא

סו ג'וק היא שיטת אבחון וטיפול מתקדמת שהגיחה לעולם מקוריאה והחסידים שלה נשבעים שהיא שיטה קסומה המרפאת כאבים ומחושים בתוך שניות ספורות. כיצד היא מועילה למגוון רחב של מחלות ואיך היא בדיוק עובדת?

שיטה  חדשנית הגיחה לאור בשני העשורים האחרונים  באמצעות פרופ' פארק מדען קוריאני  שהבחין בדמיון המופלא  בין כף היד לגוף האדם. לאחר בדיקות וניסויים הלה הוציא פרסומים וספרים המתארים איך באמצעותה ניתן לאבחן ולטפל  בבעיות וכשלים פיזיים,אנרגטיים,רגשיים ומנטלים ללא  כלים פולשניים  וללא כימיה (תרופות מרשם)  אלא באמצעים פשוטים הנגישים לכל אחד.

יונה שגב מומחה לסוג'וק מסביר. "המיוחד בשיטה הוא שבאמצעות הכרות עם מפות הגוף בשתי הידיים ושתי הרגלים יוכל כל אדם מן הישוב לטפל בעצמו ובמעגל המשפחתי והחברי הצמוד אליו ולהיחשב כקוסם במהירות בה חש המטופל הקלה ועד להחלמה שלמה".

איך עובד המנגנון הביולוגי של סו ג'וק?

השיטה הבסיסית עובדת כך: כל כאב, מחלה, פגיעה, ליקוי, שבר כוויה ועוד.... בגוף שולח אל מקום ההשתקפות של האיבר הפגוע בכף היד ובכף הרגל נקודת ריפוי המתבטאת באמצעות גביש הנוצר מיד עם הופעת הכשל באיבר. באמצעות מקל איבחון ניתן לאתר את נקודת הריפוי , ועל ידי גירויה במשך מספר דקות באחד מהאמצעים השונים (–מחט, עיסוי, פיתול, מגנט, חום, סיגר מוקסה, צבע, אור, או זרעים של פירות וירקות . נשלח גל ריפוי לאיבר הפגוע ותוך שניות עד דקות ספורות חלה הקלה (עד לריפוי מוחלט) של האדם הסובל.

לימוד השיטה הבסיסית אינו מצריך כל התניה מוקדמת כל אחד יכול לעבור קורס בן 20 שעות,בקורס לומדים את המפות הבסיסיות של הגוף המשתקפות בכפות הידיים והרגליים ,מתרגלים אחד על אחד את מיקום האיברים השונים ומאבחנים היכן נמצאות נקודות ריפוי בכפות הידיים והרגליים ,בהזדמנות זו כאבים אקוטים או כרונים של משתתפי הקורס נעלמים כלא היו .

מתוך נסיוני כמטפל ומנחה מומחה אני יכול להעיד על פתרון בעיות לא רק של מטופלים אלא גם של רופאים ששיטות טיפול אחרות לא צלחו. להלן מספר דוגמאות.

סו ג'וק לטיפול בשרירנים

אישה בת 46 שהומלצה לכריתת רחם בגלל ציסטות שגרמו לדימום ואובדן דם, לאחר 4 ימי טיפולים של דיקור בהשתקפות הרחם בכף היד –הדימום הפסיק השרירנים הצטמקו המחזור פועל כתקנו הרחם נשאר במקומו ולא הוסר.

סו ג'וק לכאבי גב וצוואר

רופא ששכב מבלי יכולת לזוז מרוב כאבים בגלל כאב בעצם הזנב: הצילומים שנעשו לא גילו כלום, גרעין של פלפל שחור שהודבק באמצעות נייר דביק לנקודת הריפוי בהשתקפות עצם הזנב בגב כף היד , ועל ידי עיסוי קל תוך מספר דקות יכול היה לקום ולנהל חיים ללא כאב. כאב צוואר, כתפיים, כאבים בעמוד שדרה תחתון , דורבן בכף הרגל, כאבי שיניים, דלקות חניכיים, כאבי ראש, מקבלים הקלה משמעותית תוך פחות מדקה כאשר מעסים את הנקודה הנכונה בכף היד או כף הרגל.

האם השיטה מתאימה לבעיות עצביות כמו פרקינסון? או הפרעות קשב?

ישנן מחלות שהטיפול בבעיות הפיזיות אינו מספיק כמו מחלות הקשורות למערכת העצבים והמח . מקרים אלו מתאימים לטיפול באמצעים אנרגטים על ידי מטפל מוסמך, בכיר או מומחה שעבר הכשרה מורחבת של שנה ועד שלש שנים כולל הכשרה בעולמות תוכן מעולם הרפואה המערבית . עם זאת ניתן לטפל במגוון רחב של מחלות כמו הפרעת קשב וריכוז אצל ילדים ומבוגרים באמצעות טיפול אנרגטי ע"י מרידיאנים ואנרגיות הדומים בעיקרון למרידיאנים ברפואה הסינית,

במה שונה סו ג'וק (הרפואה הקןריאנית) מהדיקור של הרפואה הסינית?

הסו ג'וק מתבססת על הרפואה הסינית ומשדרג אותה. ברפואה הסינית המרידיאנים עוברים בגוף ואילו בסו ג'וק הגוף משתקף בכפות הידיים והטיפול במרידיאנים נעשה באצבעות הידיים ביתר קלות וללא חשש לפגיעה באיבר חיוני בגוף.

סו גו'ק לחרדה

שיטת טיפול זו מעולה לחרדות. זה נעשה על ידי על ידי פיזור פחד במרידיאן הכליות העובר באצבע האמה וחיזוק שמחה במרידיאן הלב העובר באצבע המורה על ידי צביעתם בצבע אדום עז.

לאלו בעיות נוספות מתאימה שיטת הסו ג'וק?

יש עדויות על הצלחות ריפוי במגוון רחב של מצבים רפואיים כמו טיפול בפיסורה באמצעות מרידיאן המעי הגס, עצירות, או ריפלוקס. יתר על כן ניתן לטפל במחלות שונות בעזרת זרעים הדומים לאיברים בגוף.

למה הכוונה?

למשל נטפל באגוז מלך הדומה בתכולתו למח לבעיות עצבים או בעיות של שבץ מוחי, בשעועית הדומה לכליה נטפל בדלקת כליות או אבנים בכליות, ,בגרעין פלפל שחור נטפל בדלקות עיניים (בהשתקפות העניים באגודל) כיון שהוא מזכיר את האישון. גרעיני כוסמת יהיו בטיפול של בעיות עמוד השדרה בגלל הדמויות לדיסקיות וכך הלאה. יונה שגב מומחה בסו ג'וק 0545660541
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מדי יום מפסיקים לעשן אלפי אנשים בעולם על ידי כך שהם.... מתים

    אנונימי