תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

צמחי מרפא לגאוט

אנשים שסובלים מגאוט יכולים להביא מזור לדלקת הפרקים המיוחדת הזו שעיקרה בעיה מטבולית של הצטברות חומצה אורית במפרקים – באמצעות צמחי מרפא  לגאוט או תרופות טבעיות ייעודיות לגאוט.

למעשה קו ההגנה הראשון שלכם מפני המחלה והכאבים שמתלווים אליה צריך להתחיל מתרופות טבעיות וצמחי מרפא שכן הטבע גדוש בהם כאשר מדובר במציאת פתרון טבעי לגאוט. במאמר זה נסקור אלו אפשרויות עומדות לרשותכם בכל הנוגע לצמחי מרפא לגאוט ותכשירים טבעיים (לא תרופות מרשם) שמשפרים את איכות החיים של חולי גאוט.

צמחי מרפא לגאוט? התחילו מן הצמחים והתכשירים האנטי דלקתיים

אמנם הגורם לגאוט שונה מן הגורמים למחלות פרקים אחרות כמו אוסטאוארטריטיס אבל עדיין צמחי מרפא אנטי דלקתיים יעשו את העבודה בשני המקרים:

חומץ תפוחים לגאוט

אמנם לא צמח מרפא אבל חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פוטנטית ביותר לכל מי שסובל מדלקת פרקים תהיה אשר תהיה. חומץ תפוחים מכיל חומצה מאלית שיודעת לפרק את המשקעים הקריסטליים שיוצרת החומצה האורית במפרקים ולכן הוא כמעט תמיד מקל על הכאבים שמתלווים לדלקת מפרקים מסוג גאוט. הקפידו למהול את החומץ היטב (כפית או שתיים בכוס מים פושרים) ושתו עם קש כדי למנוע איכול של האמייל בשיניים. שתו לפחות כוס או שתיים מדי יום ותרגישו הקלה. יש להקפיד על חומץ תפוחים טהור בלבד ורצוי אורגני ללא חומרים משמרים (קראו את התוויות והאותיות הקטנות) על הבקבוק.

בוסווליה: צמח מרפא לגאוט

צמח הבוסווליה (לבונה הודית) הגיע למערב מרפואת האיורוודה שם הכירו כבר לפני אלפי שנים בסגולותיו האנטי דלקתיות. הצמח מכיל חומצה בוסוולית שיודעת למנוע את הגעת תאי הדלקת (תאי הדם הלבנים) לרקמה הנגועה ולמנוע את הכאב שנלווה לדלקת. ההורים אף סבורים כי נטילת בוסווליה מונעת מלכתחילה את המחלה ולכן זהו גם צמח מרפא בעל אפקט מניעתי למי שנוטה בפוטנציה ללקות בגאוט

ציפורני השטן (הרפגו)- צמח מרפא לגאוט

הרפגו או הרפגופיטום (ציפורני השטן) הוא צמח מרפא ממשפחת השומשומיים וזוהי התרופה הטבעית הראשונית שבה משתמשים השבטים בדרום אפריקה כדי לטפל בפודגרה ובמחלות מפרקים אחרות. מחקרי הראו כי הוא מכיל חומרים פעילים שיודעים לסלק את תאי הדלקת שכבר נמצאים במפרק הפגוע וכך להקל על הכאבים שמתלווים לגאוט. הצמח גם מונע את הצטברות החומצה האורית במפרקים ולכן מהווה טיפול אולטימטיבי טבעי לגאוט. שימו לב כי מומלץ לקחת אותו בקפסולה ולא בהכרח בצורתו הטבעית כדי לעקוב את מיצי הקיבה שעלולים להרוס את החומרים הפעילים שלו בדרך שהוא עושה אל המעי ולזרם הדם.

צמח מרפא לגאוט מהאמזונס: איפורורו Alchornea castaneifolia

צמח המרפא איפורורו שגדל ביערות הגשם של האמזונס עשוי להוות ריפוי טבעי לגאוט ולמחלות מפרקים אחרות. הוא מרפה את השרירים מסביב למפרק הנגוע ובנוסף לכך, הוא מכיל שפע של פלבונואידים אשר נחוצים לעצירת התהליך הדלקתי ושיקום רקמת המפרק הנגועה

צמחי מרפא לגאוט : אלו עוד צמחים מהווים טיפול טבעי בגאוט?

אם אתם סובלים מגאוט (צינית שיגדון או פודגרה הם שמות אחרים למחלה המטבולית הזו) תוכלו להסתייע רבות ע"י שימוש נוסף בצמחי מרפא לגאוט והמזונות הבאים: סלרי, חרדל שחור, סרפד, גנציאן, צרי גלעד, חמוציות, פרע (היפריקום), סרספרילה, ערבה (כל הסוגים), תה ירבה מאטה, חזרת, שיבולת שועל, שום, קומפרי (קיוויה), גרגר הנחלים, קליפת עץ ליבנה ולפה גדולה (burdock , בן-אזוב רפואי וכמובן כמובן שגם כורכום בשתיה או במריחה על המפרק שכואב.

תוספי תזונה לגאוט: קוורצטין וברומלין

אלו הן הבחירות הראשונות שאתם עושים אם אתם לוקים בגאוט. קוורצטין נמצא בהרבה מאד מזונות לרבות פירות הדר והוא חוסם את האנזים קסנטין אוקסידז אשר משתתף בתהליך המטבולי של ייצור החומצה האורית (החומצה ששוקעת מפרקים וגורמת כאב ודלקת אצל חולי גאוט). קוורצטין הוא דוגמה לאחת מתרופות סבתא יעילות שעוקפות תרופות מרשם: אלופורינול התרופה הכימית שניתנת לעיתים לחולי גאוט עושה בדיוק את אותו דבר- חוסמת את פעולת האנזים קסנטין אוקסידז – אבל קוורצטין עושה את הפעולה הזו מבלי להסב נזקים או תופעות לוואי לגוף כפי שעושות תרופות כימיות, מה גם שמספיק לצרוך קוורצטין מהתזונה ולקבל פתרון טבעי לגאוט.

ברומלין לגאוט: כיצד אנזים הברומלין מסייע לחולי גאוט?

גם ברומלין, התרופה הטבעית (אזנים) שנמצאת באננס מסייעת לדלקת מפרקים ולחולי גאוט. מעבר לכך שברומלין משפר את פעולת העיכול הוא גם יודע להמיס את הקיסטלים שהצטברו במפרק ולהקל משמעותית על חולי גאוט. אכלו אננס בצורתו הטבעית ללא סוכרים וחומרי שימור- ותחשו הקלה.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אנשים מוכנים לאבד  את בריאותם כדי לצבור עוד כסף. מאוחר יותר הם נאלצים להשתמש בכסף זה כדי להציל את בריאותם. בשל מחשבותיהם על העתיד הם שוכחים את ההווה ובאופן הזה הם מחמיצים את ההווה וגם את העתיד. והכי גרוע?- בשעה שהם חיים באשליה כאילו הם לא ימותו לעולם, הם מתים כאילו מעולם לא חיו.

    קונפוציוס