תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

גרמניום

ריפוי סרטן באמצעות מינרל הקורט גרמניום נכנס לקטיגוריה של "תרפיות חמצן". המינרל גרמניום,  על פי השערת המדענים, לוחם  בתאי הסרטן ע"י חיזוק מערכת  החיסון ויצור תאי דם לבנים  בולענים (מקרופאג'ים) אשר "אוכלים" את הרעלנים ואת תאי הסרטן - כדי להפריש את הנגע הסרטני מחוץ לגוף

גרמניום מחולל ניסים רפואיים בחולי סרטן?

בנוסף, גרמניום גם הוכח כמעודד את יצור האינטפרון אשר לוחם בגידולים באופן אקטיבי. מי שמאד מאמינים בשיטה הזו הם ד"ר אסאי היפני שחקר את השפעתו המיטיבה של גרמניום בריפוי סרטן וכן סנדרה גודמן העורכת של positive health שאף חיברה ספר על ניסים רפואיים בריפוי סרטן שהתרחשו באמצעות גרמניום. עד כמה הטיפול באמצעות גרמניום יעיל לטיפול בסרטן?

ההשפעות המטיבות של גרמניום בריפוי סרטן

על פי מחקרים שעשה ד"ר אסאי היפני, המינרל הזה לא רק מעודד את מערכת החיסון אלא גם מהווה חומת מגן נגד נזקי קרינה שמגיעה לגוף ממקורות שונים. על פי אסאי, ביכולתו של המינרל גרמניום להגן מפני רעילות של מתכות כבדות שחדרו לגוף, להוריד לחץ דם גבוה, ולשמש כאנטי-אוקסידנט ומשכך כאבים.

מהו המנגנון הביוכימי שבאמצעותו גרמניום מחסל סרטן?

מחקרים שנעשו לאחרונה מראים שגרמניום מסוגל "להשתלט" על יון המימן שמגיע מתאי הסרטן וכאשר אלו מאבדים את יון המימן שלהם הם מתכווצים או מתים. באופן הזה הגוף שנגוע בתאי סרטן מחלים.

גרמניום לריפוי טבעי של סרטן: מהו המינון המומלץ לבני אדם?

צריך לומר כי מחקרים עם גרמניום נעשו עד היום על בע"ח בלבד, לא על בני אדם - אבל ישנן עדויות על חולי סרטן שהגידול נסוג אצלם בעקבות שימוש בגרמניום ותגבור רמות החמצן שהוא מביא לגוף (תאי סרטן לא יכולים "לסבול" חמצן). המינון המומלץ של גרמניום לחולי סרטן עפ' ד'ר אסאי הוא mg 500 ליום עד גרם שלם- כאשר הכוונה לגרמניום ממקור אורגני בלבד (גרמניום SESQUIOXIDE)

גרמניום לריפוי סרטן: מקורות מזון

באשר לויטמינים ומינרלים תמיד נעדיף לספק את צרכי הגוף מן המזון ולא מתוך קופסא מסחרית, בוודאי כאשר האדם מבקש לשמור על בריאותו ולמנוע מחלות. מהם המזונות הטובים ביותר כמקור למינרל גרמניום? - גרמניום זה מצוי בעיקר בדגי טונה, באצות כמו ספירולינה וכלורלה, בשורש גינסנג, בשום, בגריסי פנינה, בשעורה או במיץ שעורה, וכן בפטריות כח כמו מיטאקי ושיטאקי.

גרמניום: האם המינרל עשוי לפגוע ברקמות הגוף?

בעבר התפרסם כי נטילת המינרל הזה מחבלת ברקמת הכליות אבל התברר שתופעה זו מתרחשת כאשר משתמשים בגרמניום לא אורגני (גרמניום דיאוקסיד) שאכן הורס את הכליות. לעומת זאת הגירסה האורגנית של המינרל אינה רעילה לבני אדם, לפחות על פי מה שידוע היום, והיא משווקת כתוסף תזונה ללא מרשם רופא OTC. במקרה של מינוני יתר תיתכן פגיעה במערכת העצבים, בכבד ובעקר בכליות כיון שבאמצעותן הוא מופרש מהגוף.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הדבר הכי גרוע היום בתרופות הוא שנטילת אחת מהן , הופכת את נטילת שניה להכרחית

    אלברט הקארד